Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Griet., svog. sk. trašk. užk. ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/kg

    Griet., svog. sk. trašk. užk. ESTRELLA, 110 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,64 €/kg

  • Sausainiai aplieti bal. šok. MILK OREO, 246 g
    3
    91 €
    15,89 €/kg

    Sausainiai aplieti bal. šok. MILK OREO, 246 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,72 €/kg

  • Stud.maistas su kep. rieš.ARIMEX PREMIUM,250g
    -40%
    3
    17 €
    12,68 €/kg

    Stud.maistas su kep. rieš.ARIMEX PREMIUM,250g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,16 €/kg

  • Keksiukai su mėlyn. džemu MR BROWNIE, 200 g

    Keksiukai su mėlyn. džemu MR BROWNIE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Migdolai RIMI, 700 g
    -40%
    7
    49 €
    10,70 €/kg

    Migdolai RIMI, 700 g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,84 €/kg

  • Kokosų traškučiai SEEBERGER, 110 g
    -40%
    2
    51 €
    22,82 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Kokosų traškučiai SEEBERGER, 110 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,09 €/kg

  • Džiovinti duonvaisiai GĖRYBIŲ RAGAS, 250 g
    -40%
    2
    63 €
    10,52 €/kg

    Džiovinti duonvaisiai GĖRYBIŲ RAGAS, 250 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Sausainiai NOUGATELLI RIMI, 175 g

    Sausainiai NOUGATELLI RIMI, 175 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Skr. sūd. saulėgr. sėklos YES su sūriu, 300 g
    -40%
    1
    73 €
    5,77 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Skr. sūd. saulėgr. sėklos YES su sūriu, 300 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,63 €/kg

  • Kanapių sėklos ZELTA RIEKSTS, 500 g
    -40%
    1
    61 €
    3,22 €/kg

    Kanapių sėklos ZELTA RIEKSTS, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Sausainiai RIMI GOLDEN RING, 160 g
    1
    59 €
    9,94 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai RIMI GOLDEN RING, 160 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,44 €/kg

  • Sv. riestainiai su sūriu SEL. BY RIMI, 100 g

    Sv. riestainiai su sūriu SEL. BY RIMI, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Vafliai su pieniniu kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su pieniniu kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Bulvių trašk. krapų, griet. sk. AHOOOY!, 75 g

    Bulvių trašk. krapų, griet. sk. AHOOOY!, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Bulvių traškučiai su dr. ESTRELLA STICKS, 70g

    Bulvių traškučiai su dr. ESTRELLA STICKS, 70g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Razinos besėklės Awake 150g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/kg

    Razinos besėklės Awake 150g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,93 €/kg

  • Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g
    2
    15 €
    14,33 €/kg

    Papr.sk. bulvių trašk. SALLING SKY MIX, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Zefyrai su karam. įd. ir avietėmis RŪTA, 100g
    2
    69 €
    26,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Zefyrai su karam. įd. ir avietėmis RŪTA, 100g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,90 €/kg

  • Šokoladukai MILKA SINGLES MIX, 138g

    Šokoladukai MILKA SINGLES MIX, 138g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,36 €/kg

  • Šokoladas MILKA TOFFEE, 100 g

    Šokoladas MILKA TOFFEE, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Šokoladas MILKA TOFFEE WHOLENUT, 300g

    Šokoladas MILKA TOFFEE WHOLENUT, 300g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Šokoladas MILKA PEANUT CARAMEL, 276 G

    Šokoladas MILKA PEANUT CARAMEL, 276 G

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,79 €/kg

  • Ryž.trapučiai mangų sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS,90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryž.trapučiai mangų sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS,90g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Kuk. trapučiai ban.sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kuk. trapučiai ban.sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/kg

    Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Vanilės skonio sausainiai SELGA CIRKAS, 300 g
    2
    15 €
    7,17 €/kg

    Vanilės skonio sausainiai SELGA CIRKAS, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Juod.šokoladas su lazdyn.riešut.PERGALĖ, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.šokoladas su lazdyn.riešut.PERGALĖ, 200g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Juod. šokoladukų rinkinys LINKĖJIMAI, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladukų rinkinys LINKĖJIMAI, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Sūrūs krekeriai SELGA, 150 g
    1
    39 €
    9,27 €/kg

    Sūrūs krekeriai SELGA, 150 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,93 €/kg

  • Grietininė dražė SKAWA, 70 g

    Grietininė dražė SKAWA, 70 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,71 €/kg

  • Karamelizuoti sausainiai LOTUS BISCOFF, 125 g

    Karamelizuoti sausainiai LOTUS BISCOFF, 125 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Juod. šokoladas su aviečių gab. RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladas su aviečių gab. RŪTA, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Vafliai su žemės riešutų kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su žemės riešutų kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Guminukai PEELERZ BANANA, 65 g

    Guminukai PEELERZ BANANA, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Juod. šokol. nesm. lazd. rieš. SALLING, 100 g

    Juod. šokol. nesm. lazd. rieš. SALLING, 100 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Karamelizuoti migdolai su medumi ALVO, 150 g
    -40%
    1
    61 €
    10,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelizuoti migdolai su medumi ALVO, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Sausainiai MINI GAIDELIS KONDENSUOTAS, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai MINI GAIDELIS KONDENSUOTAS, 380 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,24 €/kg

  • Dž. slyvos NATURFOOD, 200 g
    -40%
    1
    13 €
    5,65 €/kg

    Dž. slyvos NATURFOOD, 200 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,45 €/kg

  • Vaflinis batonėlis PRINCE POLO COCONUT, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/kg

    Vaflinis batonėlis PRINCE POLO COCONUT, 45 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

Filtrai

Filtrai