Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kruasanas 7 DAYS, su kak., van. sk. įd. 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7 DAYS, su kak., van. sk. įd. 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Saldūs kukurūzų traškučiai MORKŪNAS, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldūs kukurūzų traškučiai MORKŪNAS, 80 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/kg

  • Sausainiai su šok. rieš. BEATOS VIRTUVĖ 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su šok. rieš. BEATOS VIRTUVĖ 150g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Sviestiniai sausainiai SELECTION, 100 g

    Sviestiniai sausainiai SELECTION, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Ledinukai HALLS FOREST FRUIT, 33,5g

    Ledinukai HALLS FOREST FRUIT, 33,5g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,12 €/kg

  • Sūrio sk. spraginamieji kukurūzai MOGYI, 100g

    Sūrio sk. spraginamieji kukurūzai MOGYI, 100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS KONDENSUOTAS, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS KONDENSUOTAS, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • DZŪKIJOS sausainiai LAUMĖS JUOSTA, 245 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai LAUMĖS JUOSTA, 245 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,94 €/kg

  • Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g
    0
    99 €
    7,62 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,92 €/kg

  • Sausainiai APPLE PIE RIMI, 200 g

    Sausainiai APPLE PIE RIMI, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Kasdieninis mišinys ARIMEX, 300g
    -40%
    2
    09 €
    6,97 €/kg

    Kasdieninis mišinys ARIMEX, 300g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Sūrio skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    Sūrio skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Skr. saulėgrąžos YES grietin. svog. sk., 90 g
    -40%
    0
    65 €
    7,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Skr. saulėgrąžos YES grietin. svog. sk., 90 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Triufeliai PERGALĖ CLASSIC, 200g
    2
    49 €
    12,45 €/kg

    Triufeliai PERGALĖ CLASSIC, 200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Guminukai RED BAND TUTTI FRUTTI, 15g

    Guminukai RED BAND TUTTI FRUTTI, 15g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT WHITE STRAWBERRY, 14g

    Kramtomoji guma ORBIT WHITE STRAWBERRY, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Mėtų skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    Mėtų skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,56 €/kg

  • Šaltyje džiovintos braškės SUPERGARDEN, 19g
    -40%
    2
    63 €
    138,42 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovintos braškės SUPERGARDEN, 19g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 231,05 €/kg

  • Vafliai su lazdynų riešutų įdaru HAPPY, 100 g

    Vafliai su lazdynų riešutų įdaru HAPPY, 100 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Saulėgrąžų sėklos RIMI juod.,kepintos, 300g
    -40%
    1
    79 €
    5,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų sėklos RIMI juod.,kepintos, 300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Juodasis šokoladas RIMI su vyšniomis, 100 g

    Juodasis šokoladas RIMI su vyšniomis, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Karamelė RIMI SMART JŪROS VĖŽELIAI, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karamelė RIMI SMART JŪROS VĖŽELIAI, 100 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,90 €/kg

  • Šokol. sk. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180g

    Šokol. sk. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Pien.šok. batonėlis su nuga, karam., MARS, 70
    1
    25 €
    17,86 €/kg

    Pien.šok. batonėlis su nuga, karam., MARS, 70

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Tams. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    Tams. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Pien. šokoladas RŪTA su sūr.karamele,90g
    2
    47 €
    27,44 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. šokoladas RŪTA su sūr.karamele,90g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,56 €/kg

  • Dražė RŪTA ŽARA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dražė RŪTA ŽARA, 100 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Saldainiai KREGŽDUTĖ, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai KREGŽDUTĖ, 1kg

    6.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Riešutų, sėklų, dž. datulių mišinys 1GO, 50g
    -40%
    0
    81 €
    16,20 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų, sėklų, dž. datulių mišinys 1GO, 50g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Šokoladiniai sausainiai RIMI SMART, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šokoladiniai sausainiai RIMI SMART, 160 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,06 €/kg

  • Želė saldainiai RIMI (dideli kirminai), 200g

    Želė saldainiai RIMI (dideli kirminai), 200g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Graikiniai riešutai RIMI, 700 g
    -40%
    5
    15 €
    7,36 €/kg

    Graikiniai riešutai RIMI, 700 g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,27 €/kg

  • Datulės be kauliukų SEEBERGER, 200 g
    -40%
    2
    63 €
    13,15 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Datulės be kauliukų SEEBERGER, 200 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,95 €/kg

  • Vaniliniai vafliai SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/kg

    Vaniliniai vafliai SELGA, 180 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Saldainiai TOFFIFEE, 200 g

    Saldainiai TOFFIFEE, 200 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,45 €/kg

  • Klasik. sk. saldainiai SKRIVERU GOTINA, 250 g

    Klasik. sk. saldainiai SKRIVERU GOTINA, 250 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 5 x 50 g

    Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 5 x 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Saldainiai CHEWITS XTREME SOUR APPLE, 34 g

    Saldainiai CHEWITS XTREME SOUR APPLE, 34 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

Filtrai

Filtrai