Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Biskvit. pyragaičiai MILKA TENDER MOO, 140 g

    Biskvit. pyragaičiai MILKA TENDER MOO, 140 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,50 €/kg

  • Skrudintos saulėgrąžos MOGYI, 150g
    -40%
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Skrudintos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Krekeriai su paprikomis TUC PAPRIKA, 100 g

    Krekeriai su paprikomis TUC PAPRIKA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Aviečių skonio javinukai JAVINĖ, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviečių skonio javinukai JAVINĖ, 150 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Sūrūs krekeriai MINI GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrūs krekeriai MINI GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Kepintos, sūdytos moliūgų sėklos SĖKMĖS, 200g
    -40%
    2
    45 €
    12,25 €/kg

    Kepintos, sūdytos moliūgų sėklos SĖKMĖS, 200g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,45 €/kg

  • Saldainių rinkinys PERGALĖ LIETUVA, 348 g
    4
    89 €
    14,05 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainių rinkinys PERGALĖ LIETUVA, 348 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,09 €/kg

  • Batonėlis KNOPPERS, 40 g

    Batonėlis KNOPPERS, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Tartaletės su citrina BONNE MAMAN, 125 g

    Tartaletės su citrina BONNE MAMAN, 125 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,12 €/kg

  • Lazdynų riešutų skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Lazdynų riešutų skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Aštrūs pomid. sk. bulv. trašk. ESTRELLA,180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Aštrūs pomid. sk. bulv. trašk. ESTRELLA,180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Šaltyje džiovinti ananasai SUPERGARDEN, 35g
    -40%
    3
    11 €
    88,86 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovinti ananasai SUPERGARDEN, 35g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 148,29 €/kg

  • Sausainiai MILKA CHOCO GRAINS, 126 g

    Sausainiai MILKA CHOCO GRAINS, 126 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,94 €/kg

  • Saldainiai MAMBA, 27,5g
    0
    33 €
    12,69 €/kg

    Saldainiai MAMBA, 27,5g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,15 €/kg

  • Dž. braškių ir bananų mišinys SUPERGARDEN,28g
    -40%
    2
    33 €
    83,21 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Dž. braškių ir bananų mišinys SUPERGARDEN,28g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 138,93 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO ROULETTE, 25g

    Želė saldainiai HARIBO ROULETTE, 25g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,60 €/kg

  • Apelsinų skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    Apelsinų skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,56 €/kg

  • Braškių skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    Braškių skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,56 €/kg

  • Guminukai HARIBO STARMIX, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg

    Guminukai HARIBO STARMIX, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Bulvių trašk. ESTRELLA CUC. & SOUR CR. 170 g

    Bulvių trašk. ESTRELLA CUC. & SOUR CR. 170 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Ving. pj. svog. sk. bul. trašk. ESTRELLA,130g
    Tinka vegetarams

    Ving. pj. svog. sk. bul. trašk. ESTRELLA,130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Šokoladinis kiaušinis KIDDY DOUBLE TASTE, 20g

    Šokoladinis kiaušinis KIDDY DOUBLE TASTE, 20g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,50 €/kg

  • Pusryčių mišinys AWAKE, 150 g
    -40%
    0
    89 €
    5,93 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pusryčių mišinys AWAKE, 150 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Ekolog. saulėgrąžų brand. ALVO ORGANIC, 350g
    -40%
    1
    79 €
    5,11 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. saulėgrąžų brand. ALVO ORGANIC, 350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, 150g
    -40%
    2
    27 €
    15,13 €/kg

    Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, 150g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Batonėlis NESTLE LION WHITE 2 PACK, 60g

    Batonėlis NESTLE LION WHITE 2 PACK, 60g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Pien. šokoladas nesk.šok., RITTER SPORT, 100g

    Pien. šokoladas nesk.šok., RITTER SPORT, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Baltasis šokoladas su mėlynėmis KALEV, 95g

    Baltasis šokoladas su mėlynėmis KALEV, 95g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,05 €/kg

  • Sausain. apels. įd. MILKA JAFFA ORANGE, 147 g

    Sausain. apels. įd. MILKA JAFFA ORANGE, 147 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,66 €/kg

  • Pyragaičiai MILKA SOFT CAKE BROWNIE, 150 g

    Pyragaičiai MILKA SOFT CAKE BROWNIE, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Šaltyje džiovinti mangai SUPERGARDEN, 32g
    -40%
    2
    99 €
    93,44 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovinti mangai SUPERGARDEN, 32g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 155,94 €/kg

  • Aviečių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    Aviečių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis DAIM DOUBL, 56 g

    Šokoladinis batonėlis DAIM DOUBL, 56 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,25 €/kg

  • Šaltyje džiovintos avietės SUPERGARDEN, 25g
    -40%
    2
    87 €
    114,80 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šaltyje džiovintos avietės SUPERGARDEN, 25g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 191,60 €/kg

  • Šokoladas SCHOGETTEN HAZELNUTS, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN HAZELNUTS, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Karameliniai vafliai RIMI, 252 g

    Karameliniai vafliai RIMI, 252 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,07 €/kg

  • Kramtomosios gumos rutuliukai WOOGIE, 70 g

    Kramtomosios gumos rutuliukai WOOGIE, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Užkandis PRINGLES SOUR CREAM & ONION, 70g

    Užkandis PRINGLES SOUR CREAM & ONION, 70g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

Filtrai

Filtrai