Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vaik. dantų pasta ECODENTA KAKĖ MAKĖ, 75ml
    2
    55 €
    34,00 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. dantų pasta ECODENTA KAKĖ MAKĖ, 75ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,53 €/l

  • Kuk. lazd. BIO ORGANIX su darž. 7 mėn.+, 15 g
    1
    29 €
    86,00 €/kg
    Ekologiškas

    Kuk. lazd. BIO ORGANIX su darž. 7 mėn.+, 15 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Drėgnos servetėlės WATER WIPES, 48 vnt

    Drėgnos servetėlės WATER WIPES, 48 vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Geriamoji obuolių mangų tyrė SMOOTHIE, 90 g

    Geriamoji obuolių mangų tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Ekol. grikių MAMUKO kruopytės, 6 mėn, 240 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. grikių MAMUKO kruopytės, 6 mėn, 240 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,54 €/kg

  • Dantų pasta vaikams JORDAN, 6-12m., 50ml

    Dantų pasta vaikams JORDAN, 6-12m., 50ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/l

  • Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,54 €/kg

  • Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g
    2
    79 €
    22,32 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/kg

  • Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g
    1
    15 €
    9,20 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,52 €/kg

  • Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Žaislas Princesės karūna
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Žaislas Princesės karūna

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Drėgnos servetėlės HUGGIES PURE, 3 x 48 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Drėgnos servetėlės HUGGIES PURE, 3 x 48 vnt.

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Paklotai kūdikiams SANASET, 60X60cm, 30 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Paklotai kūdikiams SANASET, 60X60cm, 30 vnt.

    8.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml
    1
    69 €
    14,08 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,42 €/kg

  • Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,75 €/kg

  • Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Vaikiška dantų pasta Jordan 0-5met.,50ml

    Vaikiška dantų pasta Jordan 0-5met.,50ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/l

  • Pieno mišinys APTAMIL 1, 0 mėn, 800 g

    Pieno mišinys APTAMIL 1, 0 mėn, 800 g

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,49 €/kg

  • Drėgnos servetėlės NEUTRAL BABY, 52 vnt.

    Drėgnos servetėlės NEUTRAL BABY, 52 vnt.

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Stalo žaidimas kortos TACTIC
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Stalo žaidimas kortos TACTIC

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,16 €/l

  • Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • MAMUKO avižų grik. miež. traiš. grūdai, 240 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    MAMUKO avižų grik. miež. traiš. grūdai, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g
    Ekologiškas

    Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 114,00 €/kg

Filtrai

Filtrai