Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml
    2
    69 €
    35,87 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,20 €/l

  • Sausi pusryčiai OHO COOKIE RINGS, 425 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO COOKIE RINGS, 425 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,68 €/kg

  • Žalioji arbata su citrin. ginkm. ETNO, 40 g
    1
    85 €
    46,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žalioji arbata su citrin. ginkm. ETNO, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Žuvies padažas AJI, 200ml

    Žuvies padažas AJI, 200ml

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/l

  • Karis TASTE FROM GARDEN, 40 g

    Karis TASTE FROM GARDEN, 40 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Karštai rūkyti viščiukų skrandukai, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyti viščiukų skrandukai, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • M puskojinės ORI STAR 20d NERO

    M puskojinės ORI STAR 20d NERO

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Virtuvinis peilis TRAMONTINA, 15cm

    Virtuvinis peilis TRAMONTINA, 15cm

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Karštai rūkytos dešrelės JUDRA, a.r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytos dešrelės JUDRA, a.r., 1 kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Kepsnių prieskoniai SAUDA, 100g

    Kepsnių prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Kūno kremas NEUTROGENA HYDROBOOST, 400 ml

    Kūno kremas NEUTROGENA HYDROBOOST, 400 ml

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,22 €/l

  • Šokoladas su pek. karijomis ir kava RŪTA,100g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su pek. karijomis ir kava RŪTA,100g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 18 vnt.
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.

    Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 18 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Desertinio glajaus pieštukai, 76g
    1
    95 €
    25,66 €/kg

    Desertinio glajaus pieštukai, 76g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,29 €/kg

  • Šviesusis alus GRYNAS LAGER, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus GRYNAS LAGER, 5 %, 0,5 l

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gvakamolės padažas OLD EL PASO, 320 g

    Gvakamolės padažas OLD EL PASO, 320 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,22 €/kg

  • Virtuvinis peilis TRAMONTINA, 15cm

    Virtuvinis peilis TRAMONTINA, 15cm

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,89 €/vnt.

  • Servelatas su pjūviu  KAI NORSI MĖSOS, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Servelatas su pjūviu  KAI NORSI MĖSOS, 400 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,47 €/kg

  • Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Rudasis cukrus su stevija ALVO, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus su stevija ALVO, 500 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Šviesi SĖKLŲ duona, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesi SĖKLŲ duona, 400g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Kar. valg. ledai su vaf. tr. DADU, 150ml/90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. valg. ledai su vaf. tr. DADU, 150ml/90g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Arbata PUERO, 80 g

    Arbata PUERO, 80 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,38 €/kg

  • Tunai saulėgrąžų aliejuje JOHN WEST, 160 g

    Tunai saulėgrąžų aliejuje JOHN WEST, 160 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,44 €/kg

  • Naktinis kremas nuo raukšlių NIVEA Q10, 50ml
    11
    99 €
    239,80 €/l

    Naktinis kremas nuo raukšlių NIVEA Q10, 50ml

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 399,80 €/l

  • Ramunėlių arbata ŽOLYNĖLIS, 24 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ramunėlių arbata ŽOLYNĖLIS, 24 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,42 €/kg

  • Plėšomos bandelės BRIOCHE su sviestu, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Plėšomos bandelės BRIOCHE su sviestu, 200 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA FARFALLINE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FARFALLINE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Plikyti sausainiai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti sausainiai, 1 kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Duoniukai SELGA NATURE su sėkl. čiobr., 200 g

    Duoniukai SELGA NATURE su sėkl. čiobr., 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Gl. varšk. sūrelis su vanil. PASAKA, 21%, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. varšk. sūrelis su vanil. PASAKA, 21%, 40g

    0.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,65 €

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Gr. varškė su av. spang. PIATNICA, 150 g

    Gr. varškė su av. spang. PIATNICA, 150 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Svog.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE,120g

    Svog.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE,120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Metalinis šveistukas CLERIT, 3 vnt.

    Metalinis šveistukas CLERIT, 3 vnt.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Kefyras RIMI, 2 %, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Kefyras RIMI, 2 %, 1 kg

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/kg

  • Slyvinių pomidorų mišinys RIMI, 250 g

    Slyvinių pomidorų mišinys RIMI, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Kukurūzų lazdelės su morkomis MORKŪNAS, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazdelės su morkomis MORKŪNAS, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Žemės rieš. baltyminis batonėlis GRENADE, 60g

    Žemės rieš. baltyminis batonėlis GRENADE, 60g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Prezervatyvai ONE TOUCH DOTTED, 12vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    4
    79 €
    7,99 €
    0,40 €/vnt.

    Prezervatyvai ONE TOUCH DOTTED, 12vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

Filtrai

Filtrai