Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kepimo mišinys šokolad. keksui RIMI, 400 g
    -25%
    1
    84 €
    4,60 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo mišinys šokolad. keksui RIMI, 400 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,12 €/kg

  • Dušo želė vyrams NIVEA MEN FRESH KICK 500ml
    5
    09 €
    10,18 €/l

    Dušo želė vyrams NIVEA MEN FRESH KICK 500ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Tark.sūr.mak.sal.ROKIŠKIO GRAND,40%,250g
    2
    31 €
    9,24 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tark.sūr.mak.sal.ROKIŠKIO GRAND,40%,250g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Tartaletės su citrina BONNE MAMAN, 125 g

    Tartaletės su citrina BONNE MAMAN, 125 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,12 €/kg

  • Vyr.vienkart. skustuvai BIC COMFORT 2, 5vnt.

    Vyr.vienkart. skustuvai BIC COMFORT 2, 5vnt.

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,56 €/vnt.

  • Ob., pers., brašk. gėr. TYMBARK, 30 %, 200 ml

    Ob., pers., brašk. gėr. TYMBARK, 30 %, 200 ml

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Mor. ob. pers. nektaras RIMI su vit.C, 0,75 l
    -25%
    0
    89 €
    1,19 €/l

    Mor. ob. pers. nektaras RIMI su vit.C, 0,75 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lazdynų riešutų skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Lazdynų riešutų skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,3d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,3d.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Apelsinų žievelės ALVO, 50g

    Apelsinų žievelės ALVO, 50g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Vyno gėrimas SANGRIA BELLISSIMO 7,5%, 1 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Vyno gėrimas SANGRIA BELLISSIMO 7,5%, 1 l

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Puodelis su snap.rož., PHILIPS, 6m+, 200 ml

    Puodelis su snap.rož., PHILIPS, 6m+, 200 ml

    12.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,59 €/vnt.

  • Žolelių arbata ETNO Nervų sistemai, 30 g
    2
    19 €
    73,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO Nervų sistemai, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Sausas kačių ėdalas višt., PERFECT FIT, 750g
    4
    49 €
    5,99 €/kg

    Sausas kačių ėdalas višt., PERFECT FIT, 750g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/kg

  • Paukštienos prieskonių mišinys SAUDA, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paukštienos prieskonių mišinys SAUDA, 80g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Balzamas po skut., NIVEA MEN SENSITIVE, 100ml

    Balzamas po skut., NIVEA MEN SENSITIVE, 100ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 129,90 €/l

  • Šunų ėdalas su vištiena NUTRIBALANCE,1240g
    -25%
    1
    84 €
    1,48 €/kg

    Šunų ėdalas su vištiena NUTRIBALANCE,1240g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Vyrų kojinės SKINIJA 514910 39-42 Juoda
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyrų kojinės SKINIJA 514910 39-42 Juoda

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/vnt.

  • Žolel. arbata ETNO IMUNINEI SISTEMAI, 30 g
    2
    19 €
    73,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolel. arbata ETNO IMUNINEI SISTEMAI, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Virta  daktariška dešra EKSTRA A.r.,600g

    Virta daktariška dešra EKSTRA A.r.,600g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 5,82 €/kg

  • Oro gaiviklis AIRWICK PURE, 250ml

    Oro gaiviklis AIRWICK PURE, 250ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,16 €/l

  • Negaz. natūr. mineralinis vanduo VITTEL, 1,5l

    Negaz. natūr. mineralinis vanduo VITTEL, 1,5l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ind. skalav. pr. FINISH RINSE AID MAX, 800ml

    Ind. skalav. pr. FINISH RINSE AID MAX, 800ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Kepsnių prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepsnių prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Žuvies prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    Žuvies prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Spanguolių skono želė KLINGAI, 80g

    Spanguolių skono želė KLINGAI, 80g

    0.80 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/kg

  • Grietinėlės skonio želė su vitaminu C, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grietinėlės skonio želė su vitaminu C, 70g

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/kg

  • Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g
    Be pieno

    Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,11 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA LIGHT, 750ml
    -25%
    6
    74 €
    8,99 €/l

    Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA LIGHT, 750ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Baltasis šokoladas su mėlynėmis KALEV, 95g

    Baltasis šokoladas su mėlynėmis KALEV, 95g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,05 €/kg

  • Dušo želė kūdikiams BUBCHEN, 400 ml

    Dušo želė kūdikiams BUBCHEN, 400 ml

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,97 €/l

  • Laidinė žaidimų pelė ESPERANZA

    Laidinė žaidimų pelė ESPERANZA

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Anglys MARIENBURG, 20 l

    Anglys MARIENBURG, 20 l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Sausainiai MILKA CHOCO GRAINS, 126 g

    Sausainiai MILKA CHOCO GRAINS, 126 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,94 €/kg

  • Teriyaki sk. makaronai su padažu MAGGI, 75 g
    1
    35 €
    18,00 €/kg

    Teriyaki sk. makaronai su padažu MAGGI, 75 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Grindų ploviklis parketui EMSAL, 1 l

    Grindų ploviklis parketui EMSAL, 1 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Pupelių MUNG vermišeliai LONGKOU, 100 g

    Pupelių MUNG vermišeliai LONGKOU, 100 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Trijų spalvų perlinis kuskusas YAMNA, 900 g

    Trijų spalvų perlinis kuskusas YAMNA, 900 g

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,88 €/kg

  • 18 vaistažolių muilas MEDIMIX, 75g

    18 vaistažolių muilas MEDIMIX, 75g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,33 €/kg

  • Lapelių arbata SELECTION BY RIMI OOLONG, 90 g
    -25%
    2
    99 €
    33,22 €/kg

    Lapelių arbata SELECTION BY RIMI OOLONG, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

Filtrai

Filtrai