Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dantų pasta SENSODYNE FLUORIDE, 75ml

    Dantų pasta SENSODYNE FLUORIDE, 75ml

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 82,53 €/l

  • Padažas KKF ČESNAKINIS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Padažas KKF ČESNAKINIS, 500 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,90 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis TUPLA MAXI, 50g

    Šokoladinis batonėlis TUPLA MAXI, 50g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Baltos pupelės kario padaže BONDUELLE, 430 g

    Baltos pupelės kario padaže BONDUELLE, 430 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Indų ploviklis FAIRY LEMON, 1350 ml
    5
    59 €
    4,14 €/l

    Indų ploviklis FAIRY LEMON, 1350 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/l

  • Alus PAULANER WEISBIER NAURTRUB.5,5%,0,5l sk.

    Alus PAULANER WEISBIER NAURTRUB.5,5%,0,5l sk.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gruzdinti svogūnai tešloje su padažu, 170g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Gruzdinti svogūnai tešloje su padažu, 170g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,82 €/kg

  • Dan.Šepet. Colgate Zig-Zag Charcoal,3vnt

    Dan.Šepet. Colgate Zig-Zag Charcoal,3vnt

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/vnt.

  • Dvistiebė orchidėja, 1 vnt

    Dvistiebė orchidėja, 1 vnt

    6.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 9,99 €

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • KUNIGAIKŠČIŲ tamsusis alus GUBERNIJA, 6 %, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    KUNIGAIKŠČIŲ tamsusis alus GUBERNIJA, 6 %, 1l

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus GUBERNIJA Tamsusis Elis, 5,9%, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus GUBERNIJA Tamsusis Elis, 5,9%, 0,568 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karam.svogūnų sk. žirnių traškučiai OHO, 100g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Karam.svogūnų sk. žirnių traškučiai OHO, 100g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Pipirai ROWIT BIRD‘S EYE mišinys, 1kl., 50 g
    -30%
    1
    67 €
    33,40 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pipirai ROWIT BIRD‘S EYE mišinys, 1kl., 50 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,80 €/kg

  • Vytintas kumpis SERRANO ARGAL, 10 mėn., 1 kg

    Vytintas kumpis SERRANO ARGAL, 10 mėn., 1 kg

    32.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Antienos traškučiai šunims AKINU, 300 g
    10
    49 €
    34,97 €/kg

    Antienos traškučiai šunims AKINU, 300 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,97 €/kg

  • Raikytas sūris ATLEET CHEDDAR, 150 g
    Be laktozės

    Raikytas sūris ATLEET CHEDDAR, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Konstr. Skaičių traukinys 10954

    Konstr. Skaičių traukinys 10954

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,99 €/vnt.

  • Skystasis muilas OREON OLIVE REFILL, 1L
    -25%
    1
    34 €
    1,34 €/l

    Skystasis muilas OREON OLIVE REFILL, 1L

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/l

  • Micelinis vanduo NEUTROGENA HYDRO BOOST,400ml

    Micelinis vanduo NEUTROGENA HYDRO BOOST,400ml

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,97 €/l

Filtrai

Filtrai