Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai su av. sk. želė šok. JAFFA, 135 g
    Be pieno

    Sausainiai su av. sk. želė šok. JAFFA, 135 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/kg

  • Juod. šokolado plokštelės SALLING, 120 g

    Juod. šokolado plokštelės SALLING, 120 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,92 €/kg

  • Krekeriai su medumi ir druska ELEPHANT, 80 g

    Krekeriai su medumi ir druska ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g
    4
    39 €
    17,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,56 €/kg

  • Šokoladas LIETUVA, 42g
    2
    24 €
    53,33 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas LIETUVA, 42g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,19 €/kg

  • Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 150g
    -40%
    0
    41 €
    2,73 €/kg

    Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 150g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,60 €/kg

  • Saldain. rinkinys PERGALĖ DARK CLASSIC, 171 g
    3
    09 €
    18,07 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldain. rinkinys PERGALĖ DARK CLASSIC, 171 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,26 €/kg

  • Šokoladas MILKA BUBBLY WHITE, 95g

    Šokoladas MILKA BUBBLY WHITE, 95g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,26 €/kg

  • Sausainiai RIMI CARAMEL, 175 g
    1
    59 €
    9,09 €/kg

    Sausainiai RIMI CARAMEL, 175 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,71 €/kg

  • Riešutų ir razinų mišinys SEEBERGER, 150g
    -40%
    2
    63 €
    17,53 €/kg

    Riešutų ir razinų mišinys SEEBERGER, 150g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,27 €/kg

  • Saldainiai TOFFIFEE, 400g

    Saldainiai TOFFIFEE, 400g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,47 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg
    4
    19 €
    4,19 €/kg

    Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kep. anakardžiai su dr. CR.NUTS ARIMEX, 120 g
    -40%
    1
    67 €
    13,92 €/kg

    Kep. anakardžiai su dr. CR.NUTS ARIMEX, 120 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,25 €/kg

  • Picos skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g
    Gera kaina kasdien

    Picos skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Šokoladas su migdolų rieš. RITTER SPORT, 100g

    Šokoladas su migdolų rieš. RITTER SPORT, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Žemės riešutai BOSO XXL GARLIC BREAD, 190g
    -40%
    1
    79 €
    9,42 €/kg

    Žemės riešutai BOSO XXL GARLIC BREAD, 190g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,74 €/kg

  • Žem.rieš., BOSO XXL SOUR CREAM & ONION, 190g
    -40%
    1
    79 €
    9,42 €/kg

    Žem.rieš., BOSO XXL SOUR CREAM & ONION, 190g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,74 €/kg

  • Saldainių rinkinys FERRERO COLLECTION, 172g
    7
    80 €
    45,35 €/kg

    Saldainių rinkinys FERRERO COLLECTION, 172g

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,92 €/kg

  • Šokoladas su sausainiais MILKA OREO, 92 g

    Šokoladas su sausainiais MILKA OREO, 92 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,15 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Krekeriai su alyv. al. rozm. SNACKLINE, 250 g

    Krekeriai su alyv. al. rozm. SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Sausainiai GULLON DIGESTIVE CLASSIC, 400 g

    Sausainiai GULLON DIGESTIVE CLASSIC, 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Krekeriai SELGA NATURE su kvieč. sėl., 200 g
    1
    79 €
    8,95 €/kg

    Krekeriai SELGA NATURE su kvieč. sėl., 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Kakav. saus. su vanil. įd. OREO VANIL., 154 g
    1
    81 €
    11,75 €/kg

    Kakav. saus. su vanil. įd. OREO VANIL., 154 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Vanilės skonio zefyrai POESIA, 505 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės skonio zefyrai POESIA, 505 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,92 €/kg

  • Vafliai su kakava WADOWICE SKAWA, 80 g

    Vafliai su kakava WADOWICE SKAWA, 80 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Gr. ir grybų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Gr. ir grybų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Vanilės skonio mini vafliai SELGA, 250 g
    2
    25 €
    9,00 €/kg

    Vanilės skonio mini vafliai SELGA, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Vanilės skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Vanilės skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai FRITT, 70g

    Kramtomieji saldainiai FRITT, 70g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,43 €/kg

  • Skrud. ir sūdytos moliūgų sėklos MOGYI, 50 g
    -40%
    1
    07 €
    21,40 €/kg

    Skrud. ir sūdytos moliūgų sėklos MOGYI, 50 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,80 €/kg

  • Arbūzų skonio kramtomoji guma FINI, 90g

    Arbūzų skonio kramtomoji guma FINI, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Rūgštus guminukai TROLLI KIRMINAI, 200 g

    Rūgštus guminukai TROLLI KIRMINAI, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Dražė RŪTA EKSPRES, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dražė RŪTA EKSPRES, 100 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,75 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI su pistac., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI su pistac., 60 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Ekol. juod. šokoladas 70 % SALLING EKO, 100 g
    Ekologiškas

    Ekol. juod. šokoladas 70 % SALLING EKO, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

Filtrai

Filtrai