Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūrios lazdelės su sūriu RIMI, 125 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrios lazdelės su sūriu RIMI, 125 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Džiovintos datulės be kauliukų RIMI, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos datulės be kauliukų RIMI, 200 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Juodasis šokoladas RIMI su apelsinų gab.,100g

    Juodasis šokoladas RIMI su apelsinų gab.,100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Makadamijų riešutai ARIMEX, 100g
    3
    49 €
    34,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Makadamijų riešutai ARIMEX, 100g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/kg

  • Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g
    2
    19 €
    31,29 €/kg
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,86 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS ŠOKOLADAS, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS ŠOKOLADAS, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Kukurūzų lazdelės MORKŪNAS, 210g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazdelės MORKŪNAS, 210g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,52 €/kg

  • Sūrūs šiaudeliai SALLING, 250 g

    Sūrūs šiaudeliai SALLING, 250 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Migdolai baltame šokolade RIMI COLOR MIX,100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Migdolai baltame šokolade RIMI COLOR MIX,100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Gliaudyti migdolai AWAKE, 400 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Gliaudyti migdolai AWAKE, 400 g

    5.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,67 €/kg

  • Mėtų, sk.becukr.kramtomoji guma, ORBIT, 14g

    Mėtų, sk.becukr.kramtomoji guma, ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Barbekiu skonio bulvių lazdelės TAFFEL, 110 g

    Barbekiu skonio bulvių lazdelės TAFFEL, 110 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g
    2
    09 €
    23,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,00 €/kg

  • Dryžuotos sūdytos saulėgrąžų sėklos YES, 150g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Dryžuotos sūdytos saulėgrąžų sėklos YES, 150g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,93 €/kg

  • Sūrio skonio saulėgrąžos YES, 150g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūrio skonio saulėgrąžos YES, 150g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,93 €/kg

  • Griet., sv. sk. bulvių trašk. SALLING, 200 g

    Griet., sv. sk. bulvių trašk. SALLING, 200 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Želė saldainiai TROPICAL MIX RIMI, 100 g

    Želė saldainiai TROPICAL MIX RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Sviest. sausainiai ST MICHEL PALETS, 150 g

    Sviest. sausainiai ST MICHEL PALETS, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Sausainiai RIMI su vanilės sk. įdaru, 500 g

    Sausainiai RIMI su vanilės sk. įdaru, 500 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Sausainiai OBUOLIUKAS su obuolių džemu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai OBUOLIUKAS su obuolių džemu, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Ekologiški graikiniai riešutai ARIMEX, 150g
    3
    49 €
    23,27 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški graikiniai riešutai ARIMEX, 150g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/kg

  • Traškučiai su krapais OHO!, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su krapais OHO!, 60g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Vaisių ir riešutų mišinys FANCY RIMI, 500 g

    Vaisių ir riešutų mišinys FANCY RIMI, 500 g

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,78 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai CRAZY BEE, 1kg

    Vaisių skonio guminukai CRAZY BEE, 1kg

    6.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sausainiai MILKA CHOCO MINIS, 150 g

    Sausainiai MILKA CHOCO MINIS, 150 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/kg

  • Saldainiai TOFFIFEE, 125g

    Saldainiai TOFFIFEE, 125g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,92 €/kg

  • Džiovintos spanguolės RIMI, 200g

    Džiovintos spanguolės RIMI, 200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg
    3
    19 €
    3,19 €/kg

    Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg

    4.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • DZŪKIJOS sausainiai OBELĖLĖ, 270 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai OBELĖLĖ, 270 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,11 €/kg

  • Zef. saldainiai RIMI MINI MARSHMALLOWS, 150g

    Zef. saldainiai RIMI MINI MARSHMALLOWS, 150g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,27 €/kg

  • Mišinys salotoms ruošti ARIMEX, 150g
    Rinkis sveikiau

    Mišinys salotoms ruošti ARIMEX, 150g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,27 €/kg

  • Saldainiai FORTŪNA, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai FORTŪNA, 1kg

    8.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g
    0
    93 €
    9,30 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Sėklų mišinys duonai ARIMEX 100g
    Rinkis sveikiau

    Sėklų mišinys duonai ARIMEX 100g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Šokoladinis kiaušinis KINDER SURPRISE, 20g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladinis kiaušinis KINDER SURPRISE, 20g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,50 €/kg

  • Besėklės razinos JUMBO RIMI, 200g

    Besėklės razinos JUMBO RIMI, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Įv. skonių trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. skonių trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Vaflinis sausainis KNOPPERS, 25 g

    Vaflinis sausainis KNOPPERS, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

Filtrai

Filtrai