Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pien. šokoladas SCHOGETTEN MILK CHOCO., 100g

    Pien. šokoladas SCHOGETTEN MILK CHOCO., 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Kramt. saldainiai, HARIBO MAOAM KRACHER, 200g

    Kramt. saldainiai, HARIBO MAOAM KRACHER, 200g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Saldž.aitr.papr.sk. užkandis CHEETOS, 165g

    Saldž.aitr.papr.sk. užkandis CHEETOS, 165g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Bekono skonio raud.lęšių traškučiai OHO,100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Bekono skonio raud.lęšių traškučiai OHO,100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su kokos., 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su kokos., 160 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,69 €/kg

  • Bananų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Bananų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Šokolado skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Šokolado skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Pien. saldainiai žem.rieš., RIMI GOTINA, 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/kg

    Pien. saldainiai žem.rieš., RIMI GOTINA, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Zefyras ant pagaliuko FIZZY, 35 g

    Zefyras ant pagaliuko FIZZY, 35 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,86 €/kg

  • Rūgštūs guminukai FINI JELLY WORMS, 90g
    Be pieno

    Rūgštūs guminukai FINI JELLY WORMS, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Pieninis šokoladas su pien.įd., GEISHA, 100g

    Pieninis šokoladas su pien.įd., GEISHA, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Vaniliniai zefyrai LAIMA, 200g

    Vaniliniai zefyrai LAIMA, 200g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Griet.,svog.sk. žemės riešutai ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    43 €
    10,21 €/kg

    Griet.,svog.sk. žemės riešutai ESTRELLA, 140g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,07 €/kg

  • Šokoladas SCHOGETTEN WHITE, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN WHITE, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Datulės su juod.šok.rieš.RIMI, 100g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/kg

    Datulės su juod.šok.rieš.RIMI, 100g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Kukurūzų trap. su linų sėmenimis RIMI, 115 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kukurūzų trap. su linų sėmenimis RIMI, 115 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,87 €/kg

  • Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/kg

    Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg
    7
    69 €
    7,69 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Saldainiai PERGALĖ VILNIUS ORIGINAL, 380g
    7
    69 €
    20,24 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ VILNIUS ORIGINAL, 380g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,39 €/kg

  • Krekeriai sūrio skonio TUC CHEESE, 100 g

    Krekeriai sūrio skonio TUC CHEESE, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Guminukai DANTUKAI FINI, 90g

    Guminukai DANTUKAI FINI, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Saldain. rinkinys PERGALĖ MILK CLASSIC, 171 g
    3
    09 €
    18,07 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldain. rinkinys PERGALĖ MILK CLASSIC, 171 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,26 €/kg

  • Sūd.skrud. riešutų rinkinys GOURMET, 150 g
    -40%
    5
    39 €
    35,93 €/kg

    Sūd.skrud. riešutų rinkinys GOURMET, 150 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,93 €/kg

  • Gliaudyti graikiniai riešutai AWAKE, 150 g
    -40%
    0
    99 €
    6,60 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Gliaudyti graikiniai riešutai AWAKE, 150 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su mork., 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su mork., 160 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,69 €/kg

  • Pieniniai meduoliai JAVINĖ, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieniniai meduoliai JAVINĖ, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Kukurūzų užkandis su sūriu Rimi 60g
    0
    47 €
    7,83 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų užkandis su sūriu Rimi 60g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,83 €/kg

  • Pien. šok. su TOFFEE sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    Pien. šok. su TOFFEE sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Saus. su lazdynų riešutų kr. SALLING, 175 g

    Saus. su lazdynų riešutų kr. SALLING, 175 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,66 €/kg

  • Bulvių traškučiai sūrio sk. ESTRELLA, 240 g
    Gera kaina kasdien

    Bulvių traškučiai sūrio sk. ESTRELLA, 240 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/kg

  • Aviž. sausainiai su sezamo sėkl. RIMI, 230 g

    Aviž. sausainiai su sezamo sėkl. RIMI, 230 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,30 €/kg

  • Sausainiai su šok. kak. BEATOS VIRTUVĖ, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su šok. kak. BEATOS VIRTUVĖ, 150g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Vafliai RIMI su sūdyta karamele, 252 g

    Vafliai RIMI su sūdyta karamele, 252 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,07 €/kg

  • Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g
    -40%
    2
    75 €
    45,83 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 76,50 €/kg

  • Bulvių traškučiai šaltib. skonio CHAZZ, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Bulvių traškučiai šaltib. skonio CHAZZ, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g
    2
    05 €
    15,19 €/kg

    Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,19 €/kg

  • Maist.papild.lin.sėm., HEMATOGENAS VITA+, 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Maist.papild.lin.sėm., HEMATOGENAS VITA+, 50g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Traškučiai su sūriu TALER, 135 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su sūriu TALER, 135 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,74 €/kg

  • Vafl. vamzdeliai RIMI su laz. rieš. įd. 280 g

    Vafl. vamzdeliai RIMI su laz. rieš. įd. 280 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,68 €/kg

Filtrai

Filtrai