Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gaz. natūralus mineral. vanduo TICHĖ, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. natūralus mineral. vanduo TICHĖ, 0,5 l

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Arbatiniai džiūvėsėliai JDC, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatiniai džiūvėsėliai JDC, 200g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,25 €/kg

  • Skystas skalb.maš.valiklis LANZA,250ml

    Skystas skalb.maš.valiklis LANZA,250ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/l

  • Karštai rūk. kalak. krūtinėlė Ypatingoji,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūk. kalak. krūtinėlė Ypatingoji,300g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,79 €

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Šokoladinių saldainių rinkinys RŪTA, 450 g
    2 ir daugiau
    -30%
    16
    79 €
    23,99 €
    37,31 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladinių saldainių rinkinys RŪTA, 450 g

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,31 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS garstyčios, 160g

    SUSLAVIČIAUS garstyčios, 160g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,06 €/kg

  • Jautrių dantų pasta su ram., ECODENTA, 100ml
    2
    89 €
    28,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautrių dantų pasta su ram., ECODENTA, 100ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/l

  • Raug. kop. sriuba su kum. RIMI EXPRESS, 440 g
    -25%
    2
    24 €
    5,09 €/kg

    Raug. kop. sriuba su kum. RIMI EXPRESS, 440 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,80 €/kg

  • Vaniliniai traškučiai VILNIAUS DUONA, 250g
    -20%
    2
    36 €
    9,44 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaniliniai traškučiai VILNIAUS DUONA, 250g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,80 €/kg

  • Dėlionė TREFL DISNEY FROZEN, 100 vnt.

    Dėlionė TREFL DISNEY FROZEN, 100 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Darž. sultinys be miel., NATUR COMPAGNIE, 80g
    Ekologiškas

    Darž. sultinys be miel., NATUR COMPAGNIE, 80g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,38 €/kg

  • Pistacijų batonėlis BETTER, 45 g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Pistacijų batonėlis BETTER, 45 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,67 €/kg

  • Mot.rutul.dezod. NIVEA B&W SILKY SMOOTH, 50ml

    Mot.rutul.dezod. NIVEA B&W SILKY SMOOTH, 50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Barbekiu prieskoniai HOLY COW SALDVA, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai HOLY COW SALDVA, 210 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,71 €/kg

  • Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Nealkoholinis alus KALNAPILIS, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus KALNAPILIS, 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Akių makiažo valiklis NIVEA VISAGE, 125ml
    5
    99 €
    47,92 €/l

    Akių makiažo valiklis NIVEA VISAGE, 125ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,92 €/l

  • Atšald.krabų lazdelės iš surimio ZIGMAS, 250g

    Atšald.krabų lazdelės iš surimio ZIGMAS, 250g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,76 €/kg

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 20, NATURE, 4 d.

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 20, NATURE, 4 d.

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 20, NATURE, 3 d.

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 20, NATURE, 3 d.

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Šviesusis alus KAUNO, 5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus KAUNO, 5 %, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džiovintų daržovių sriubos mišinys ALVO, 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiovintų daržovių sriubos mišinys ALVO, 50g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Apelsinų sultys PFANNER, 100 %, 2 l
    3
    89 €
    1,95 €/l

    Apelsinų sultys PFANNER, 100 %, 2 l

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

  • Skystas baliklis ACE COLORS, 1 l

    Skystas baliklis ACE COLORS, 1 l

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,52 €/l

  • Bulvių traškučiai PRINGLES BACON, 165 g

    Bulvių traškučiai PRINGLES BACON, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Peilių rinkinys FISKARS, 7/11/12cm, 3vnt.

    Peilių rinkinys FISKARS, 7/11/12cm, 3vnt.

    13.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/vnt.

  • Raus.vynas MATEUS THE ORIGINAL ROSE,11%,0,75l
    Pagaminta Portugalijoje

    Raus.vynas MATEUS THE ORIGINAL ROSE,11%,0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Pien. saldainiai žem.rieš., RIMI GOTINA, 1 kg
    -25%
    7
    49 €
    7,49 €/kg

    Pien. saldainiai žem.rieš., RIMI GOTINA, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurtas su persik., abrik. JO, 2,5 %, 900 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Jogurtas su persik., abrik. JO, 2,5 %, 900 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,77 €/kg

  • Griet.,svog.sk. žemės riešutai ESTRELLA, 140g
    1
    65 €
    11,79 €/kg

    Griet.,svog.sk. žemės riešutai ESTRELLA, 140g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,07 €/kg

  • Virta, k.rūk.kiaulienos nug.MORLINY,I r., 1kg
    Gera kaina kasdien

    Virta, k.rūk.kiaulienos nug.MORLINY,I r., 1kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Eko. gaz. ananasų arbatos gėrimas VITALITY
    -20%
    2
    55 €
    7,73 €/l
    Ekologiškas

    Eko. gaz. ananasų arbatos gėrimas VITALITY

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt. vynas GRAN CASTILLO CHARD., 11%,0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Balt. vynas GRAN CASTILLO CHARD., 11%,0,75l

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,85 €/l

  • Lašišų paštetas ARGETA, 95 g

    Lašišų paštetas ARGETA, 95 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,16 €/kg

  • Bambukinės lazdelės vokeliuose AJI, 15 porų

    Bambukinės lazdelės vokeliuose AJI, 15 porų

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g
    Be pieno Be laktozės

    Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,08 €/kg

  • Natūralus puršk. dezodorantas THAI, 100ml

    Natūralus puršk. dezodorantas THAI, 100ml

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,90 €/l

  • Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 500ml
    -25%
    0
    35 €
    0,70 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 500ml

    0.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,94 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lyd.tep.sūrelis RAMBYNO su ž.,50% rieb., 175g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd.tep.sūrelis RAMBYNO su ž.,50% rieb., 175g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Skystas skalbiklis TRI-BIO Baby, 940ml

    Skystas skalbiklis TRI-BIO Baby, 940ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/l

Filtrai

Filtrai