Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sezamų sėklos ALVO, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Sezamų sėklos ALVO, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Želė saldainiai Meškiukai RIMI, 100 g

    Želė saldainiai Meškiukai RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Kepinti žemės riešutai drusk., ESTRELLA, 140g

    Kepinti žemės riešutai drusk., ESTRELLA, 140g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,07 €/kg

  • Sausainiai su riešut. DZŪKIJA MALŪNO, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su riešut. DZŪKIJA MALŪNO, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Sūrūs krekeriai TUC ORIGINAL, 100 g

    Sūrūs krekeriai TUC ORIGINAL, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Džiovintos vyšnios RIMI, 150 g
    3
    19 €
    21,27 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos vyšnios RIMI, 150 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,27 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis NESTLE KIT KAT, 42 g

    Šokoladinis batonėlis NESTLE KIT KAT, 42 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • Kep.žem. riešutai med.drusk., ESTRELLA, 140g

    Kep.žem. riešutai med.drusk., ESTRELLA, 140g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,07 €/kg

  • Žemės riešutai su paprika JĖGA, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai su paprika JĖGA, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Sveriami saldainiai FAZER GEISHA, 1kg

    Sveriami saldainiai FAZER GEISHA, 1kg

    27.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 27,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Keksiukai pranc. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    Keksiukai pranc. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,37 €/kg

  • Ekologiški migdolai ARIMEX, 150g
    2
    79 €
    18,60 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški migdolai ARIMEX, 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO ERDBEEREN, 100g
    0
    95 €
    9,50 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO ERDBEEREN, 100g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • DZŪKIJOS sausainiai VYŠNAITĖ, 275 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai VYŠNAITĖ, 275 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/kg

  • Šokoladiniai saldainiai RIMI, 250g

    Šokoladiniai saldainiai RIMI, 250g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,36 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Kukurūzų spragėsiai su druska, ESTRELLA, 90g

    Kukurūzų spragėsiai su druska, ESTRELLA, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • DZŪKIJOS sausainiai GUBOJA, 290 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai GUBOJA, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,24 €/kg

  • Bulvių traškučiai su druska LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Bulvių traškučiai su druska LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Žemės riešutai su svogūnais JĖGA, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai su svogūnais JĖGA, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Žemės riešutai AWAKE, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Žemės riešutai AWAKE, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Lazdynų riešutai ARIMEX, 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lazdynų riešutai ARIMEX, 100g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Sausain. avieč. įd. MILKA CHOCO JAFFA, 147 g

    Sausain. avieč. įd. MILKA CHOCO JAFFA, 147 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,66 €/kg

  • Juod.šokoladas 75% su jūros druska RŪTA, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.šokoladas 75% su jūros druska RŪTA, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 200 g

    Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 200 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Razinos ARIMEX, 500g

    Razinos ARIMEX, 500g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Saldainiai SLYVA ŠOKOLADE, 1kg

    Saldainiai SLYVA ŠOKOLADE, 1kg

    19.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sausainiai BELVITA NUTS & HONEY, 300 g

    Sausainiai BELVITA NUTS & HONEY, 300 g

    4.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 400g

    Džiovintos slyvos be kauliukų AWAKE, 400g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,65 €/kg

  • Ekologiški anakardžių riešutai ARIMEX, 150g
    3
    49 €
    23,27 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški anakardžių riešutai ARIMEX, 150g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/kg

  • Moliūgų sėklų branduoliai AWAKE, 150g
    Rinkis sveikiau

    Moliūgų sėklų branduoliai AWAKE, 150g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Traškučiai OHO! Mexicana, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai OHO! Mexicana, 60g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Pieniškas šokoladas TOBLERONE, 100g

    Pieniškas šokoladas TOBLERONE, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

  • Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 240g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 240g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Želė saldainiai Kirminai RIMI, 100 g

    Želė saldainiai Kirminai RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sutiršt. pieno skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO, 43g
    0
    89 €
    20,70 €/kg

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO, 43g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

Filtrai

Filtrai