Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g
    Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Aug. kilm. užtepėlė su gryb. VETO PATIFU,100g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Toskan. aug. kilm. užtepėlė VETO PATIFU, 100g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Augal. užtepėlė VETO DELIKATES PATIFU, 100 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Kepti daržovių šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kepti daržovių šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,31 €/кг

  • Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Подходит для вегетарианцев

    Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 14,31 €/кг

  • Avinž. maltinukai FALAFEL GOURMET GREEN, 200g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Avinž. maltinukai FALAFEL GOURMET GREEN, 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Bolonijos padažas LUNTER, su tofu, 190 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Bolonijos padažas LUNTER, su tofu, 190 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,11 €/кг

  • Kviečių kepsneliai GOURMET GREEN, 200 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kviečių kepsneliai GOURMET GREEN, 200 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rūk. laš. st. aug. griežinėl. WELL WELL, 100g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Augal. kilmės piršteliai GOURMET GREEN, 150 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Augal. kilmės piršteliai GOURMET GREEN, 150 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Augalinis užkandis SNACK IT ORIGINAL, 90 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Augalinis užkandis SNACK IT ORIGINAL, 90 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,22 €/кг

Фильтр

Фильтр