Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Svogūnėlių sk.bulv. traškučiai ESTRELLA, 250g
    Tinka vegetarams

    Svogūnėlių sk.bulv. traškučiai ESTRELLA, 250g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Sūrios lazdelės RIMI, 150 g
    0
    63 €
    4,20 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Sūrios lazdelės RIMI, 150 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,27 €/kg

  • Skrudinti avinžirniai RIMI, sūdyti, 150 g
    -40%
    1
    25 €
    8,33 €/kg

    Skrudinti avinžirniai RIMI, sūdyti, 150 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Krekeriai su rozmar. SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Krekeriai su rozmar. SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Krekeriai MINI GAIDELIS SŪRIS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai MINI GAIDELIS SŪRIS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Zefyrai LAIMA MAIGUMS, glaistyti šok., 175 g

    Zefyrai LAIMA MAIGUMS, glaistyti šok., 175 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,80 €/kg

  • Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 240g
    -40%
    1
    79 €
    7,46 €/kg

    Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 240g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,46 €/kg

  • Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Mišinys salotoms ruošti AWAKE, 150 g
    -40%
    1
    67 €
    11,13 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mišinys salotoms ruošti AWAKE, 150 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

  • Marc. saldainis ZENTIS, dengtas šokol., 100 g

    Marc. saldainis ZENTIS, dengtas šokol., 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Bulvių traškučiai PRINGLES Hot & Spicy, 165 g

    Bulvių traškučiai PRINGLES Hot & Spicy, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Pien. šokoladas van.sk.pien.įd., MILKA, 37 g

    Pien. šokoladas van.sk.pien.įd., MILKA, 37 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,05 €/kg

  • Pien. šokoladas saus.gab., MILKA OREO, 300 g

    Pien. šokoladas saus.gab., MILKA OREO, 300 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Rūgštūs guminukai TROLLI DINO REX, 100 g

    Rūgštūs guminukai TROLLI DINO REX, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Džiovinti abrikosai be kauliukų AWAKE, 150 g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/kg

    Džiovinti abrikosai be kauliukų AWAKE, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Gr. ir svog. laišk. sk. trašk. TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Gr. ir svog. laišk. sk. trašk. TAFFEL, 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Duon.traškučiai su trig.sūriu BON CHANCE,120g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duon.traškučiai su trig.sūriu BON CHANCE,120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 300 g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Lazdelės su sezamų sėklomis RIMI, 150 g
    0
    63 €
    4,20 €/kg

    Lazdelės su sezamų sėklomis RIMI, 150 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,27 €/kg

  • Traškūs krekeriai ELEPHANT su med. gars. 70 g

    Traškūs krekeriai ELEPHANT su med. gars. 70 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,86 €/kg

  • Gl. kukurūzų lazdelės TREJOS GIRNOS, 140 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. kukurūzų lazdelės TREJOS GIRNOS, 140 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,79 €/kg

  • Sausainiai GARLIAVOS DUONA VILNIUS, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GARLIAVOS DUONA VILNIUS, 350 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,83 €/kg

  • Sėklų miš. su migdolais BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    -40%
    1
    97 €
    13,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sėklų miš. su migdolais BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Sūrio skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrio skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Dž. spanguolės NATURFOOD, 100 g
    -40%
    0
    63 €
    6,30 €/kg

    Dž. spanguolės NATURFOOD, 100 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Pieninio šokolado lazdelės ONLY, 78 g
    1
    59 €
    20,38 €/kg

    Pieninio šokolado lazdelės ONLY, 78 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,51 €/kg

  • Zefyrai su karam. įd. ir mangais RŪTA, 100 g
    2
    69 €
    26,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Zefyrai su karam. įd. ir mangais RŪTA, 100 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,90 €/kg

  • Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Vaflis su vanilės sk. įdaru PRINCE POLO, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/kg

    Vaflis su vanilės sk. įdaru PRINCE POLO, 45 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Bananų traškučiai SEBERGER, 150 g
    -40%
    1
    59 €
    10,60 €/kg

    Bananų traškučiai SEBERGER, 150 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Bulvių traškučiai PRINGLES PRAWN COCTAIL,165g

    Bulvių traškučiai PRINGLES PRAWN COCTAIL,165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,85 €/kg

  • Sausainiai FAZER MOOMIN, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg
    Tinka veganams Be laktozės

    Sausainiai FAZER MOOMIN, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 50 g

    Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 50 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,80 €/kg

  • Bulvių traškučiai su dr. ESTRELLA STICKS, 70g

    Bulvių traškučiai su dr. ESTRELLA STICKS, 70g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Pienin šokolado užkandukai SMASH, 100 g

    Pienin šokolado užkandukai SMASH, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Aviž. saus. su sezam., pien. šok. RIMI, 210 g
    1
    39 €
    6,62 €/kg

    Aviž. saus. su sezam., pien. šok. RIMI, 210 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,52 €/kg

  • Vanilės skonio sausainiai RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vanilės skonio sausainiai RIMI SMART, 300 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Ekolog. dž. bananų gabaliukai AMRITA, 250 g
    -40%
    2
    51 €
    10,04 €/kg
    Ekologiškas

    Ekolog. dž. bananų gabaliukai AMRITA, 250 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/kg

Filtrai

Filtrai