Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūris DANABLU EUROPE'S FINEST, 100g
    Tinka vegetarams

    Sūris DANABLU EUROPE'S FINEST, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Neg. stalo vanduo su kalciu RASA KIDS, 500ml
    0
    49 €
    0,98 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Neg. stalo vanduo su kalciu RASA KIDS, 500ml

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virt. KLAIPĖDOS EKSTRA dešrelės, a. r., 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. KLAIPĖDOS EKSTRA dešrelės, a. r., 260 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,73 €/kg

  • WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 2x42g
    3
    39 €
    40,36 €/kg

    WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 2x42g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,36 €/kg

  • Latekso pirštinės SPONTEX, L, AW26

    Latekso pirštinės SPONTEX, L, AW26

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Gaivusis gėrimas MOUNTAIN DEW, 500ml

    Gaivusis gėrimas MOUNTAIN DEW, 500ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Saldžiar. padažas BUGA'S SWEET CHILI, 820 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžiar. padažas BUGA'S SWEET CHILI, 820 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Švelniai parūkytos dešrelės 370g
    Pagaminta Lietuvoje

    Švelniai parūkytos dešrelės 370g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,89 €

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINIS pienas 3,5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINIS pienas 3,5 %, 1 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

  • ROKIŠKIO NAMINĖ grietinė, 30 %, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINĖ grietinė, 30 %, 500 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Sūrio skonio baltyminiai traškuč.POPCROP, 60g
    -25%
    1
    04 €
    17,33 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Sūrio skonio baltyminiai traškuč.POPCROP, 60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Kep. anakardžiai su dr. CR.NUTS ARIMEX, 120 g
    1
    95 €
    16,25 €/kg

    Kep. anakardžiai su dr. CR.NUTS ARIMEX, 120 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,25 €/kg

  • Ekol. av. košė RŪDOLFS su mangais, nuo 6 mėn.
    Ekologiškas

    Ekol. av. košė RŪDOLFS su mangais, nuo 6 mėn.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

  • Sausain. su kokoso minkšt., anak. rieš., 50 g
    -25%
    0
    97 €
    19,40 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo

    Sausain. su kokoso minkšt., anak. rieš., 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Pjaustytas pekino kopūstas  FIT & EASY, 200 g
    0
    79 €
    3,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaustytas pekino kopūstas FIT & EASY, 200 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/kg

  • Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Garinti grikiai RIMI, 800 g
    -25%
    1
    42 €
    1,77 €/kg

    Garinti grikiai RIMI, 800 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/kg

    Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Čiobreliai RIMI, 20g
    -30%
    0
    87 €
    43,50 €/kg

    Čiobreliai RIMI, 20g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

  • Šviežios višt. dešrelės su žol. RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviežios višt. dešrelės su žol. RIMI, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g
    1
    59 €
    18,93 €/kg

    Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,69 €/kg

  • Pieninis šokoladas Poesia 100g
    -25%
    0
    74 €
    7,40 €/kg

    Pieninis šokoladas Poesia 100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Sūrūs riestainiai RIMI, 150 g
    -25%
    0
    70 €
    4,67 €/kg

    Sūrūs riestainiai RIMI, 150 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Kraikas katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg
    -30%
    4
    75 €
    1,90 €/kg

    Kraikas katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Ekologiška vištienos puselė RIMI, 1 kg
    -30%
    8
    39 €
    8,39 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiška vištienos puselė RIMI, 1 kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.4 kg 1.4kg

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NERO, 3 d.

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NERO, 3 d.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Ž. lap. arbata SELECTION BY RIMI SENCHA, 80 g
    -25%
    2
    99 €
    37,38 €/kg

    Ž. lap. arbata SELECTION BY RIMI SENCHA, 80 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Abrikosų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    Abrikosų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAPPUCCINO, 186,4 g
    6
    99 €
    0,87 €/vnt.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAPPUCCINO, 186,4 g

    10.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,27 €/vnt.

  • Plikyti ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    Plikyti ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Kalakutienos kepenėlių paštetas, a. r., 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kalakutienos kepenėlių paštetas, a. r., 150 g

    0.83 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,19 €

    Kaina už vienetą: 5,53 €/kg

  • Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 37-38
    Pagaminta Lietuvoje

    Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 37-38

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 41-42
    Pagaminta Lietuvoje

    Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 41-42

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Petražolės TASTE FROM GARDEN, 15 g

    Petražolės TASTE FROM GARDEN, 15 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,67 €/kg

  • 2 vyno butelio kamštis FACKELMANN

    2 vyno butelio kamštis FACKELMANN

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,89 €/vnt.

  • Gėrimas FEVER TREE INDIAN TONIC WATER, 500ml

    Gėrimas FEVER TREE INDIAN TONIC WATER, 500ml

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. obuol. ban. tyr. HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. ban. tyr. HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Ekol. obuol. kriauš. ban. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. kriauš. ban. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Žalioji arbata KAKTUSŲ ŽIEDAI, 70 g

    Žalioji arbata KAKTUSŲ ŽIEDAI, 70 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,14 €/kg

  • Manų kruopos RIMI, 800 g
    Gera kaina kasdien

    Manų kruopos RIMI, 800 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,74 €/kg

Filtrai

Filtrai