Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Spirito actas 9 % BAJORIŠKIŲ, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spirito actas 9 % BAJORIŠKIŲ, 1 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/l

  • Alyv. aliejus BONO VAL DI MAZARA DOP, 500ml
    Rinkis sveikiau

    Alyv. aliejus BONO VAL DI MAZARA DOP, 500ml

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,98 €/l

  • Ypač grynas alyv. aliejus PONS SPRAY, 200ml
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyv. aliejus PONS SPRAY, 200ml

    9.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,75 €/l

  • Alyvuogių aliejus GRANDE ULIVETO, 1 l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus GRANDE ULIVETO, 1 l

    19.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,09 €/l

  • Ypač grynas alyv. aliejus PONS TRADICIONAL, 1
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyv. aliejus PONS TRADICIONAL, 1

    23.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,29 €/l

  • Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l
    Naujiena Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/l

  • Baltas balzam. acto kremas GOURMANTE, 250 ml
    Naujiena

    Baltas balzam. acto kremas GOURMANTE, 250 ml

    4.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,40 €/l

  • Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1l
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l
    1
    99 €
    1,99 €/l

    Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Maistinė acto rūgštis RIMI SMART, 9%, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Maistinė acto rūgštis RIMI SMART, 9%, 1 l

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/l

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,75l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,75l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • Ekol. alyvuogių aliejus BIONATURALIS, 750 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. alyvuogių aliejus BIONATURALIS, 750 ml

    17.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,35 €/kg

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų aliejus RIMI SMART, 1 l

    1.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

  • Alyvuogių aliejus NATURALISIMO, 0,2 %, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus NATURALISIMO, 0,2 %, 500 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,24 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA VIRGIN, 750ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA VIRGIN, 750ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/l

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,75l

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Rapsų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Rapsų aliejus RIMI SMART, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Rapsų aliejus RIMI, 1l

    Rapsų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Obuolių actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 1 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/l

  • Ekol.nerafin. kokosų aliejus AMRITA, 500ml
    5
    25 €
    10,50 €/l
    Ekologiškas

    Ekol.nerafin. kokosų aliejus AMRITA, 500ml

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,58 €/l

  • Žaliųjų citrinų sultys, 200ml

    Žaliųjų citrinų sultys, 200ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/l

  • Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml
    9
    99 €
    13,32 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,32 €/l

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,5l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,5l

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,98 €/l

  • Citrinų sultys LIMMI, 200ml

    Citrinų sultys LIMMI, 200ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/l

  • Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/l

    Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/l

  • Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI SMART, 1 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Nerafin. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l
    Rinkis sveikiau

    Nerafin. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekolog. saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1l
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Obuolių actas RIMI, 6%, 400ml
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių actas RIMI, 6%, 400ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/l

  • OBELIŲ rapsų aliejus, 0,9 l
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ rapsų aliejus, 0,9 l

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,48 €/kg

  • Ekologiškas obuolių actas DETOX, 500 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių actas DETOX, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Figų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    Figų sk. balzaminis acto kremas RIMI, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml
    Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,23 €/l

  • Baltojo vyno actas RIMI, 250 ml

    Baltojo vyno actas RIMI, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Modenos balzaminis actas BELL SILVER, 250 ml

    Modenos balzaminis actas BELL SILVER, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Raudonojo vyno actas RIMI, 250 ml

    Raudonojo vyno actas RIMI, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Actas „Aceto Balsamico di Modena IGP“, 250 ml
    3
    89 €
    15,56 €/l

    Actas „Aceto Balsamico di Modena IGP“, 250 ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,56 €/l

  • Linų sėmenų aliejus NATURALISIMO, 500 ml
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Linų sėmenų aliejus NATURALISIMO, 500 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,67 €/l

  • Žolel.alyv. aliejus SELECTION BY RIMI, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Žolel.alyv. aliejus SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Baz.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Baz.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

Filtrai

Filtrai