Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Džiovintos, nesulfit. razinos SEEBERGER, 200g
    -40%
    2
    27 €
    11,35 €/kg

    Džiovintos, nesulfit. razinos SEEBERGER, 200g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS SPANGUOLĖ, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS SPANGUOLĖ, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 200 g
    -40%
    1
    89 €
    9,45 €/kg

    Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 200 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,75 €/kg

  • Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g
    2
    32 €
    25,78 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/kg

  • Grietin. svog. sk. krekeriai TUC MINI, 100 g

    Grietin. svog. sk. krekeriai TUC MINI, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Ledinukai HALLS CALM HONEY LEMON, 33,5g

    Ledinukai HALLS CALM HONEY LEMON, 33,5g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,12 €/kg

  • Džiovintos spanguolės SEEBERGER, 125g
    -40%
    1
    91 €
    15,28 €/kg

    Džiovintos spanguolės SEEBERGER, 125g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,52 €/kg

  • Batonėlis 3 BIT, 46g

    Batonėlis 3 BIT, 46g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,35 €/kg

  • Šalčiu džiovintos avietės SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    29 €
    117,27 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šalčiu džiovintos avietės SUMMMER, 11g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 195,45 €/kg

  • Sūrio skonio žemės riešutai JĖGA, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio skonio žemės riešutai JĖGA, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Riešutų ir uogų mišinys Energy RIMI, 500 g
    -40%
    3
    95 €
    7,90 €/kg

    Riešutų ir uogų mišinys Energy RIMI, 500 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,18 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 150 g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/kg

    Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 150 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,93 €/kg

  • Kep., ir sūdytos pistacijos RIMI, 700 g
    -40%
    7
    97 €
    11,39 €/kg

    Kep., ir sūdytos pistacijos RIMI, 700 g

    13.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

  • Gr. ir žol. sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    Gr. ir žol. sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Saldainiai PUPA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PUPA, 1 kg

    8.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,39 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sausainiai MILKA CHOCOLATE CHIP, 135 g

    Sausainiai MILKA CHOCOLATE CHIP, 135 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/kg

  • Šokoladas KINDER T8, 100g

    Šokoladas KINDER T8, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Sausainiai RIMI SFOGLIATINE, 200 g

    Sausainiai RIMI SFOGLIATINE, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Šalčiu džiovintos šilauogės SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    43 €
    130,00 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šalčiu džiovintos šilauogės SUMMMER, 11g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 217,27 €/kg

  • Pastilės MYNTHON EXTRA STRONG, 34 g

    Pastilės MYNTHON EXTRA STRONG, 34 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,94 €/kg

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO MINI, 108g
    2
    99 €
    27,69 €/kg

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO MINI, 108g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,09 €/kg

  • Saldainiai ROCHER, 200g
    6
    63 €
    33,15 €/kg

    Saldainiai ROCHER, 200g

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,45 €/kg

  • Saldžios kukurūzų lazdelės AHA, 110g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžios kukurūzų lazdelės AHA, 110g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Arbatiniai traškučiai TALER, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatiniai traškučiai TALER, 180 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,06 €/kg

  • Saulėgrąžų sėklų branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    0
    49 €
    3,27 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų sėklų branduoliai AWAKE, 150g

    0.81 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Avietiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avietiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Lazdyno riešutų branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    2
    37 €
    15,80 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lazdyno riešutų branduoliai AWAKE, 150g

    3.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Mėtų, ment.sk.becukr.kramt. guma, ORBIT, 14g

    Mėtų, ment.sk.becukr.kramt. guma, ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Braškių kramtomieji saldainiai, CHEWITS, 29g

    Braškių kramtomieji saldainiai, CHEWITS, 29g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,67 €/kg

  • Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g
    -40%
    3
    47 €
    23,13 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų mišinys SEEBERGER LUXURY, 150g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,60 €/kg

  • Griet.ir svog.sk. raud.lęšių trašk.OHO, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Griet.ir svog.sk. raud.lęšių trašk.OHO, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Karamelė RIMI SMART MĖTA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karamelė RIMI SMART MĖTA, 100 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,90 €/kg

  • Žemės riešutai kep.,sūdyti ARIMEX, 1 kg
    -40%
    3
    83 €
    3,83 €/kg

    Žemės riešutai kep.,sūdyti ARIMEX, 1 kg

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Vover. pad. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    Vover. pad. sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Mėtų skonio kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    Mėtų skonio kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Anakardžių rieš.THE BEST OF ARIMEX,250g
    -40%
    5
    21 €
    20,84 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Anakardžių rieš.THE BEST OF ARIMEX,250g

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,76 €/kg

  • Džiovintos spanguolės ARIMEX, 300g
    -40%
    2
    39 €
    7,97 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Džiovintos spanguolės ARIMEX, 300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Vaflinis batonėlis KEXCHOKLAD, 60 g

    Vaflinis batonėlis KEXCHOKLAD, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Zefyriniai saldainiai RIMI, 300g

    Zefyriniai saldainiai RIMI, 300g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

Filtrai

Filtrai