Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Mėtų skonio kramtomoji guma, ORBIT WHITE, 14g

    Mėtų skonio kramtomoji guma, ORBIT WHITE, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Bulvių trašk. PRINGLES SALT & VINEGAR, 165 g

    Bulvių trašk. PRINGLES SALT & VINEGAR, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Dzūkijos sausainių rinkinys DESERTINIS, 420 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dzūkijos sausainių rinkinys DESERTINIS, 420 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,02 €/kg

  • Meduoliai KOKOSINIAI LIEŽUVĖLIAI JDC, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai KOKOSINIAI LIEŽUVĖLIAI JDC, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Guminukai TUTTI FRUTTI ORIGINAL, 180 g
    Tinka veganams

    Guminukai TUTTI FRUTTI ORIGINAL, 180 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai MAMBA, 106g
    1
    19 €
    11,23 €/kg

    Kramtomieji saldainiai MAMBA, 106g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,06 €/kg

  • Saldainiai GEISHA CARAMEL & SEA SALT, 150 g

    Saldainiai GEISHA CARAMEL & SEA SALT, 150 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Džiov.mangų riekutės THE BEST OF ARIMEX, 200g
    -40%
    4
    19 €
    20,95 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiov.mangų riekutės THE BEST OF ARIMEX, 200g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Saldainių asorti SKRIVERU GOTINA, 250 g

    Saldainių asorti SKRIVERU GOTINA, 250 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS V. PERGALĖ, 155 g
    2
    79 €
    18,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS V. PERGALĖ, 155 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,74 €/kg

  • Šokoladiniai sausainiai OREO, 44 g
    0
    66 €
    15,00 €/kg

    Šokoladiniai sausainiai OREO, 44 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,59 €/kg

  • Mėtų skonio ledinukai su sald. ORBIT, 28g

    Mėtų skonio ledinukai su sald. ORBIT, 28g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,64 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO WHITE, 39g
    0
    89 €
    22,82 €/kg

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO WHITE, 39g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,08 €/kg

  • Traškūs krekeriai su druska ELEPHANT, 80 g

    Traškūs krekeriai su druska ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • Minkštos figos SEEBERGER, 200g
    -40%
    4
    67 €
    23,35 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Minkštos figos SEEBERGER, 200g

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,95 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES BARBECUE, 165g

    Traškučiai PRINGLES BARBECUE, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 130g

    Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Skrudintos sūdytos saulėgrąžos MOGYI, 150g
    -40%
    1
    05 €
    7,00 €/kg

    Skrudintos sūdytos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Duonos traškučiai su česn. BON CHANCE, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su česn. BON CHANCE, 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Duon.traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duon.traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Saldainiai RAFFAELLO, 150g
    3
    19 €
    21,27 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai RAFFAELLO, 150g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,93 €/kg

  • Ledinukas CHUPA CHUPS MELODY POPS, 15 g

    Ledinukas CHUPA CHUPS MELODY POPS, 15 g

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,33 €/kg

  • Tartel. su karam. ir šok. BONNE MAMAN, 135 g

    Tartel. su karam. ir šok. BONNE MAMAN, 135 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Meduoliai RIEŠUTINIS LIEŽUVĖLIS JDC, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai RIEŠUTINIS LIEŽUVĖLIS JDC, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g
    0
    99 €
    7,62 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžios kukurūzų lazdelės RIMI, 130g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,92 €/kg

  • Mentolio skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    Mentolio skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Saldainiai NUTS, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai NUTS, 1kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Čed.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE, 120g

    Čed.sk.bulv. traškučiai ESTRELLA KETTLE, 120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Kukurūzų lazdelės su morkomis MORKŪNAS, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazdelės su morkomis MORKŪNAS, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Pieninis šokoladas MILKA, 90 g

    Pieninis šokoladas MILKA, 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Barb.sk. bulvių traškučiai SALLING, 200 g

    Barb.sk. bulvių traškučiai SALLING, 200 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Vaisių skonio pastilės PEZ su žaislu, 17 g
    Be laktozės

    Vaisių skonio pastilės PEZ su žaislu, 17 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 228,82 €/kg

  • Šokoladinių saldainių rinkinys RŪTA, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladinių saldainių rinkinys RŪTA, 450 g

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,31 €/kg

  • Kumpio skonio krekeriai TUC BACON, 100 g

    Kumpio skonio krekeriai TUC BACON, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Sūrio skonio krekeriai TUC MINI, 100 g

    Sūrio skonio krekeriai TUC MINI, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Juodasis šokoladas KARŪNA, 80 g
    Gera kaina kasdien

    Juodasis šokoladas KARŪNA, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Kepintų riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 250 g
    -40%
    4
    77 €
    19,08 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Kepintų riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 250 g

    7.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Vaflinis pyragas MOČIUTĖS LEGENDINIS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaflinis pyragas MOČIUTĖS LEGENDINIS, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

Filtrai

Filtrai