Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pūkuota boružė su šviesa FLUFFY, 12cm
    -40%
    3
    47 €
    3,47 €/vnt.

    Pūkuota boružė su šviesa FLUFFY, 12cm

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Ekol. obuol. banan. uogų tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. banan. uogų tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Ekol. obuol. kriauš. ban. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. kriauš. ban. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Puodelis su snap.žal., PHILIPS, 18m+, 300ml

    Puodelis su snap.žal., PHILIPS, 18m+, 300ml

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/vnt.

  • Ekol. avižinių dribsnių košė HOLLE, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. avižinių dribsnių košė HOLLE, 250 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,36 €/kg

  • Žaislinis automodelis TEAMSTERZ 1416228
    -40%
    1
    25 €
    1,25 €/vnt.

    Žaislinis automodelis TEAMSTERZ 1416228

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/vnt.

  • Guminė pelėda su šviesa FLUFFY
    -40%
    3
    47 €
    3,47 €/vnt.

    Guminė pelėda su šviesa FLUFFY

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Ekol. višt. darž. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. višt. darž. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Ekol. av. košė RŪDOLFS su mangais, nuo 6 mėn.
    Ekologiškas

    Ekol. av. košė RŪDOLFS su mangais, nuo 6 mėn.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

  • Šampūnas kūdikiams BUBCHEN, 200 ml

    Šampūnas kūdikiams BUBCHEN, 200 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/l

  • Ekol. obuol. banan. su saus. HIPP BIO, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. banan. su saus. HIPP BIO, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Vais. tyrelė su kriauš. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vais. tyrelė su kriauš. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Sauskelnės PAMPERS NIGHT PANTS VP, 5, 22 vnt.

    Sauskelnės PAMPERS NIGHT PANTS VP, 5, 22 vnt.

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su jautiena, nuo 6 mėn
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su jautiena, nuo 6 mėn

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Drėgnos servetėlės BRITTON, 56 vnt

    Drėgnos servetėlės BRITTON, 56 vnt

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Klasikinis stalo žaidimas kortos UNO
    -40%
    6
    59 €
    6,59 €/vnt.

    Klasikinis stalo žaidimas kortos UNO

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/vnt.

  • Žaislas lėlė KEN Madistas
    -40%
    11
    99 €
    11,99 €/vnt.

    Žaislas lėlė KEN Madistas

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • Pieno mišin. APTAMIL COMFORT1, 0 mėn, 400 g

    Pieno mišin. APTAMIL COMFORT1, 0 mėn, 400 g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,22 €/kg

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:60
    -40%
    1
    97 €
    1,97 €/vnt.

    Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Makar. žuv., brok. tyrelė HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg

    Makar. žuv., brok. tyrelė HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Vaik.dantų šepetėlis ELMEX CHILDREN 3-6m,1vnt

    Vaik.dantų šepetėlis ELMEX CHILDREN 3-6m,1vnt

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Žaisl. Rubiko Kubas 3X3 RUBIK'S RUB3025
    -40%
    7
    79 €
    7,79 €/vnt.

    Žaisl. Rubiko Kubas 3X3 RUBIK'S RUB3025

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/vnt.

  • Dantų pasta BIOREPAIR Kids 0-6 metų,50ml

    Dantų pasta BIOREPAIR Kids 0-6 metų,50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Vaik.dantų šepetėlis ELMEX JUNIOR 6-12m,1vnt

    Vaik.dantų šepetėlis ELMEX JUNIOR 6-12m,1vnt

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

  • Guminis žaislas su šviesa FLUFFY PUFFER, 11cm
    -40%
    3
    47 €
    3,47 €/vnt.

    Guminis žaislas su šviesa FLUFFY PUFFER, 11cm

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Žaislinis automodelis HOT WEELS
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.

    Žaislinis automodelis HOT WEELS

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Sausk.keln. PAMPERS JUM S5 12-17kg 48vnt

    Sausk.keln. PAMPERS JUM S5 12-17kg 48vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Užkandis su morkomis ORGANIX, nuo 6 mėn, 20 g
    1
    29 €
    64,50 €/kg
    Ekologiškas

    Užkandis su morkomis ORGANIX, nuo 6 mėn, 20 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,50 €/kg

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su vištiena, nuo 6 mėn
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su vištiena, nuo 6 mėn

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su kalakut. nuo 6 mėn
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su kalakut. nuo 6 mėn

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 1,2 kg

    Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 1,2 kg

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

  • Žaislinis automodelis HOT WHEELS
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.

    Žaislinis automodelis HOT WHEELS

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Ožkos pieno mišinys KABRITA 1, 0 mėn., 800 g

    Ožkos pieno mišinys KABRITA 1, 0 mėn., 800 g

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,99 €/kg

  • Ekol. ryž. mork. kal. tyr. HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. ryž. mork. kal. tyr. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Ekol. avižinių dribsnių košė HIPP BIO, 250 g
    3
    69 €
    14,76 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. avižinių dribsnių košė HIPP BIO, 250 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,16 €/kg

  • Žaislinis automodelis WELLY 4.75
    -40%
    6
    41 €
    6,41 €/vnt.

    Žaislinis automodelis WELLY 4.75

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/vnt.

  • Ekol. obuolių tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g
    1
    35 €
    10,80 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,60 €/kg

  • Sauskel PAMPERS NIGHT  PANTS VP S6 19vnt

    Sauskel PAMPERS NIGHT PANTS VP S6 19vnt

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,69 €/vnt.

  • Pieno miš. HIPP COMBIOTIC 1, 0+ , BIO, 800 g
    Ekologiškas

    Pieno miš. HIPP COMBIOTIC 1, 0+ , BIO, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

  • Ekol. av. košė RŪDOLFS su vaisiais, nuo 4 mėn
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. av. košė RŪDOLFS su vaisiais, nuo 4 mėn

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

Filtrai

Filtrai