Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Baltasis cukrus RIMI, 50 X 3g, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltasis cukrus RIMI, 50 X 3g, 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Energinis gėrimas RED BULL SUGARFREE, 0,355l
    1
    59 €
    4,48 €/l

    Energinis gėrimas RED BULL SUGARFREE, 0,355l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sviestinės lazdelės SELECTION, 100 g
    -25%
    1
    94 €
    19,40 €/kg

    Sviestinės lazdelės SELECTION, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Skystas saldiklis HUXOL, 200ml

    Skystas saldiklis HUXOL, 200ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/l

  • KAIMIŠKA silkių filė NORVELITA, 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    KAIMIŠKA silkių filė NORVELITA, 600 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Provanso žolel. prieskonių mišinys SAUDA, 20g
    Pagaminta Lietuvoje

    Provanso žolel. prieskonių mišinys SAUDA, 20g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Cukranendrių cukrus DARK MUSCOVADO,500g
    2
    09 €
    4,18 €/kg

    Cukranendrių cukrus DARK MUSCOVADO,500g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Skystas citrinų kvapo baliklis ACE LEMON, 1l

    Skystas citrinų kvapo baliklis ACE LEMON, 1l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Mišinys picai MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys picai MALSENA, 400 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Kavos ir arbatos šaukšteliai LAGUNA, 6vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kavos ir arbatos šaukšteliai LAGUNA, 6vnt.

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,73 €/vnt.

  • Vyr. pieštuk. dezodor. WHITE WATER, 85ml
    5
    69 €
    66,94 €/l

    Vyr. pieštuk. dezodor. WHITE WATER, 85ml

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,65 €/l

  • Maltos mėsos prieskoniai SAUDA (be dr.), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maltos mėsos prieskoniai SAUDA (be dr.), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Persikų, obuol. sultys SELECTION BY RIMI, 1 l
    -25%
    1
    94 €
    1,94 €/l

    Persikų, obuol. sultys SELECTION BY RIMI, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Juodoji arbata LIPTON FOREST FRUIT, 20 vnt.

    Juodoji arbata LIPTON FOREST FRUIT, 20 vnt.

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 114,41 €/kg

  • Dantų pasta ECODENTA EXTRA BLACK WHITE,100ml
    4
    09 €
    40,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dantų pasta ECODENTA EXTRA BLACK WHITE,100ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,90 €/l

  • Sez. sk. sriuba su makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    Sez. sk. sriuba su makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Skutimosi želė NIVEA MEN ORIGINALS, 200ml

    Skutimosi želė NIVEA MEN ORIGINALS, 200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

  • B.p.sausas vynas MARCEL MARTIN VOUVRAY, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.p.sausas vynas MARCEL MARTIN VOUVRAY, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Šokoladiniai saldainiai PERGALĖ BRANDY, 190g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    14 €
    4,49 €
    16,53 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šokoladiniai saldainiai PERGALĖ BRANDY, 190g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,63 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CHERRY LIQUEUR, 190g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    12 €
    4,46 €
    16,42 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai PERGALĖ CHERRY LIQUEUR, 190g

    4.46 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,47 €/kg

  • Skanėstas KUKI-MUKI, 250 g

    Skanėstas KUKI-MUKI, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Sumuštinis su vištienos kebabu BIG, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su vištienos kebabu BIG, 240 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,46 €/kg

  • Hig. paketai ALWAYS S.ULTRA SUPER PL., 16vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    87 €
    4,79 €
    0,18 €/vnt.

    Hig. paketai ALWAYS S.ULTRA SUPER PL., 16vnt

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Higien. paketai ALWAYS ULTRA NIGHT, 14vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    87 €
    4,79 €
    0,21 €/vnt.

    Higien. paketai ALWAYS ULTRA NIGHT, 14vnt.

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Gaivusis gėrimas PEPSI, 1l
    0
    99 €
    0,99 €/l

    Gaivusis gėrimas PEPSI, 1l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skal.Skyst. Elmex Caries Protect.,400ml

    Skal.Skyst. Elmex Caries Protect.,400ml

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,72 €/l

  • Rausvasis pusiau sald.vynas J.P.CHENET, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Rausvasis pusiau sald.vynas J.P.CHENET, 0,75l

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,39 €/l

  • Dovanų maišelis buteliui

    Dovanų maišelis buteliui

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai ADAM'S RIB SALDVA, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai ADAM'S RIB SALDVA, 220 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,50 €/kg

  • Vaik. kūn .praus. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    2
    29 €
    9,16 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. kūn .praus. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/l

  • Vaik.pl. šampūnas MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    2
    45 €
    9,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik.pl. šampūnas MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,36 €/l

  • Šaltyje džiovinti ananasai SUPERGARDEN, 35g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovinti ananasai SUPERGARDEN, 35g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 148,29 €/kg

  • Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • JUBILIEJINĖ silkių filė DESĖ, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    JUBILIEJINĖ silkių filė DESĖ, 480 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Vanil.kvap.medžiaga DR.OETKER, 8ml (4 x 2ml)
    0
    83 €
    103,75 €/kg

    Vanil.kvap.medžiaga DR.OETKER, 8ml (4 x 2ml)

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 173,75 €/kg

  • Kramt. šunims PEDIGREE DENTASTIX, 3vnt., 45g
    0
    81 €
    18,00 €/kg

    Kramt. šunims PEDIGREE DENTASTIX, 3vnt., 45g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,78 €/kg

  • Juodos saulėgrąžų sėklos YES, 150g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juodos saulėgrąžų sėklos YES, 150g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Rut. dezodorant. MEN EXPERT DEO CARBON, 50 ml

    Rut. dezodorant. MEN EXPERT DEO CARBON, 50 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 119,80 €/l

Filtrai

Filtrai