Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šašlykų prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šašlykų prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Ypač stiprios fiks.protez. kremas COREGA, 40g

    Ypač stiprios fiks.protez. kremas COREGA, 40g

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 257,25 €/kg

  • PIRMAS LIETUVIŠKAS majonezas VILNIUS, 1000 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    PIRMAS LIETUVIŠKAS majonezas VILNIUS, 1000 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,36 €/kg

  • Kriauš. obuol. sultys SELECTION BY RIMI, 1 l
    -25%
    1
    94 €
    1,94 €/l

    Kriauš. obuol. sultys SELECTION BY RIMI, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Sūrio užkandis TARTARE L‘APERITIF, 100 g

    Sūrio užkandis TARTARE L‘APERITIF, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g
    4
    89 €
    24,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,95 €/kg

  • B. s. vynas VILLA MARIA S.BLANC, 13,5%, 0,75l
    Pagaminta New -Zealand

    B. s. vynas VILLA MARIA S.BLANC, 13,5%, 0,75l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Aštrus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    Aštrus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Lazd. rieš. ir kakavos kremas VALSOIA, 200 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Lazd. rieš. ir kakavos kremas VALSOIA, 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Lūpų balzamas NIVEA HYDRO CARE, 4,8g

    Lūpų balzamas NIVEA HYDRO CARE, 4,8g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 858,00 €/kg

  • Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, but.
    0
    69 €
    1,38 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv.kviet. duonos gira GUBERNIJA, 500ml, but.

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kiaulienos kumpis Klasikinis BIOVELA,90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos kumpis Klasikinis BIOVELA,90g

    1.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Vyr.piešt.dezod., OLD SPICE WOLFTHORN, 50ml

    Vyr.piešt.dezod., OLD SPICE WOLFTHORN, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Drėk.veid.kūn.rank. kremas NIVEA SOFT, 75ml
    3
    69 €
    49,20 €/l

    Drėk.veid.kūn.rank. kremas NIVEA SOFT, 75ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,87 €/l

  • Higien. paketai TENA LADY MINI MAGIC, 34 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    11 €
    5,19 €
    0,09 €/vnt.

    Higien. paketai TENA LADY MINI MAGIC, 34 vnt.

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • Pomidorų sultys GRANINI, 1 l

    Pomidorų sultys GRANINI, 1 l

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Alus GUINNESS, 4,2 %, 0,44 l

    Alus GUINNESS, 4,2 %, 0,44 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Hig. paketai  LIBRESSE NATURAL NORMAL, 20vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    09 €
    3,49 €
    0,10 €/vnt.

    Hig. paketai LIBRESSE NATURAL NORMAL, 20vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • Šaldyti tropiniai vaisiai NICE'N'EASY, 375 g
    Rinkis sveikiau

    Šaldyti tropiniai vaisiai NICE'N'EASY, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 100, NERO, 3d.

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 100, NERO, 3d.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/vnt.

  • Ėdalas katėms Friskies Junior 4x85g
    -25%
    1
    57 €
    4,62 €/kg

    Ėdalas katėms Friskies Junior 4x85g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,15 €/kg

  • Daigų mišinys ŠVELNUS, 50 g
    -30%
    0
    90 €
    18,00 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Daigų mišinys ŠVELNUS, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Bazil.česn.priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    Bazil.česn.priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,88 €/kg

  • Mandar. sultys DON SIMON PREMIUM, 100 %, 1 l

    Mandar. sultys DON SIMON PREMIUM, 100 %, 1 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

  • Šaltalankių arbata SKANOVĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių arbata SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Gr. par. makaronai aštraus sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. par. makaronai aštraus sk. SUN YAN, 65 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Marinuotos voveraitės RIMI, 280 g / 120 g
    -25%
    3
    52 €
    29,33 €/kg

    Marinuotos voveraitės RIMI, 280 g / 120 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,08 €/kg

  • Skalbimo kapsulės CLERIT COLOR, 20 vnt
    -25%
    4
    27 €
    0,21 €/vnt.

    Skalbimo kapsulės CLERIT COLOR, 20 vnt

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Tuno užtepėlė su baland. citr. SKANOVĖ, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tuno užtepėlė su baland. citr. SKANOVĖ, 190 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,16 €/kg

  • Skustukas FACKELMANN

    Skustukas FACKELMANN

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/vnt.

  • Gazuotas gėrimas tonikas RIMI, 1,5 l
    -25%
    1
    57 €
    1,05 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas gėrimas tonikas RIMI, 1,5 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Grietinė ŽALOJI KARVUTĖ, 20 % rieb., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grietinė ŽALOJI KARVUTĖ, 20 % rieb., 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Tepalas WD - 40, 200 ml
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/vnt.

    Tepalas WD - 40, 200 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Balt. vynas CASA CHARLIZE PINOT GR.,12%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Balt. vynas CASA CHARLIZE PINOT GR.,12%,0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Veido prausiklis KILIG WOMAN, 250 ml
    4
    49 €
    17,96 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Veido prausiklis KILIG WOMAN, 250 ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,96 €/l

  • Žiebtuvėlis RIMI, 1 vnt.
    -25%
    0
    56 €
    0,56 €/vnt.

    Žiebtuvėlis RIMI, 1 vnt.

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/vnt.

  • Bananų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Bananų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Vais. arbata su aviet. brašk. LOYD, 20 x 2 g

    Vais. arbata su aviet. brašk. LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Dovanų krepšelis HS 25x18x8cm

    Dovanų krepšelis HS 25x18x8cm

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

Filtrai

Filtrai