Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g
    2
    79 €
    5,81 €/kg

    Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,43 €/kg

  • Kepimo padažas BUTTER CHICKEN SM, 360 g

    Kepimo padažas BUTTER CHICKEN SM, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Prieskonių mišinys GARAM MASALA SM, 33 g

    Prieskonių mišinys GARAM MASALA SM, 33 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,27 €/kg

  • Kepimo padažas TIKKA MASALA SM, 360 g

    Kepimo padažas TIKKA MASALA SM, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Kepimo padažas KORMA SANTA MARIA, 360 g

    Kepimo padažas KORMA SANTA MARIA, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA RAITA, 8 g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA RAITA, 8 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,75 €/kg

  • Mangų čatnis SALLING, 370g
    2
    19 €
    5,92 €/kg

    Mangų čatnis SALLING, 370g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,62 €/kg

  • Ryž. virtin. su aštr. sult. TTEOKKOKKI, 178 g

    Ryž. virtin. su aštr. sult. TTEOKKOKKI, 178 g

    4.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,75 €/kg

  • Indiškas čatnis su mangais SANTA MARIA, 350 g

    Indiškas čatnis su mangais SANTA MARIA, 350 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,97 €/kg

Filtrai

Filtrai