Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Riešutų batonėlis RIMI su migdolais, 35 g
    Be pieno

    Riešutų batonėlis RIMI su migdolais, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Batonėlis su brazilišk. riešutais RIMI, 35 g
    Be pieno

    Batonėlis su brazilišk. riešutais RIMI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Batonėlis RIMI su pekan. karijos rieš., 35 g
    Be pieno

    Batonėlis RIMI su pekan. karijos rieš., 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE NESQUIK, 25 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE NESQUIK, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Dribsnių batonėlis braškių skonio RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Dribsnių batonėlis braškių skonio RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g
    Naujiena

    Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Batonėliai su bananais SALLING, 6x25 g

    Batonėliai su bananais SALLING, 6x25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Javainis su pien. šokoladu CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su pien. šokoladu CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Batonėliai su sūr. karam. SALLING, 6x25 g

    Batonėliai su sūr. karam. SALLING, 6x25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Javainis šok. ir bananų sk. CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis šok. ir bananų sk. CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Javainis su spanguolėmis CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su spanguolėmis CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Dribsn. batonėl. su jogurt., vais. AXA, 25 g

    Dribsn. batonėl. su jogurt., vais. AXA, 25 g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,80 €/kg

  • Javainis su žemės riešutais CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su žemės riešutais CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 25 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Javainis su kokosu CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su kokosu CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Javain. su miško uog. ir jogurt. TEKMAR, 30 g

    Javain. su miško uog. ir jogurt. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Avižin. batonėlis su pistac. MA BAKER, 90 g

    Avižin. batonėlis su pistac. MA BAKER, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Aviž. batonėlis su uogomis MA BAKER, 100 g

    Aviž. batonėlis su uogomis MA BAKER, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g
    Be pieno

    Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Javainis juod. serbentų skonio MUSLI, 30 g

    Javainis juod. serbentų skonio MUSLI, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Javainis su vyšn. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    Javainis su vyšn. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Batonėl. su kokosu ir pien. šokol. RIMI, 30 g
    0
    31 €
    10,33 €/kg

    Batonėl. su kokosu ir pien. šokol. RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Javain. su brašk. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    Javain. su brašk. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Batonėlis AXA su žem. riešut. slyvomis, 30 g

    Batonėlis AXA su žem. riešut. slyvomis, 30 g

    0.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,67 €/kg

  • Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g
    0
    33 €
    11,00 €/kg

    Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Javain. batonėl. su šokol. NESTLE MUSLI, 35 g

    Javain. batonėl. su šokol. NESTLE MUSLI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Javainių batonėlis STRAWBERRY, 35 g

    Javainių batonėlis STRAWBERRY, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Javų batonėl. su šok. ban. NESTLE MUSLI, 35 g

    Javų batonėl. su šok. ban. NESTLE MUSLI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Javainis sausain., zefyrų sk. CORNY BIG, 40 g

    Javainis sausain., zefyrų sk. CORNY BIG, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 6 x 25g

    Pusryčių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 6 x 25g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE LION, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE LION, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Pusryčių dribsnių bat. NESQUIK STRAW. 23,5 g

    Pusryčių dribsnių bat. NESQUIK STRAW. 23,5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,58 €/kg

Filtrai

Filtrai