Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tuno paštetas CALVO, 150 g
    2
    99 €
    19,93 €/kg

    Tuno paštetas CALVO, 150 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,60 €/kg

  • Miško uogų džemas RIMI, 450 g
    -30%
    3
    21 €
    7,13 €/kg

    Miško uogų džemas RIMI, 450 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Cukranendrių cukrus GOLDEN CASTER, 1 kg
    3
    99 €
    3,99 €/kg

    Cukranendrių cukrus GOLDEN CASTER, 1 kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,18 €/kg

  • Rūkyta jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g
    -25%
    2
    92 €
    29,20 €/kg

    Rūkyta jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,90 €/kg

  • B.saus.vynas LAROCHE CHARDON. RESERVA, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.saus.vynas LAROCHE CHARDON. RESERVA, 0,75l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • Kimchi sk.ojūros dumblių užkandis SAMLIP, 12g
    Gera kaina kasdien

    Kimchi sk.ojūros dumblių užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 182,50 €/kg

  • Ital. apkepėlė su kumpiu FOOD ON FOOT, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ital. apkepėlė su kumpiu FOOD ON FOOT, 125 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Apelsinų, raud. apelsinų gėrimas TYMBARK, 1 l

    Apelsinų, raud. apelsinų gėrimas TYMBARK, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Baltoji arbata BALTAS ANGELAS, 50 g

    Baltoji arbata BALTAS ANGELAS, 50 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,80 €/kg

  • Batų raišteliai KOMFORTAS, balti, 120 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Batų raišteliai KOMFORTAS, balti, 120 cm

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Mot. dezodorantas REXONA ALOE VERA, 150ml

    Mot. dezodorantas REXONA ALOE VERA, 150ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/l

  • Aštr. morkų salotos KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštr. morkų salotos KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Baltieji grybai SHIMEJI, 150 g
    -30%
    1
    74 €
    11,60 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Baltieji grybai SHIMEJI, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Jaut. sk. sriuba, makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    Jaut. sk. sriuba, makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Šunų ėdalas su jaut. NUTRIBALANCE,1240g
    -25%
    1
    84 €
    1,48 €/kg

    Šunų ėdalas su jaut. NUTRIBALANCE,1240g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Jogurtas fig.gvaj. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas fig.gvaj. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Kamščiatraukis FACKELMANN

    Kamščiatraukis FACKELMANN

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Paukštienos prieskoniai SAUDA (be drus.), 50g

    Paukštienos prieskoniai SAUDA (be drus.), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Rūk. RAMBYNO MEDŽIOTOJŲ sūris, 42% rieb., 1kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Rūk. RAMBYNO MEDŽIOTOJŲ sūris, 42% rieb., 1kg

    14.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Atl. silkių filė su spanguolėmis EDEGA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atl. silkių filė su spanguolėmis EDEGA, 200 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,45 €/kg

  • Vyrų kojinės SKINIJA 514910 43-46 Juoda
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyrų kojinės SKINIJA 514910 43-46 Juoda

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/vnt.

  • Vais. kramt. sald. TUTTI FRUTTI HEARTS, 15g

    Vais. kramt. sald. TUTTI FRUTTI HEARTS, 15g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

  • Dovanų maišelis (mažas)

    Dovanų maišelis (mažas)

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,35 €/vnt.

  • Šv.melionų, mangų, anan. sultys SUN365, 500ml
    -20%
    2
    79 €
    5,58 €/l

    Šv.melionų, mangų, anan. sultys SUN365, 500ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtuvės valiklis TRI-BIO, 420 ml

    Virtuvės valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,17 €/l

  • Baterijos DURACELL AA, LR6, 8 vnt.

    Baterijos DURACELL AA, LR6, 8 vnt.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Nealkoholinis sidras SOMERSBY PEAR, 0,5 l

    Nealkoholinis sidras SOMERSBY PEAR, 0,5 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raudonasis sausas vynas ADATI SAPERAVI, 0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Raudonasis sausas vynas ADATI SAPERAVI, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Vyr.piešt.dezod., REXONA MEN COLBALT, 50ml

    Vyr.piešt.dezod., REXONA MEN COLBALT, 50ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,80 €/l

  • Kokosų miltai ALVO, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Kokosų miltai ALVO, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Kapų žvakė SU-430 dega iki 24val.
    2 ir daugiau
    -50%
    1
    04 €
    2,09 €
    1,04 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapų žvakė SU-430 dega iki 24val.

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/vnt.

  • Batonėliai NESTLÉ KIT KAT CHUNKY, 160 g

    Batonėliai NESTLÉ KIT KAT CHUNKY, 160 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,94 €/kg

  • Aviž. košė su ob. mėl. aviet., ELOVENA, 210g

    Aviž. košė su ob. mėl. aviet., ELOVENA, 210g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Ekol. daržovių sultinys NATUR COMPAGNIE, 84g
    Ekologiškas

    Ekol. daržovių sultinys NATUR COMPAGNIE, 84g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,50 €/kg

  • Saldžiar.čili sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g
    1
    35 €
    18,00 €/kg

    Saldžiar.čili sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Priesk. miš. višt. su sūrio pad. MAGGI, 32 g
    0
    83 €
    25,94 €/kg

    Priesk. miš. višt. su sūrio pad. MAGGI, 32 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,44 €/kg

  • Įvairūs pipirai KOTANYI malūnėlyje, 38g
    2
    85 €
    81,43 €/kg

    Įvairūs pipirai KOTANYI malūnėlyje, 38g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 116,86 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai SMOKY PIG SALDVA, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai SMOKY PIG SALDVA, 220 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,50 €/kg

Filtrai

Filtrai