Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Piešimo sąsiuvinis A3, 20psl.
    Pagaminta Lietuvoje

    Piešimo sąsiuvinis A3, 20psl.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/vnt.

  • Grietinės ir svog. sk. krekeriai TUC, 100 g

    Grietinės ir svog. sk. krekeriai TUC, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Pastilės PEZ, 34g
    Be laktozės

    Pastilės PEZ, 34g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,12 €/kg

  • Dantų šepetėlis ELMEX ULTRA SOFT, 1vnt.

    Dantų šepetėlis ELMEX ULTRA SOFT, 1vnt.

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,49 €/vnt.

  • Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 25 x 2 g
    3
    19 €
    63,80 €/kg

    Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 25 x 2 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,80 €/kg

  • Žuvies prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žuvies prieskoniai SAUDA, 100g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,90 €/kg

  • Raud. vynas GRAN CASTILLO SHIRAZ, 12 %, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raud. vynas GRAN CASTILLO SHIRAZ, 12 %, 0,75l

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,85 €/l

  • Atl.silkių filė be aliej. su žol. ZIGMAS,190g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atl.silkių filė be aliej. su žol. ZIGMAS,190g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,16 €/kg

  • Vaisinė arbata LOYD SUNNY ORANGE, 40 g

    Vaisinė arbata LOYD SUNNY ORANGE, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 55g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 55g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,55 €/kg

  • Vytintas kumpis EKSTREMADURA,I r.,16 mėn.,1kg

    Vytintas kumpis EKSTREMADURA,I r.,16 mėn.,1kg

    39.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 39,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • V. ramin. ton. saus., jautr. od. NIVEA, 200ml

    V. ramin. ton. saus., jautr. od. NIVEA, 200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

  • Drėk. ton. kaukė su žal. arbatos ekstr. EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/vnt.

    Drėk. ton. kaukė su žal. arbatos ekstr. EKEL

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Drėkinanti kaukė su juod.sraig. mucinu EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/vnt.

    Drėkinanti kaukė su juod.sraig. mucinu EKEL

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Pomidorų sultys CIDO, 1,5 l

    Pomidorų sultys CIDO, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

  • Džiovinti ananasai ARIMEX, 100g
    Rinkis sveikiau

    Džiovinti ananasai ARIMEX, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Žalioji arbata HAZO JASMINE GREEN, 100 g

    Žalioji arbata HAZO JASMINE GREEN, 100 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,90 €/kg

  • Tuno paštetas ARGETA, 95 g

    Tuno paštetas ARGETA, 95 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,00 €/kg

  • Dantų pasta SENSODYNE WHITENING, 75ml
    4
    59 €
    61,20 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE WHITENING, 75ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,87 €/l

  • Dribsniai NESTLE COOKIE CRISP, 625 g

    Dribsniai NESTLE COOKIE CRISP, 625 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Įklotai CAREFREE FLEXY FRSH, 76 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    89 €
    6,49 €
    0,05 €/vnt.

    Įklotai CAREFREE FLEXY FRSH, 76 vnt.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Putojantis vynas MIONETTO PROSECCO DOC, 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Putojantis vynas MIONETTO PROSECCO DOC, 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Vaik.šamp. žem.kv. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik.šamp. žem.kv. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/l

  • Žal. arbata LIPTON GREEN CLASSIC, 25 vnt

    Žal. arbata LIPTON GREEN CLASSIC, 25 vnt

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,85 €/kg

  • Br.jautien.anguso mentės did.KITCHEN ME,220g
    Rinkis sveikiau

    Br.jautien.anguso mentės did.KITCHEN ME,220g

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,59 €/kg

  • Ekolog. avokadų aliejus BIONATURALIS, 250 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. avokadų aliejus BIONATURALIS, 250 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,43 €/l

  • Tradicinė grietinė ŽAGARĖS PIENINĖ, 30%, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tradicinė grietinė ŽAGARĖS PIENINĖ, 30%, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Put.vynas MADEMOISELLE MARGUERITE, 12%, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.vynas MADEMOISELLE MARGUERITE, 12%, 0,75l

    16.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,72 €/l

  • Ekolog. saulėgrąžų brand. ALVO ORGANIC, 350g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. saulėgrąžų brand. ALVO ORGANIC, 350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 100, NERO, 4d.

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 100, NERO, 4d.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/vnt.

  • Vyr.rut.dezod., NIVEA BLACK&WHITE FRESH, 50ml

    Vyr.rut.dezod., NIVEA BLACK&WHITE FRESH, 50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Rafinuotas kokosų aliejus RIMI PLANET, 500ml
    -25%
    3
    44 €
    7,48 €/l

    Rafinuotas kokosų aliejus RIMI PLANET, 500ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/l

  • Aliejus PANTENE KERATIN OIL, 100ml

    Aliejus PANTENE KERATIN OIL, 100ml

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 114,90 €/l

  • Tual. valiklis-gaiviklis BREF PA LEMON, 2x50g

    Tual. valiklis-gaiviklis BREF PA LEMON, 2x50g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/kg

  • Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 360 g
    0
    99 €
    2,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 360 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,03 €/kg

  • Stiklų ploviklis TRI-BIO SENSITIVE, 0,5 l

    Stiklų ploviklis TRI-BIO SENSITIVE, 0,5 l

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/l

  • Mait. kremas garbanotiems plaukams RICH 120ml

    Mait. kremas garbanotiems plaukams RICH 120ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 124,92 €/l

  • Saldainių rinkinys PERGALĖ LIETUVA, 348 g
    2 ir daugiau
    -30%
    4
    89 €
    6,99 €
    14,05 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainių rinkinys PERGALĖ LIETUVA, 348 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,09 €/kg

  • Kukurūzų lazd. su morkomis URBANFOOD, 100 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazd. su morkomis URBANFOOD, 100 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Šamo filė su mešk. česn. petraž. mar., 250 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šamo filė su mešk. česn. petraž. mar., 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

Filtrai

Filtrai