Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Džiovinti obuoliai ARIMEX, 200g
    -40%
    1
    55 €
    7,75 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Džiovinti obuoliai ARIMEX, 200g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Skrud. saulėgrąžos YES su sūrio priesk., 90 g
    -40%
    0
    65 €
    7,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrud. saulėgrąžos YES su sūrio priesk., 90 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis TWIX Xtra, 2*37,5g, 75g
    0
    99 €
    13,20 €/kg

    Šokoladinis batonėlis TWIX Xtra, 2*37,5g, 75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Riešutų ir razinų mišinys ARIMEX, 1 kg
    -40%
    8
    15 €
    8,15 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų ir razinų mišinys ARIMEX, 1 kg

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Čili ir citr. sk. bulv. traškučiai LAYS, 120g
    1
    39 €
    11,58 €/kg

    Čili ir citr. sk. bulv. traškučiai LAYS, 120g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Svog.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE,120g

    Svog.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE,120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Saus. su viso grūdo dalių miltais RIMI, 300 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Saus. su viso grūdo dalių miltais RIMI, 300 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Saldainiai OBUOLIUKAI, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai OBUOLIUKAI, 1kg

    6.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Šalčiu džiovinti obuoliai riek. SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    37 €
    124,55 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šalčiu džiovinti obuoliai riek. SUMMMER, 11g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 208,18 €/kg

  • Klasik. pieniniai saldainiai RIMI GOTINA, 1kg
    7
    99 €
    7,99 €/kg

    Klasik. pieniniai saldainiai RIMI GOTINA, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Vafliai su vanilės skonio įdaru HAPPY, 100 g

    Vafliai su vanilės skonio įdaru HAPPY, 100 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Sv. laiškų sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/kg

    Sv. laiškų sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Besėklės razinos AWAKE, 400 g
    -40%
    1
    13 €
    2,82 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Besėklės razinos AWAKE, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL,170g
    3
    19 €
    18,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL,170g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,59 €/kg

  • Pieninis šokoladas M&M'S trašk. glajuje, 200g

    Pieninis šokoladas M&M'S trašk. glajuje, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Šokoladas MILKA WHOLE NUTS, 250g

    Šokoladas MILKA WHOLE NUTS, 250g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,16 €/kg

  • Kokosiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kokosiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES PAPRIKA DEEZER, 165g

    Traškučiai PRINGLES PAPRIKA DEEZER, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Pom.sk.bulv.traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Pom.sk.bulv.traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 180g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų ARIMEX, 140 g
    -40%
    1
    79 €
    12,79 €/kg

    Džiovintos slyvos be kauliukų ARIMEX, 140 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,36 €/kg

  • Glaist. sald. su riešutais CANDY NUT, 1 kg

    Glaist. sald. su riešutais CANDY NUT, 1 kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Bulv. trašk. griet., svog. sk. ESTRELLA, 240g
    Gera kaina kasdien

    Bulv. trašk. griet., svog. sk. ESTRELLA, 240g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/kg

  • Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g
    0
    63 €
    12,60 €/kg

    Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,80 €/kg

  • Vafliniai saldainiai MEŠKA ŠIAURĖJE, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vafliniai saldainiai MEŠKA ŠIAURĖJE, 1 kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Gliaudyti graikiniai riešutai, 150g
    -40%
    4
    61 €
    30,73 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Gliaudyti graikiniai riešutai, 150g

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,27 €/kg

  • Grietin.sk. duonos traškučiai BON CHANCE, 120
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grietin.sk. duonos traškučiai BON CHANCE, 120

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,42 €/kg

  • Belgiškų šok., saldainių rinkinys RIMI, 250 g

    Belgiškų šok., saldainių rinkinys RIMI, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų SEEBERGER, 200g
    -40%
    4
    31 €
    21,55 €/kg

    Džiovintos slyvos be kauliukų SEEBERGER, 200g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,95 €/kg

  • Marcipanas juodajame šokolade SKRIVERU, 150 g

    Marcipanas juodajame šokolade SKRIVERU, 150 g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Riešutų ir uogų mišinys Trail RIMI, 500 g
    -40%
    3
    29 €
    6,58 €/kg

    Riešutų ir uogų mišinys Trail RIMI, 500 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Vafliai su kakavos įdaru HAPPY, 100 g

    Vafliai su kakavos įdaru HAPPY, 100 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Mėl.sk. kramtomoji guma su sald., ORBIT, 14g

    Mėl.sk. kramtomoji guma su sald., ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Sausainiai BIRŽŲ DUONA SNIEGUTIS, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai BIRŽŲ DUONA SNIEGUTIS, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Riešutų mišinys RIMI, 150g
    -40%
    2
    31 €
    15,40 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų mišinys RIMI, 150g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,67 €/kg

  • Bekono sk. bulvių traškučiai ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Bekono sk. bulvių traškučiai ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS BALSAMIC VIN., 100g

    Bulv. traškučiai NATURALS BALSAMIC VIN., 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Sviesto, druskos sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    Sviesto, druskos sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Karamelizuoti sausainiai LOTUS BISCOFF, 250 g

    Karamelizuoti sausainiai LOTUS BISCOFF, 250 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,56 €/kg

  • Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 120g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

Filtrai

Filtrai