Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Grietin. ir svog. sk. traškučiai MARETTI, 70g

    Grietin. ir svog. sk. traškučiai MARETTI, 70g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,86 €/kg

  • Traškučiai su pomidor. ir alyv. MARETTI, 70g

    Traškučiai su pomidor. ir alyv. MARETTI, 70g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,86 €/kg

  • Skalb.miltel. NEUTRAL Main Wash 1.188kg

    Skalb.miltel. NEUTRAL Main Wash 1.188kg

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • K.r. vištų šlaunelės MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištų šlaunelės MORLINY vak., I r., 1kg

    7.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Dantų pasta ELMEX CHILDREN, 50ml

    Dantų pasta ELMEX CHILDREN, 50ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 97,80 €/l

  • Batonėlis KIT KAT CHUNKY WHITE, 40g

    Batonėlis KIT KAT CHUNKY WHITE, 40g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Ob. arb. mork. gėrimas KUBUŠ PLAY, 400 ml

    Ob. arb. mork. gėrimas KUBUŠ PLAY, 400 ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mot.puršk.dezod.NIVEA BLACK&WHITE FRESH,150ml

    Mot.puršk.dezod.NIVEA BLACK&WHITE FRESH,150ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/l

  • Silpnai sūd. silkių filė aliejuje DESĖ, 700 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silpnai sūd. silkių filė aliejuje DESĖ, 700 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,82 €/kg

  • Citrinų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g
    -30%
    2
    06 €
    15,85 €/kg

    Citrinų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,69 €/kg

  • Guminė akis su šviesa FLUFFY, 6cm

    Guminė akis su šviesa FLUFFY, 6cm

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Rankų kremas su šaltalankiais MARGARITA, 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rankų kremas su šaltalankiais MARGARITA, 75ml

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,20 €/l

  • Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO SLIM 100, NERO, 5d.
    -40%
    3
    89 €
    3,89 €/vnt.

    Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO SLIM 100, NERO, 5d.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/vnt.

  • Baltojo šokolado skonio glajus, 100g
    1
    55 €
    15,50 €/kg

    Baltojo šokolado skonio glajus, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Sardinių paštetas ARGETA, 95 g

    Sardinių paštetas ARGETA, 95 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,74 €/kg

  • Pusryčių mišinys AWAKE, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Pusryčių mišinys AWAKE, 150 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Lašišų filė su priesk. žol. sviestu RIMI,250g
    Rinkis sveikiau

    Lašišų filė su priesk. žol. sviestu RIMI,250g

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,96 €/kg

  • Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600 g
    2
    99 €
    4,98 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,48 €/kg

  • Kons.š.ėd.,kalakut.,mork. PEDIGREE,4vnt.x100g
    1
    75 €
    4,37 €/kg

    Kons.š.ėd.,kalakut.,mork. PEDIGREE,4vnt.x100g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Saus.put. vynas CASA CHARLIZE PROS.,11%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Saus.put. vynas CASA CHARLIZE PROS.,11%,0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Traškučiai su bananais TALER, 135 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su bananais TALER, 135 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,74 €/kg

  • Skanėstai šunims ADVENTUROS STRIPS, 6 X 90g
    -25%
    1
    54 €
    17,11 €/kg

    Skanėstai šunims ADVENTUROS STRIPS, 6 X 90g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,78 €/kg

  • Skanėstai šunims ADVENTUROS NUGGETS, 6 X 90g
    -25%
    1
    54 €
    17,11 €/kg

    Skanėstai šunims ADVENTUROS NUGGETS, 6 X 90g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,78 €/kg

  • Skanėstai šunims ADVENTUROS STICKS,6vnt.x120g
    -25%
    1
    54 €
    12,83 €/kg

    Skanėstai šunims ADVENTUROS STICKS,6vnt.x120g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,08 €/kg

  • Skutimosi putos NIVEA MEN SENSITIVE, 200ml

    Skutimosi putos NIVEA MEN SENSITIVE, 200ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/l

  • Higieniniai įklotai ALWAYS EXTRA LONG, 44vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    59 €
    5,99 €
    0,08 €/vnt.

    Higieniniai įklotai ALWAYS EXTRA LONG, 44vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,14 €/vnt.

  • Paukštienos žirklės BANQUET, 24cm

    Paukštienos žirklės BANQUET, 24cm

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,59 €/vnt.

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO LUNGO, 16 x 5,6 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO LUNGO, 16 x 5,6 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Pomidorų padažas DAUMANTŲ KARALIŠKAS, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas DAUMANTŲ KARALIŠKAS, 480 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,81 €/kg

  • Kečupo skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kečupo skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Kepintos, sūdytos moliūgų sėklos SĖKMĖS, 200g

    Kepintos, sūdytos moliūgų sėklos SĖKMĖS, 200g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,45 €/kg

  • Skutimosi želė NIVEA MEN SENSITIVE, 200ml

    Skutimosi želė NIVEA MEN SENSITIVE, 200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

  • Š.rūk.kiaul. kumpis ALKSNIO DŪMAS, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Š.rūk.kiaul. kumpis ALKSNIO DŪMAS, a.r., 1kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Sriuba su grybais KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sriuba su grybais KKF, 480 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Kavos gėrimas NESCAFÉ 2 in 1, 8 g

    Kavos gėrimas NESCAFÉ 2 in 1, 8 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,75 €/kg

  • Rūgšties valiklis SANIT-M 500ML

    Rūgšties valiklis SANIT-M 500ML

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/l

  • Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g
    -25%
    1
    94 €
    14,92 €/kg
    Be glitimo

    Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Šald. virtos krevetės, MSC, 100/150, 270 g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Šald. virtos krevetės, MSC, 100/150, 270 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,70 €/kg

  • Skardinių atidarytuvas FACKELMANN, 15cm

    Skardinių atidarytuvas FACKELMANN, 15cm

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Klasikinis BBQ padažas HEINZ 480g

    Klasikinis BBQ padažas HEINZ 480g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,40 €/kg

Filtrai

Filtrai