Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldainiai BON PARI ORIGINAL, 90g

    Saldainiai BON PARI ORIGINAL, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CHERRY LIQUEUR, 190g
    3
    09 €
    16,26 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saldainiai PERGALĖ CHERRY LIQUEUR, 190g

    4.46 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,47 €/kg

  • Vafliai su spanguolių įdaru SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/kg

    Vafliai su spanguolių įdaru SELGA, 180 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Keč.sūrio sk. užkandis CHEETOS SPIRALS, 145g

    Keč.sūrio sk. užkandis CHEETOS SPIRALS, 145g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,17 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis TUPLA KINGSIZE, 85g

    Šokoladinis batonėlis TUPLA KINGSIZE, 85g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Kečupo skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kečupo skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL, 1kg

    22.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Riešutų skonio dražė SKAWA, 70g

    Riešutų skonio dražė SKAWA, 70g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

  • Pieninis šokoladas Poesia 100g

    Pieninis šokoladas Poesia 100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Šokolado skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šokolado skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Krekeriai SALLING, 200 g

    Krekeriai SALLING, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Vafl. suktinukai BAHLSEN su pien. šok., 100 g

    Vafl. suktinukai BAHLSEN su pien. šok., 100 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Bulvių traškučiai su druska LAYS,110 g

    Bulvių traškučiai su druska LAYS,110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Šokoladas SCHOGETTEN TRILOGIA, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN TRILOGIA, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Šok. batonėlis NESTLE KIT KAT CHUNKY, 40 g

    Šok. batonėlis NESTLE KIT KAT CHUNKY, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Saldainių rinkinys RŪTA, 170g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainių rinkinys RŪTA, 170g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,76 €/kg

  • Šok. batonėlis FAZER GEISHA CRUNCHY, 50 g

    Šok. batonėlis FAZER GEISHA CRUNCHY, 50 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Šokoladiniai saldainiai PERGALĖ BRANDY, 190g
    3
    09 €
    16,26 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šokoladiniai saldainiai PERGALĖ BRANDY, 190g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,63 €/kg

  • Kruasanas 7 DAYS, su kakaviniu įdaru, 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7 DAYS, su kakaviniu įdaru, 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Skanėstas KUKI-MUKI, 250 g

    Skanėstas KUKI-MUKI, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Traškučiai su bananais TALER, 135 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su bananais TALER, 135 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,74 €/kg

  • Anakardžių riešutai RIMI, 700 g
    -40%
    6
    29 €
    8,99 €/kg

    Anakardžių riešutai RIMI, 700 g

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

  • Užkandis PRINGLES NACHO CHEESE, 165g

    Užkandis PRINGLES NACHO CHEESE, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Barbekių skonio riešutai JĖGA, 200 g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekių skonio riešutai JĖGA, 200 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Šokolado skonio mini vafliai SELGA, 250 g
    2
    25 €
    9,00 €/kg

    Šokolado skonio mini vafliai SELGA, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 50g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 50g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis TWIX, 50g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladinis batonėlis TWIX, 50g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Bulvių traškučiai PRINGLES BACON, 165 g

    Bulvių traškučiai PRINGLES BACON, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Raguolis su kak.ir van.sk.įd.7 DAYS MINI,185g

    Raguolis su kak.ir van.sk.įd.7 DAYS MINI,185g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,70 €/kg

  • Šokoladas KINDER T4, 50g

    Šokoladas KINDER T4, 50g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Sausainiai su šokoladu RIMI, 180 g

    Sausainiai su šokoladu RIMI, 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/kg

    Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Saldainių rinkinys GINTARO KELIAS, 405g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainių rinkinys GINTARO KELIAS, 405g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,36 €/kg

  • Klasikiniai sausainiai SALLING, 200 g

    Klasikiniai sausainiai SALLING, 200 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,75 €/kg

  • Sausainiai su juod. šokoladu SALLING, 250 g

    Sausainiai su juod. šokoladu SALLING, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Vafliniai vamzdeliai su kokos.SELGA, 160 g
    1
    75 €
    10,94 €/kg

    Vafliniai vamzdeliai su kokos.SELGA, 160 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Sviestinės lazdelės SELECTION, 100 g

    Sviestinės lazdelės SELECTION, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Pienin. šokoladas su sv. lazdyn. FAZER, 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg

    Pienin. šokoladas su sv. lazdyn. FAZER, 200g

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,45 €/kg

  • Karališkasis mišinys RIMI, 150g
    -40%
    1
    77 €
    11,80 €/kg

    Karališkasis mišinys RIMI, 150g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES PIZZA, 165g

    Traškučiai PRINGLES PIZZA, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

Filtrai

Filtrai