Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Studentų maistas PIGIAU, 500g
    -40%
    4
    07 €
    8,14 €/kg

    Studentų maistas PIGIAU, 500g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,58 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Kep. sūrio sk. žemės riešutai ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    43 €
    10,21 €/kg

    Kep. sūrio sk. žemės riešutai ESTRELLA, 140g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,07 €/kg

  • Riešutų ir dž. uogų mišinys harmonijai, 40 g
    -40%
    0
    71 €
    17,75 €/kg

    Riešutų ir dž. uogų mišinys harmonijai, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Džiovinti meliono kubeliai ALIS CO, 250 g
    -40%
    1
    79 €
    7,16 €/kg

    Džiovinti meliono kubeliai ALIS CO, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Kramt.guma CHCH BIG BABOL TUTTI FRUTTI, 27,6g

    Kramt.guma CHCH BIG BABOL TUTTI FRUTTI, 27,6g

    0.77 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,50 €/kg

  • Pien. šokoladas su kar. K. FAZER DUMLE, 180 g
    3
    39 €
    18,83 €/kg

    Pien. šokoladas su kar. K. FAZER DUMLE, 180 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,17 €/kg

  • Kruasanai MILKY WAY, 4 vnt., 192 g

    Kruasanai MILKY WAY, 4 vnt., 192 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,66 €/kg

  • Šokol. saldainiai RIMI ROYAL MINTS, 200 g

    Šokol. saldainiai RIMI ROYAL MINTS, 200 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,45 €/kg

  • Karameliz. migdolai su avietėmis RŪTA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karameliz. migdolai su avietėmis RŪTA, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Bulvių trašk. PRINGLES GRILLED STEAK, 165 g

    Bulvių trašk. PRINGLES GRILLED STEAK, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Bulvių traškučiai HROOM, kumpio skonio, 50 g

    Bulvių traškučiai HROOM, kumpio skonio, 50 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis NESTLE LION, 42 g

    Šokoladinis batonėlis NESTLE LION, 42 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,19 €/kg

  • Kr. guma pipirmėč. sk. su sald. RUZZ, 40,5 g
    Be cukraus

    Kr. guma pipirmėč. sk. su sald. RUZZ, 40,5 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Balt. šok. su mėl., ryžių trašk. KALEV, 190 g

    Balt. šok. su mėl., ryžių trašk. KALEV, 190 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,26 €/kg

  • Batonėlis TUPLA DOUBLE VANILLA, 48 g

    Batonėlis TUPLA DOUBLE VANILLA, 48 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,04 €/kg

  • Vaisių sk. guminukai HARIBO PICOBALLA, 85 g
    0
    99 €
    11,65 €/kg

    Vaisių sk. guminukai HARIBO PICOBALLA, 85 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Įv. vaisių sk. gum. HARIBO STARMIX, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Įv. vaisių sk. gum. HARIBO STARMIX, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Braziliški riešutai ZELTA RIEKSTS, 100 g
    -40%
    2
    57 €
    25,70 €/kg

    Braziliški riešutai ZELTA RIEKSTS, 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Močiutės vaflinis pyragas, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Močiutės vaflinis pyragas, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Kr. guma RIMI SMART citrusų sk. su sald., 64g
    Gera kaina kasdien

    Kr. guma RIMI SMART citrusų sk. su sald., 64g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,09 €/kg

  • Saus. ROSHEN MULTICAKE, su kak. įdaru, 180 g

    Saus. ROSHEN MULTICAKE, su kak. įdaru, 180 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Riešutų, dž. vaisių mišinys FINE SNACK, 100 g
    -40%
    0
    83 €
    8,30 €/kg

    Riešutų, dž. vaisių mišinys FINE SNACK, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos KARAT, 250 g
    -40%
    1
    97 €
    7,88 €/kg

    Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos KARAT, 250 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/kg

  • Krekeriai su svogūnais RIMI, 100 g
    0
    71 €
    7,10 €/kg

    Krekeriai su svogūnais RIMI, 100 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Šokoladinė plytelė COOKIE DOUGH KITKAT, 99 g

    Šokoladinė plytelė COOKIE DOUGH KITKAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Dražė M&M'S PEANUT, 82 g

    Dražė M&M'S PEANUT, 82 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,71 €/kg

  • Šokolad. saldainiai BELFINE ant pagal., 25 g
    1
    49 €
    59,60 €/kg

    Šokolad. saldainiai BELFINE ant pagal., 25 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,60 €/kg

  • Saldainiai ASTRA HALLOWEEN, 150 g
    1
    39 €
    9,27 €/kg

    Saldainiai ASTRA HALLOWEEN, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Zefyrai FUN HALLOWEEN MIX, 175 g
    1
    49 €
    8,51 €/kg

    Zefyrai FUN HALLOWEEN MIX, 175 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Saldainiai BARON TRICK OR TREAT, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/kg

    Saldainiai BARON TRICK OR TREAT, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Sausainiai NORDTHY HALLOWEEN GREEN, 146 g
    2
    39 €
    16,37 €/kg

    Sausainiai NORDTHY HALLOWEEN GREEN, 146 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,48 €/kg

  • Sūrio sausainiai Rimi Smart, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrio sausainiai Rimi Smart, 300 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,63 €/kg

  • Sausainiai kar. blyn. van. sk. įd. OREO, 157g
    1
    79 €
    11,40 €/kg

    Sausainiai kar. blyn. van. sk. įd. OREO, 157g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Batonėlis KIT KAT CHUNKY COOKIE DOUGH, 42 g

    Batonėlis KIT KAT CHUNKY COOKIE DOUGH, 42 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • Tamsaus šokolado asorti LAIMA Lietuva, 360g

    Tamsaus šokolado asorti LAIMA Lietuva, 360g

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,42 €/kg

  • Šokoladinių saldainių rinkinys VILNIUS, 360g

    Šokoladinių saldainių rinkinys VILNIUS, 360g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,97 €/kg

  • Juodasis šokoladas LAIMA VILNIUS, 20 g

    Juodasis šokoladas LAIMA VILNIUS, 20 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS PAINTER BLUE, 75 g
    0
    71 €
    9,47 €/kg

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS PAINTER BLUE, 75 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE WATERMELON, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/kg

    Guminukai ZOZOLE WATERMELON, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

Filtrai

Filtrai