Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Obuolių, kriauš. sultys FRUTIGO, 100 %, 3 l

    Obuolių, kriauš. sultys FRUTIGO, 100 %, 3 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/l

  • Vafliai RIMI su sūdyta karamele, 252 g
    -25%
    2
    09 €
    8,29 €/kg

    Vafliai RIMI su sūdyta karamele, 252 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,07 €/kg

  • Alyvuogių aliejus GRANFRUTTATO, 500ml
    10
    49 €
    20,98 €/l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus GRANFRUTTATO, 500ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Ypač grynas alyv. aliejus PONS TRADICIONAL, 1
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyv. aliejus PONS TRADICIONAL, 1

    23.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,29 €/l

  • Virta dešra Giminių Daktariška, A, 600g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra Giminių Daktariška, A, 600g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Rūgštyn. sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g
    -25%
    2
    17 €
    4,62 €/kg

    Rūgštyn. sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,15 €/kg

  • Virtas liežuvinis suktinis VIGESTA, a.r.,550g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas liežuvinis suktinis VIGESTA, a.r.,550g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Silkių filė su marin. svogūnais EDEGA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė su marin. svogūnais EDEGA, 500 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,58 €/kg

  • Vyr.piešt.dezod., OLD SPICE WOLFTHORN, 50ml

    Vyr.piešt.dezod., OLD SPICE WOLFTHORN, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 25 vnt.

    Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 25 vnt.

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 81,32 €/kg

  • Kiaušininiai makaronai FUDO, 500g

    Kiaušininiai makaronai FUDO, 500g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Hig.pak. BELLA PERFECTA ULTR GREEN,20vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    51 €
    4,19 €
    0,13 €/vnt.

    Hig.pak. BELLA PERFECTA ULTR GREEN,20vnt

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,21 €/vnt.

  • Pien. valg. ledai ant pag. SNICKERS, 91ml/73g

    Pien. valg. ledai ant pag. SNICKERS, 91ml/73g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,59 €/kg

  • Valg. ledų rinkinys HAAGEN DAZS, 4x95ml/ 326g

    Valg. ledų rinkinys HAAGEN DAZS, 4x95ml/ 326g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,58 €/kg

  • Jautien. liežuv. užkandėlė MARMALUZI, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautien. liežuv. užkandėlė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Atlantinė lašiša su citrinos skoniu RIMI,170g

    Atlantinė lašiša su citrinos skoniu RIMI,170g

    2.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,09 €

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Drėkinamasis kūno kremas NIVEA SOFT, 200ml

    Drėkinamasis kūno kremas NIVEA SOFT, 200ml

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,95 €/l

  • Tams.nealk. alus BROOKLYN SPECIAL, 0,4%,0,33l

    Tams.nealk. alus BROOKLYN SPECIAL, 0,4%,0,33l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,61 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skalbimo kapsulės CLERIT UNIVERSAL, 20 vnt.
    -25%
    4
    27 €
    0,21 €/vnt.

    Skalbimo kapsulės CLERIT UNIVERSAL, 20 vnt.

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Gaivusis gėrimas MIRINDA, 500ml

    Gaivusis gėrimas MIRINDA, 500ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiškas obuolių nektaras HOLLINGER, 0,2 l
    Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių nektaras HOLLINGER, 0,2 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,25 €/l

  • Ekol.raud. vynuogių nektaras HOLLINGER, 0,2 l
    Ekologiškas

    Ekol.raud. vynuogių nektaras HOLLINGER, 0,2 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,25 €/l

  • Citrinų ir laimų skonio gėrimas CIDO, 1 l

    Citrinų ir laimų skonio gėrimas CIDO, 1 l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/l

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK G.Amb.,85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/l

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK G.Amb.,85ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,53 €/l

  • Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Virtuvės valiklis CIF, 500ml

    Virtuvės valiklis CIF, 500ml

    4.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/l

  • Apels. pasifl. sultys HOHES C PLUS,100 %, 1 l

    Apels. pasifl. sultys HOHES C PLUS,100 %, 1 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vytintos dešrelės be konservantų, a. r., 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytintos dešrelės be konservantų, a. r., 500g

    15.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,98 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES BARBECUE, 165g

    Traškučiai PRINGLES BARBECUE, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml
    8
    99 €
    11,99 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 350 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 350 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • Tarkuotų bulvių cepelinai su padažu, 480g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tarkuotų bulvių cepelinai su padažu, 480g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,19 €/kg

  • Ekol. av. košė RŪDOLFS su vaisiais, nuo 4 mėn
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. av. košė RŪDOLFS su vaisiais, nuo 4 mėn

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su vištiena, nuo 6 mėn
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su vištiena, nuo 6 mėn

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Karštai rūkyta Panevėžio filė, I r., 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta Panevėžio filė, I r., 120 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,75 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINIS pienas, 2,5 % rieb., 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINIS pienas, 2,5 % rieb., 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

  • Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g
    -25%
    0
    97 €
    16,17 €/kg

    Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Tamsi duona čiabata LIETUVOS KEPĖJAS, 300 g

    Tamsi duona čiabata LIETUVOS KEPĖJAS, 300 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Ekol. varškytė MIAU su mėlyn., 6,0 %, 100 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. varškytė MIAU su mėlyn., 6,0 %, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Jogurtas braškinės Matcha skonio VILVI, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas braškinės Matcha skonio VILVI, 350 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

Filtrai

Filtrai