Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas šaltinio vanduo RIMI, 500ml
    -25%
    0
    35 €
    0,70 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas šaltinio vanduo RIMI, 500ml

    0.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,94 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokoladinis batonėlis TWIX, 50g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladinis batonėlis TWIX, 50g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Vašk. batų raišteliai KOMFORTAS, juodi, 90 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Vašk. batų raišteliai KOMFORTAS, juodi, 90 cm

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Vaisiniai kramtomieji saldainiai MENTOS, 38g

    Vaisiniai kramtomieji saldainiai MENTOS, 38g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,68 €/kg

  • Raud.saus.vynas MONTE ZOVO RIPASSO S., 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.saus.vynas MONTE ZOVO RIPASSO S., 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Garstyčių ir medaus padažas FELIX, 375g

    Garstyčių ir medaus padažas FELIX, 375g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Veganiškas sūdytos karamelės pyragas, 190 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Veganiškas sūdytos karamelės pyragas, 190 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,47 €/kg

  • Morkų sultys KADARBIKU, 500ml
    -20%
    1
    91 €
    3,82 €/l
    Rinkis sveikiau

    Morkų sultys KADARBIKU, 500ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mangų, obuol., apelsinų gėrimas, TYMBARK, 1 l

    Mangų, obuol., apelsinų gėrimas, TYMBARK, 1 l

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

  • Nealk.alus KALNAPILIS LITE LEMON, 0,5 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk.alus KALNAPILIS LITE LEMON, 0,5 l sk.

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų lakas NIVEA ULTRA STRONG, 250 ml

    Plaukų lakas NIVEA ULTRA STRONG, 250 ml

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,76 €/l

  • Krem. jogurtas su aviet. ir gran. BAKOMA,230g

    Krem. jogurtas su aviet. ir gran. BAKOMA,230g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/kg

  • Odos kremas SILVER WAHED,juodas,75ml

    Odos kremas SILVER WAHED,juodas,75ml

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/l

  • Mišinys amerikiet. blyneliams MALSENA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys amerikiet. blyneliams MALSENA, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Pist. plombyras su belg. šok. DIONE, 90ml/70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pist. plombyras su belg. šok. DIONE, 90ml/70g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,71 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO FRUITY FROOPS, 500 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO FRUITY FROOPS, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maltos mėsos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Kar. skr. kukurūzai su migd. MAGIC CORN, 150g

    Kar. skr. kukurūzai su migd. MAGIC CORN, 150g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Aštrus padažas OLD EL PASO, 312g

    Aštrus padažas OLD EL PASO, 312g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,51 €/kg

  • Tamponai O.B. PRO COMFORT SUPER, 32vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    4
    47 €
    7,45 €
    0,14 €/vnt.

    Tamponai O.B. PRO COMFORT SUPER, 32vnt.

    7.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Žalioji arbata AHMAD GUNPOWDER, 100 g

    Žalioji arbata AHMAD GUNPOWDER, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 100 vnt.

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 100 vnt.

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,45 €/kg

  • Biskvit. pyragaičiai MILKA TENDER MOO, 140 g

    Biskvit. pyragaičiai MILKA TENDER MOO, 140 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,50 €/kg

  • Juodieji pipirai SANTA MARIA, 210g

    Juodieji pipirai SANTA MARIA, 210g

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,43 €/kg

  • Sauskelnės PAMPERS NIGHT PANTS VP, 5, 22 vnt.

    Sauskelnės PAMPERS NIGHT PANTS VP, 5, 22 vnt.

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Skrudintos saulėgrąžos MOGYI, 150g
    Rinkis sveikiau

    Skrudintos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Lubrikantas DUREX PLAY FEEL, 50 ml
    2 ir daugiau
    -40%
    5
    39 €
    8,99 €
    107,80 €/l

    Lubrikantas DUREX PLAY FEEL, 50 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 179,80 €/l

  • Grūdeliai nuo pelių ir žiurkių BROS,120g

    Grūdeliai nuo pelių ir žiurkių BROS,120g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/vnt.

  • Žal.citr.pipirų prieskoniai, SANTA MARIA, 90g

    Žal.citr.pipirų prieskoniai, SANTA MARIA, 90g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,33 €/kg

  • Krekeriai su paprikomis TUC PAPRIKA, 100 g

    Krekeriai su paprikomis TUC PAPRIKA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Žaislinis automodeliukas WELLY 1:60-64

    Žaislinis automodeliukas WELLY 1:60-64

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/vnt.

  • Batonėlis su pienu KINDER MAXI KING, 35 g

    Batonėlis su pienu KINDER MAXI KING, 35 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Šviežia ančių kulšelių mėsa LAPINO PUOTA,340g
    Rinkis sveikiau

    Šviežia ančių kulšelių mėsa LAPINO PUOTA,340g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,56 €/kg

  • Kramt. saldainiai, HARIBO MAOAM KRACHER, 200g

    Kramt. saldainiai, HARIBO MAOAM KRACHER, 200g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Nefiltruota gira TAURAS, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltruota gira TAURAS, 500ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Itališkos picos paplotis, 100g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Itališkos picos paplotis, 100g

    1.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,39 €

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, A, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, A, 1kg

    3.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,69 €/kg

  • Guminukai HARIBO STARMIX, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg

    Guminukai HARIBO STARMIX, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Kiaulienos faršas, atšaldyt. RIMI SMART, 350G
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kiaulienos faršas, atšaldyt. RIMI SMART, 350G

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/kg

  • Vanilės ekstraktas su sėkl. DR.OETKER, 30 ml
    2
    49 €
    60,73 €/kg

    Vanilės ekstraktas su sėkl. DR.OETKER, 30 ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 102,20 €/kg

Filtrai

Filtrai