Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Grietinėlės, svog.sk. saulėgrąžos YES, 150g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grietinėlės, svog.sk. saulėgrąžos YES, 150g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Traškučiai OHO! Mexicana, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai OHO! Mexicana, 60g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Sausainiai MILKA CHOCO & CHOCO, 150 g

    Sausainiai MILKA CHOCO & CHOCO, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

  • Imbieriniai sausainiai ANNAS, 150 g

    Imbieriniai sausainiai ANNAS, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Keks. su šok. g. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    Keks. su šok. g. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,37 €/kg

  • Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Pieninio šokolado vaflis KITKAT, 41,5g

    Pieninio šokolado vaflis KITKAT, 41,5g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • Kukurūzų lazdelės cukruje MORKŪNAS, 285 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazdelės cukruje MORKŪNAS, 285 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,74 €/kg

  • Citrininiai vafliai SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/kg

    Citrininiai vafliai SELGA, 180 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Arbūzų skonio kramtomoji guma ORBIT, 14g

    Arbūzų skonio kramtomoji guma ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Karamelė su pieno įd. ROSHEN SWEET DROP, 1 kg
    3
    99 €
    3,99 €/kg

    Karamelė su pieno įd. ROSHEN SWEET DROP, 1 kg

    5.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • ANANASINIAI saldainiai, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ANANASINIAI saldainiai, 1kg

    7.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sausainiai su sutir. pienu RIMI BASIC, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai su sutir. pienu RIMI BASIC, 160 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,06 €/kg

  • Karamel. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180 g

    Karamel. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Lukštenti migdolai RIMI, 150g
    -40%
    2
    09 €
    13,93 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lukštenti migdolai RIMI, 150g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,27 €/kg

  • Saulėgrąžų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 300g
    -40%
    1
    79 €
    5,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Olandiški karameliniai vafliai SALLING, 252 g

    Olandiški karameliniai vafliai SALLING, 252 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,10 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 2 x 28,5g, 57g

    Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 2 x 28,5g, 57g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,14 €/kg

  • Vaisių skon. kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    Vaisių skon. kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Duonos traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 240g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 240g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ 72%, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ 72%, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS, 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kep. žemės riešutai su druska, ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    91 €
    13,64 €/kg

    Kep. žemės riešutai su druska, ESTRELLA, 140g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,79 €/kg

  • Bananų traškučiai AWAKE, 200 g
    -40%
    1
    35 €
    6,75 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Bananų traškučiai AWAKE, 200 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Kukurūzų lazd. su topinambais MORKŪNAS, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazd. su topinambais MORKŪNAS, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Vaisių ir riešutų mišinys EXOTIC RIMI, 500 g
    -40%
    3
    59 €
    7,18 €/kg

    Vaisių ir riešutų mišinys EXOTIC RIMI, 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Moliūgų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 200 g
    -40%
    2
    27 €
    11,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Moliūgų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 200 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Pien.šok. saldainiai lazd.rieš., GEISHA, 150g

    Pien.šok. saldainiai lazd.rieš., GEISHA, 150g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Sausainiai su migd. SELECTION BY RIMI, 100 g
    2
    05 €
    20,50 €/kg

    Sausainiai su migd. SELECTION BY RIMI, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Sviesto sk. kukurūzų spragėsiai ESTRELLA, 90g

    Sviesto sk. kukurūzų spragėsiai ESTRELLA, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Žaliųjų citrinų skonio ledinukai HALLS, 33,5g

    Žaliųjų citrinų skonio ledinukai HALLS, 33,5g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,12 €/kg

  • Ledinukai HALLS EXTRA STRONG, 33,5g

    Ledinukai HALLS EXTRA STRONG, 33,5g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,94 €/kg

  • Spraginamieji kukurūzai su druska MOGYI, 100g

    Spraginamieji kukurūzai su druska MOGYI, 100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Džiovintų uogų mišinys ARIMEX KIDS 1GO, 50 g
    -40%
    0
    77 €
    15,40 €/kg

    Džiovintų uogų mišinys ARIMEX KIDS 1GO, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 260g

    Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 260g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,58 €/kg

  • SOSTINĖS saldainiai, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    SOSTINĖS saldainiai, 1kg

    22.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Čili ir citr.sk. bulvių traškučiai LAYS, 250g

    Čili ir citr.sk. bulvių traškučiai LAYS, 250g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Anakardžių riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    73 €
    17,30 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Anakardžių riešutai ARIMEX, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

Filtrai

Filtrai