Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pyragaičiai su pieno įdaru BARNI, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Pyragaičiai su pieno įdaru BARNI, 150 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,27 €/kg

  • Saldūs spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Saldūs spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g

    0.91 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,11 €/kg

  • Migdolai ARIMEX, 300g
    4
    89 €
    16,30 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Migdolai ARIMEX, 300g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,30 €/kg

  • Sausainiai su šokolado gab. RIMI, 150 g

    Sausainiai su šokolado gab. RIMI, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Džiovintų vaisių ir riešutų mišinys 1GO, 50g

    Džiovintų vaisių ir riešutų mišinys 1GO, 50g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Džiovintų uogų ir riešutų mišinys 1GO, 50 g

    Džiovintų uogų ir riešutų mišinys 1GO, 50 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Riešutiniai vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/kg

    Riešutiniai vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Saldainiai MIGLĖ, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai MIGLĖ, 1kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Duonos traškučiai su česn. BON CHANCE, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su česn. BON CHANCE, 240 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Krekeriai su sezamų sėklomis ELEPHANT, 80 g

    Krekeriai su sezamų sėklomis ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • Vafliai ROSHEN WAFERS HAZELNUT, 216 g

    Vafliai ROSHEN WAFERS HAZELNUT, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Džiovintų mangų juostelės, 100g
    3
    99 €
    39,90 €/kg

    Džiovintų mangų juostelės, 100g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,90 €/kg

  • Ekologiški linų sėmenys ARIMEX, 200g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški linų sėmenys ARIMEX, 200g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

  • Bulv.traškuč. su druska ESTRELLA KETTLE, 120g

    Bulv.traškuč. su druska ESTRELLA KETTLE, 120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Sausainiai su šokoladu BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su šokoladu BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Maisto papildas HEMATOGENAS, 50g
    0
    95 €
    19,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Maisto papildas HEMATOGENAS, 50g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,80 €/kg

  • Saldainiai RAFFAELLO, 230g
    4
    89 €
    21,26 €/kg

    Saldainiai RAFFAELLO, 230g

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,91 €/kg

  • Grikių trap. be glit. RIMI FREE FROM, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Grikių trap. be glit. RIMI FREE FROM, 80 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,38 €/kg

  • Bulvių traškučiai NATURALS ROSEMARY, 100 g

    Bulvių traškučiai NATURALS ROSEMARY, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Karijų riešutai THE BEST OF ARIMEX,250g
    6
    80 €
    27,20 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Karijų riešutai THE BEST OF ARIMEX,250g

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,16 €/kg

  • Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 130g

    Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Guminukai RIMI MĖSAINIAI, 100 g

    Guminukai RIMI MĖSAINIAI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g
    7
    39 €
    24,63 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,30 €/kg

  • Tradic. prancūz. trapučiai ST. MICHEL, 130 g

    Tradic. prancūz. trapučiai ST. MICHEL, 130 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,31 €/kg

  • Skrudinti sūdyti makad.rieš., SEEBERGER, 80g
    4
    09 €
    51,13 €/kg

    Skrudinti sūdyti makad.rieš., SEEBERGER, 80g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,63 €/kg

  • Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 500g

    Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 500g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,58 €/kg

  • Saldainis PUPA, 30g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainis PUPA, 30g

    0.31 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 14 g

    Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 14 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Pyragaičiai su šokolado įdaru BARNI, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Pyragaičiai su šokolado įdaru BARNI, 150 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,27 €/kg

  • Visagrūdž. ryžių trapučiai RIMI SMART, 100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno
    Gera kaina kasdien

    Visagrūdž. ryžių trapučiai RIMI SMART, 100 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,90 €/kg

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g
    2
    79 €
    21,63 €/kg

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,05 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ NOMEDA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai PERGALĖ NOMEDA, 1 kg

    9.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Rūgštūs želė saldainiai Kola RIMI, 100 g

    Rūgštūs želė saldainiai Kola RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Želė saldainiai Rūgštūs kirm. RIMI, 100 g

    Želė saldainiai Rūgštūs kirm. RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Ekolog. anakardžių riešutai I LOVE ECO, 100g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. anakardžių riešutai I LOVE ECO, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Besėklės razinos GOLDEN JUMBO RIMI, 200g

    Besėklės razinos GOLDEN JUMBO RIMI, 200g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • DZŪKIJOS VAFLINIAI VAMZDELIAI su įd. 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS VAFLINIAI VAMZDELIAI su įd. 180 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,39 €/kg

Filtrai

Filtrai