Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Priesk. mišinys aitr.papr., SANTA MARIA, 70g

    Priesk. mišinys aitr.papr., SANTA MARIA, 70g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,57 €/kg

  • Šaltalankių uogų tyrė MASHIE, 160 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių uogų tyrė MASHIE, 160 ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,31 €/kg

  • Aukšč. rūš. BAJORIŠKI kviet. miltai, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aukšč. rūš. BAJORIŠKI kviet. miltai, 1,75 kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/kg

  • Višt.priesk. mišinys SANTA MARIA THAI WOK, 30

    Višt.priesk. mišinys SANTA MARIA THAI WOK, 30

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,67 €/kg

  • Alus SIMKALA APA, 5,0 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus SIMKALA APA, 5,0 %, 0,5 l

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • TRADICINIS OBELIŲ majonezas, 62 %, 350 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    TRADICINIS OBELIŲ majonezas, 62 %, 350 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/l

  • Sausi pusryčiai RIMI CHOCO CRISPS, 250 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai RIMI CHOCO CRISPS, 250 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Aliejus kūdikiams ICA HJARTAT, 150 ml
    -25%
    2
    24 €
    14,93 €/l

    Aliejus kūdikiams ICA HJARTAT, 150 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/l

  • Aviž. batonėlis su uogomis MA BAKER, 100 g

    Aviž. batonėlis su uogomis MA BAKER, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Jogurtas su vyšn. ir bifido ACTIVIA,2,6%,480g

    Jogurtas su vyšn. ir bifido ACTIVIA,2,6%,480g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Arbatinukas GOOD COOK, 1,5L

    Arbatinukas GOOD COOK, 1,5L

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,99 €/vnt.

  • Prausiamosios veido putos KILIG WOMAN, 150ml
    5
    03 €
    33,53 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Prausiamosios veido putos KILIG WOMAN, 150ml

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,93 €/l

  • Paukšt.prieskon. mišinys su med., SAUDA, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paukšt.prieskon. mišinys su med., SAUDA, 70g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Juod. dž. alyvuogės su prieskon. GUSTO, 350 g

    Juod. dž. alyvuogės su prieskon. GUSTO, 350 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Minkštas kamuoliukas Soft ball

    Minkštas kamuoliukas Soft ball

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • GAMTOS pasukų jogurtas su mėlyn., 1,2%, 900 g
    Rinkis sveikiau Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    GAMTOS pasukų jogurtas su mėlyn., 1,2%, 900 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/kg

  • Bananų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    -20%
    1
    35 €
    33,75 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Bananų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 39-40
    Pagaminta Lietuvoje

    Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 39-40

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 43-44
    Pagaminta Lietuvoje

    Vidpadžiai odiniai rudi W-01S 43-44

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Mot.rutul. dezedorantas NIVEA FRESH, 50 ml
    3
    79 €
    75,80 €/l

    Mot.rutul. dezedorantas NIVEA FRESH, 50 ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Sukulentai vazone, 1vnt

    Sukulentai vazone, 1vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Skardinių atidarytuvas FACKELMANN

    Skardinių atidarytuvas FACKELMANN

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • ŠVELNI ŽALIOJI lapelių arbata, 70 g

    ŠVELNI ŽALIOJI lapelių arbata, 70 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,57 €/kg

  • Negaz. natūralus mineral. vanduo TICHĖ, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. natūralus mineral. vanduo TICHĖ, 0,5 l

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Impregnantas avalynei SILVER, 300ml

    Impregnantas avalynei SILVER, 300ml

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,30 €/l

  • Šokolado skonio mini vafliai SELGA, 250 g
    2
    25 €
    9,00 €/kg

    Šokolado skonio mini vafliai SELGA, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Pjaustyti ryžių makaronai 3 mm AJI, 250 g

    Pjaustyti ryžių makaronai 3 mm AJI, 250 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,76 €/kg

  • RAMBYNO lydytas sūris, pjausytas, 45%, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    RAMBYNO lydytas sūris, pjausytas, 45%, 150g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:34-39

    Žaislinis automodelis WELLY 1:34-39

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,59 €/vnt.

  • Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • R.p.saus.vynas MONTEZOVO VALPOLICELLA, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    R.p.saus.vynas MONTEZOVO VALPOLICELLA, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Saldainių dėžutė GEISHA DARK, 150g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    84 €
    5,49 €
    25,60 €/kg

    Saldainių dėžutė GEISHA DARK, 150g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • LED lempa Osram remote cla60 9w/827 e27

    LED lempa Osram remote cla60 9w/827 e27

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,79 €/vnt.

  • Šviesusis BISTRAMPOLIO DVARO alus, 5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis BISTRAMPOLIO DVARO alus, 5 %, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Zef. saldainiai RIMI BBQ MARSHMALLOWS, 700 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    77 €
    5,39 €
    5,39 €/kg

    Zef. saldainiai RIMI BBQ MARSHMALLOWS, 700 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,70 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis TUPLA KINGSIZE, 85g

    Šokoladinis batonėlis TUPLA KINGSIZE, 85g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Makaronai su grietinėl.žol.pad., KNORR, 59g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su grietinėl.žol.pad., KNORR, 59g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,73 €/kg

  • Vyšnių ir obuolių gėrimas TYMBARK, 1 l

    Vyšnių ir obuolių gėrimas TYMBARK, 1 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/l

  • Užkandis katėms FELIX PARTY MIX Original 60g
    -25%
    1
    54 €
    25,67 €/kg

    Užkandis katėms FELIX PARTY MIX Original 60g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,17 €/kg

  • Šaltyje džiovinti mangai SUPERGARDEN, 32g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovinti mangai SUPERGARDEN, 32g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 155,94 €/kg

Filtrai

Filtrai