Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml
    2
    69 €
    35,87 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,20 €/l

  • Pjaustomų vaisių rinkinys GERARDO'S TOYS
    -40%
    7
    19 €
    7,19 €/vnt.

    Pjaustomų vaisių rinkinys GERARDO'S TOYS

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g
    Be pieno Be laktozės

    Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:60
    -40%
    1
    73 €
    1,73 €/vnt.

    Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/vnt.

  • Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Aliejus kūdikiams ICA HJARTAT, 150 ml

    Aliejus kūdikiams ICA HJARTAT, 150 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/l

  • Ekol. pieniška košė su banan. HIPP BIO, 190 g
    1
    85 €
    9,74 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. pieniška košė su banan. HIPP BIO, 190 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,16 €/kg

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:34-39
    -40%
    4
    55 €
    4,55 €/vnt.

    Žaislinis automodelis WELLY 1:34-39

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,59 €/vnt.

  • Vaisinė tyrelė su aviet. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vaisinė tyrelė su aviet. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Dantų pasta ELMEX CHILDREN, 50ml

    Dantų pasta ELMEX CHILDREN, 50ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 97,80 €/l

  • Vaik.šamp. žem.kv. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik.šamp. žem.kv. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/l

  • Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Vaik. kūn .praus. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    2
    29 €
    9,16 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. kūn .praus. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/l

  • Vaik.pl. šampūnas MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    2
    45 €
    9,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik.pl. šampūnas MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,36 €/l

  • Minkštas kamuoliukas Soft ball
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Minkštas kamuoliukas Soft ball

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Guminė akis su šviesa FLUFFY, 6cm
    -40%
    2
    27 €
    2,27 €/vnt.

    Guminė akis su šviesa FLUFFY, 6cm

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

  • Dėlionė TREFL DISNEY FROZEN, 100 vnt.
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/vnt.

    Dėlionė TREFL DISNEY FROZEN, 100 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Išspaudžiama tyrelė su brašk. SEMPER, 110 g

    Išspaudžiama tyrelė su brašk. SEMPER, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Žaislinis automodeliukas WELLY 1:60-64
    -40%
    1
    77 €
    1,77 €/vnt.

    Žaislinis automodeliukas WELLY 1:60-64

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/vnt.

  • Ekol. avižų bat. su brašk. ob. ORGANIX, 23 g
    0
    99 €
    43,04 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. avižų bat. su brašk. ob. ORGANIX, 23 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,13 €/kg

  • Jautien. liežuv. užkandėlė MARMALUZI, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautien. liežuv. užkandėlė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Dantų Šepetėlis Elmex Training 0-3

    Dantų Šepetėlis Elmex Training 0-3

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

  • Puodelis su snap.rož., PHILIPS, 6m+, 200 ml

    Puodelis su snap.rož., PHILIPS, 6m+, 200 ml

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/vnt.

  • Dušo želė kūdikiams BUBCHEN, 400 ml

    Dušo želė kūdikiams BUBCHEN, 400 ml

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,97 €/l

  • Dirbt. pieno mišinys HIPP COMBIOTIC 3, 500 g
    8
    73 €
    17,46 €/kg

    Dirbt. pieno mišinys HIPP COMBIOTIC 3, 500 g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,98 €/kg

  • Ekol. obuol. ban. tyr. HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. ban. tyr. HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Geriamoji bananų, obuolių tyrė SEMPER, 90 ml

    Geriamoji bananų, obuolių tyrė SEMPER, 90 ml

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL NUTRIBIOTIK 3, 1,2 kg

    Pieno mišinys APTAMIL NUTRIBIOTIK 3, 1,2 kg

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

  • Pieno miš. HIPP COM.2, nuo 6 mėn., BIO, 800 g
    13
    99 €
    17,49 €/kg
    Ekologiškas

    Pieno miš. HIPP COM.2, nuo 6 mėn., BIO, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

  • Kremas kūdikiams darganam orui BUBCHEN, 75ml

    Kremas kūdikiams darganam orui BUBCHEN, 75ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,87 €/l

  • Dantų pasta ELMEX JUNIOR, 75ml

    Dantų pasta ELMEX JUNIOR, 75ml

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,20 €/l

  • Ekol. obuol. ban. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 190 g
    1
    85 €
    9,74 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. ban. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 190 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,16 €/kg

Filtrai

Filtrai