Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Balzamas Hask Keratin 50ml

    Balzamas Hask Keratin 50ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,80 €/l

  • Arg. aliejus plaukams RICH PURE LUXURY, 70ml

    Arg. aliejus plaukams RICH PURE LUXURY, 70ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 242,71 €/l

  • Balzamas Hask Argan oil 50ml

    Balzamas Hask Argan oil 50ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,80 €/l

  • Aliejus PANTENE KERATIN OIL, 100ml

    Aliejus PANTENE KERATIN OIL, 100ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 119,90 €/l

  • Plaukų kaukė PANTEN Repair&Protect 300ml

    Plaukų kaukė PANTEN Repair&Protect 300ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,30 €/l

  • Pl. serumas GLISS ULTIMATE REPAIR OIL, 75 ml

    Pl. serumas GLISS ULTIMATE REPAIR OIL, 75 ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 159,87 €/l

  • Pl. aliejus LOREAL ELSEVE EXTRAORD. 100 ml

    Pl. aliejus LOREAL ELSEVE EXTRAORD. 100 ml

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 131,90 €/l

  • Plaukų kaukė ELSEVE HYALURON PLUMP, 300 ml

    Plaukų kaukė ELSEVE HYALURON PLUMP, 300 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,97 €/l

  • Pl. kaukė LOREAL ELSEVE TOTAL REPAIR, 300 ml

    Pl. kaukė LOREAL ELSEVE TOTAL REPAIR, 300 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,97 €/l

  • Kaukė plaukams AUSSIE SOS REPAIR, 500 ml

    Kaukė plaukams AUSSIE SOS REPAIR, 500 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,98 €/l

  • Plaukų aliejus AUSSIE  RECONSTRUCTOR, 100 ml

    Plaukų aliejus AUSSIE RECONSTRUCTOR, 100 ml

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 109,90 €/l

  • Plaukų serumas CP-1 PREMIUM SILK, 20 ml

    Plaukų serumas CP-1 PREMIUM SILK, 20 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 184,50 €/l

  • Pl.kaukė GARNIER FRUCTIS HAIR BANANA, 400 ml
    8
    99 €
    22,47 €/l

    Pl.kaukė GARNIER FRUCTIS HAIR BANANA, 400 ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,97 €/l

  • Serumas SYOSS INTENSE PLEX, 100 ml
    6
    99 €
    69,90 €/l

    Serumas SYOSS INTENSE PLEX, 100 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,90 €/l

  • Plaukų kaukė ELSEVE DREAM LENGTH, 300 ml

    Plaukų kaukė ELSEVE DREAM LENGTH, 300 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,97 €/l

  • Kondicionierius AUSSIE SOS HYDRATION, 160 ml

    Kondicionierius AUSSIE SOS HYDRATION, 160 ml

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 78,06 €/l

  • Plaukų kaukė RICH PURE LUXURY ULTIMATE,250 ml

    Plaukų kaukė RICH PURE LUXURY ULTIMATE,250 ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,96 €/l

  • Kaukė plauk. PANTENE INFINITE LENGTHS, 300 ml

    Kaukė plauk. PANTENE INFINITE LENGTHS, 300 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,30 €/l

  • Šveitiklis galvos odai CRAZY HAIR, 100 ml
    5
    43 €
    54,30 €/l

    Šveitiklis galvos odai CRAZY HAIR, 100 ml

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,90 €/l

  • Plaukų kaukė CRAZY HAIR su mėl. arom., 300 ml
    6
    39 €
    21,30 €/l

    Plaukų kaukė CRAZY HAIR su mėl. arom., 300 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,63 €/l

  • Aliej. mišinys CRAZY HAIR su lev. ar., 100 ml
    5
    24 €
    52,40 €/l

    Aliej. mišinys CRAZY HAIR su lev. ar., 100 ml

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,90 €/l

  • Plaukų kaukė ELSEVE PURPLE, 150 ml

    Plaukų kaukė ELSEVE PURPLE, 150 ml

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,60 €/l

  • Kaukė plaukams AUSSIE SOS HYDRATE, 500 ml

    Kaukė plaukams AUSSIE SOS HYDRATE, 500 ml

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,98 €/l

  • Plaukų kaukė LOREAL ELSEVE COLOR-VIVE, 300 ml

    Plaukų kaukė LOREAL ELSEVE COLOR-VIVE, 300 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,97 €/l

  • Plaukų kaukė AP REPAIR, 500 ml

    Plaukų kaukė AP REPAIR, 500 ml

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,58 €/l

  • Plaukų kaukė SYOSS KERATIN INTENSIVE, 400 ml
    8
    39 €
    20,97 €/l

    Plaukų kaukė SYOSS KERATIN INTENSIVE, 400 ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,97 €/l

  • Plaukų kaukė SALLING FRI, 150 ml

    Plaukų kaukė SALLING FRI, 150 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/l

  • Plaukų serumas SYOSS INTENSE GLAZE, 100 ml
    8
    29 €
    82,90 €/l

    Plaukų serumas SYOSS INTENSE GLAZE, 100 ml

    11.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,90 €/l

  • Plaukų serumas AUSSIE OH MY GLOSS, 160 ml

    Plaukų serumas AUSSIE OH MY GLOSS, 160 ml

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 78,06 €/l

  • Aliejaus serumas RICH PURE LUXURY, 60 ml
    13
    59 €
    226,50 €/l

    Aliejaus serumas RICH PURE LUXURY, 60 ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 283,17 €/l

  • Atkur.kaukė plaukams su kolagenu RICH, 250ml
    12
    99 €
    51,96 €/l

    Atkur.kaukė plaukams su kolagenu RICH, 250ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,96 €/l

  • Pl.kaukė GARNIER FRUCTIS HAIR F.PINEAP.400ml
    8
    99 €
    22,47 €/l

    Pl.kaukė GARNIER FRUCTIS HAIR F.PINEAP.400ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,97 €/l

  • Plaukų kaukė GLISS REPAIR, 400 ml

    Plaukų kaukė GLISS REPAIR, 400 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,97 €/l

  • Kaukė plaukams PANTENE H. G. MIRACLES, 300 ml

    Kaukė plaukams PANTENE H. G. MIRACLES, 300 ml

    15.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,97 €/l

  • Plaukų kaukė RUCTIS CURLS METHOD, 370 ml
    6
    99 €
    18,89 €/l

    Plaukų kaukė RUCTIS CURLS METHOD, 370 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/l

  • Pl. pr. priemonė GARNIER CURLS METHOD, 150 ml
    6
    99 €
    46,60 €/l

    Pl. pr. priemonė GARNIER CURLS METHOD, 150 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,60 €/l

  • Plaukų ampulė LADOR HAIR FILL-UP, 4 vnt

    Plaukų ampulė LADOR HAIR FILL-UP, 4 vnt

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 691,54 €/kg

  • Kaukė pažeistiems plaukams LADOR, 150 ml

    Kaukė pažeistiems plaukams LADOR, 150 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,60 €/l

  • Pl. kremas LOREAL ELSEVE DREAM LENGTH, 200 ml

    Pl. kremas LOREAL ELSEVE DREAM LENGTH, 200 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,95 €/l

  • Priem. prieš šamp. ELSEVE BOND REPAIR, 200 ml

    Priem. prieš šamp. ELSEVE BOND REPAIR, 200 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,95 €/l

Filtrai

Filtrai