Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Afrik.  šamo plėšiko filė, smulk. 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Afrik. šamo plėšiko filė, smulk. 350 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,11 €/kg

  • Valg. ledų rink. SALLING MINI, 210 g/ 300 ml
    -35%
    2
    92 €
    9,73 €/l

    Valg. ledų rink. SALLING MINI, 210 g/ 300 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/l

  • Barb.sk. bulvių traškučiai SALLING, 200 g
    -30%
    1
    60 €
    8,00 €/kg

    Barb.sk. bulvių traškučiai SALLING, 200 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Ekol. obuolių sultys SALLING EKO, 5 x 200 ml
    -25%
    2
    21 €
    2,21 €/l
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių sultys SALLING EKO, 5 x 200 ml

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Sluoksniuoti drebučiai, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sluoksniuoti drebučiai, 250 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, 500 g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 2,58 €/kg

  • Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g
    -25%
    0
    97 €
    16,17 €/kg

    Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Čed.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE, 120g

    Čed.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE, 120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml
    8
    99 €
    11,99 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Kibinai su vištienos įdaru, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kibinai su vištienos įdaru, 210 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Čederio sūris RED DUBLIN DAIRY, 48 %, 150 g

    Čederio sūris RED DUBLIN DAIRY, 48 %, 150 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

  • Automobil. telefono laikiklis HAVIT 717

    Automobil. telefono laikiklis HAVIT 717

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,59 €/vnt.

  • Vyšnių skonio vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g

    Vyšnių skonio vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Koldūnai su jaut.,kiaul.SKONIO TRADICIJA,400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su jaut.,kiaul.SKONIO TRADICIJA,400g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/kg

  • Sūris FORTE CLASSICO, 26 %, 10 mėn., 180 g
    Be laktozės

    Sūris FORTE CLASSICO, 26 %, 10 mėn., 180 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,17 €/kg

  • Alus KAUNO Senasis Porteris,6 %,0,5l,but
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KAUNO Senasis Porteris,6 %,0,5l,but

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Užkandis PRINGLES NACHO CHEESE, 165g

    Užkandis PRINGLES NACHO CHEESE, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 3

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 3

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Šalta kava LANDESSA LATTE MACCIATO, 230 ml

    Šalta kava LANDESSA LATTE MACCIATO, 230 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/l

  • Sūd.atl. silkių filė be aliej. NORVELITA,150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd.atl. silkių filė be aliej. NORVELITA,150g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Sausainiai SELGA karamelės skonio, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sausainiai SELGA karamelės skonio, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Zomšo ir nabuko atnaujintojas SILVER, 250ml,

    Zomšo ir nabuko atnaujintojas SILVER, 250ml,

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/l

  • Drėk. veid. kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml
    6
    39 €
    127,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Drėk. veid. kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 159,80 €/l

  • Balt. sausas vynas ADATI RKATSITELI,11%,0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Balt. sausas vynas ADATI RKATSITELI,11%,0,75l

    10.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/l

  • Kvapieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 60 g

    Kvapieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 60 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,83 €/kg

  • Sausainiai GRYBUKAI, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GRYBUKAI, 250 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,36 €/kg

  • Kalankė vazone 12cm, 1 vnt

    Kalankė vazone 12cm, 1 vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Kiaulienos prieskoniai SAUDA (be drusk.), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos prieskoniai SAUDA (be drusk.), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Įv. grūdų duonos traškučiai FINN CRISP, 175g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Įv. grūdų duonos traškučiai FINN CRISP, 175g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,71 €/kg

  • Meksikiet. salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g
    -30%
    2
    72 €
    12,36 €/kg

    Meksikiet. salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,68 €/kg

  • Hig.pak., NATURELLA ULTRA DUO NORMAL, 20vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    57 €
    4,29 €
    0,13 €/vnt.

    Hig.pak., NATURELLA ULTRA DUO NORMAL, 20vnt.

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,21 €/vnt.

  • Hig. paketai NATURELLA ULTRA SUPER, 16vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    51 €
    4,19 €
    0,16 €/vnt.

    Hig. paketai NATURELLA ULTRA SUPER, 16vnt.

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 130/68 mm
    -30%
    3
    07 €
    3,07 €/vnt.

    Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 130/68 mm

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/vnt.

  • Kon.kač.vištiena želėje SHEBA,85g
    0
    79 €
    9,29 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kon.kač.vištiena želėje SHEBA,85g

    0.92 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,82 €/kg

  • Oro gaiviklis AIRWICK PURE, 250ml

    Oro gaiviklis AIRWICK PURE, 250ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,16 €/l

  • Anglys MARIENBURG, 20 l

    Anglys MARIENBURG, 20 l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Juodieji dirbtiniai ikrai EKSTRA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodieji dirbtiniai ikrai EKSTRA, 100 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Sausainiai su šok. gab. RIMI BROWNIE, 200 g
    -30%
    2
    09 €
    10,45 €/kg

    Sausainiai su šok. gab. RIMI BROWNIE, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Ekol. saulėgražų aliejus BIONATURALIS, 1 l
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. saulėgražų aliejus BIONATURALIS, 1 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Adata kamuolio pompai AVENTO 75ND, 3vnt.

    Adata kamuolio pompai AVENTO 75ND, 3vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai