Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Kepti daržovių šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kepti daržovių šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,31 €/kg

  • Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Tinka vegetarams

    Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,89 €

    Kaina už vienetą: 14,31 €/kg

  • Avinž. maltinukai FALAFEL GOURMET GREEN, 200g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Avinž. maltinukai FALAFEL GOURMET GREEN, 200g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Bolonijos padažas LUNTER, su tofu, 190 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Bolonijos padažas LUNTER, su tofu, 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Kviečių kepsneliai GOURMET GREEN, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kviečių kepsneliai GOURMET GREEN, 200 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Augal. kilmės piršteliai GOURMET GREEN, 150 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Augal. kilmės piršteliai GOURMET GREEN, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Augalinis užkandis SNACK IT ORIGINAL, 90 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Augalinis užkandis SNACK IT ORIGINAL, 90 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,22 €/kg

Filtrai

Filtrai