Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai SELGA karamelės skonio, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sausainiai SELGA karamelės skonio, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Šok. vamzdeliai MILKA CHOCO LILA STIX, 112 g

    Šok. vamzdeliai MILKA CHOCO LILA STIX, 112 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Saldainių dėžutė GEISHA DARK, 150g

    Saldainių dėžutė GEISHA DARK, 150g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Zef. saldainiai RIMI BBQ MARSHMALLOWS, 700 g

    Zef. saldainiai RIMI BBQ MARSHMALLOWS, 700 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,70 €/kg

  • Sausainiai SU OBUOLIAIS IR CINAMONU, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai SU OBUOLIAIS IR CINAMONU, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS KARAMELĖ, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS KARAMELĖ, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Bulvių traškučiai su druska NATURALS, 100g

    Bulvių traškučiai su druska NATURALS, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Kr. guma su saldikl. ORBIT BUBBLEMINT, 14 g

    Kr. guma su saldikl. ORBIT BUBBLEMINT, 14 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Šokoladas KINDER JOY, 20g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladas KINDER JOY, 20g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,50 €/kg

  • Kar. skr. kukurūzai su migd. MAGIC CORN, 150g

    Kar. skr. kukurūzai su migd. MAGIC CORN, 150g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Datulės su kakava BEATOS VIRTUVĖ, 100 g
    -40%
    1
    91 €
    19,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Datulės su kakava BEATOS VIRTUVĖ, 100 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,90 €/kg

  • Grietinės ir svog. sk. krekeriai TUC, 100 g

    Grietinės ir svog. sk. krekeriai TUC, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Pastilės PEZ, 34g
    Be laktozės

    Pastilės PEZ, 34g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,12 €/kg

  • Džiovinti abrikosai be kaul.AWAKE, 400 g
    -40%
    2
    99 €
    7,47 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Džiovinti abrikosai be kaul.AWAKE, 400 g

    4.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Kečupo skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    Kečupo skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Vais. kramt. sald. TUTTI FRUTTI HEARTS, 15g

    Vais. kramt. sald. TUTTI FRUTTI HEARTS, 15g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

  • Batonėliai NESTLÉ KIT KAT CHUNKY, 160 g

    Batonėliai NESTLÉ KIT KAT CHUNKY, 160 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,94 €/kg

  • Juodos saulėgrąžų sėklos YES, 150g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juodos saulėgrąžų sėklos YES, 150g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Sausainiai su šok. gab. RIMI BROWNIE, 200 g

    Sausainiai su šok. gab. RIMI BROWNIE, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/kg

    Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Guminukai FINI MINI TUBES, 90g

    Guminukai FINI MINI TUBES, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Šnypščiantys vaisių sk. saldainiai PEZ, 30g
    Be laktozės

    Šnypščiantys vaisių sk. saldainiai PEZ, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Batonėlis KIT KAT CHUNKY WHITE, 40g

    Batonėlis KIT KAT CHUNKY WHITE, 40g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Citr. sk. saldž. kukurūzų lazdelės RIMI, 150g
    0
    99 €
    6,60 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Citr. sk. saldž. kukurūzų lazdelės RIMI, 150g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Džiovinti ananasai ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    79 €
    17,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovinti ananasai ARIMEX, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Saldainiai ROCHER, 300g
    11
    79 €
    39,30 €/kg

    Saldainiai ROCHER, 300g

    14.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,83 €/kg

  • Saldainiai SOSTINĖS CREAM & LIQUEUER, 170g
    3
    19 €
    18,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai SOSTINĖS CREAM & LIQUEUER, 170g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,59 €/kg

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 400 g
    -40%
    4
    26 €
    10,65 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 400 g

    7.10 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,75 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES CHEESE&ONION, 165g

    Traškučiai PRINGLES CHEESE&ONION, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Pom.sk.bul.traškučiai SAN DIEGO MegaPack,250g
    2
    69 €
    10,76 €/kg

    Pom.sk.bul.traškučiai SAN DIEGO MegaPack,250g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Sūrūs riestainiai RIMI, 150 g
    0
    74 €
    4,93 €/kg

    Sūrūs riestainiai RIMI, 150 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Mišinys su tropiniais vaisiais ARIMEX, 200g
    -40%
    2
    03 €
    10,15 €/kg

    Mišinys su tropiniais vaisiais ARIMEX, 200g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/kg

  • Citrinų skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    Citrinų skonio ledinukai LOCKETS, 41g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Šokoladas su pek. karijomis ir kava RŪTA,100g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su pek. karijomis ir kava RŪTA,100g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Mėtų sk. kramtom. saldainiai, MENTOS, 37,5g

    Mėtų sk. kramtom. saldainiai, MENTOS, 37,5g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,68 €/kg

  • Vaisiniai kramtomieji saldainiai MENTOS, 38g

    Vaisiniai kramtomieji saldainiai MENTOS, 38g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,68 €/kg

  • Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 130g

    Ving. pj. sūr. sk. bul. trašk. ESTRELLA, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Kruasanas 7 DAYS, su van., vyš. sk. įd. 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7 DAYS, su van., vyš. sk. įd. 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Biskvit. pyragaitis MILKA CAKE & CHOC, 175 g

    Biskvit. pyragaitis MILKA CAKE & CHOC, 175 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,80 €/kg

  • Sausainiai MILKA SENSATIONS, 156 g

    Sausainiai MILKA SENSATIONS, 156 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,09 €/kg

Filtrai

Filtrai