Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas gėrimas COLA ZERO RIMI, 2 l
    1
    59 €
    0,80 €/l
    Be cukraus Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas gėrimas COLA ZERO RIMI, 2 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pyragas su varške ir avietėmis, 1 kg/300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas su varške ir avietėmis, 1 kg/300 g

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Ožkų pieno sūris EL PASTOR, 58 % rieb., 100 g

    Ožkų pieno sūris EL PASTOR, 58 % rieb., 100 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Čili sk. kukur. traškučiai SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Čili sk. kukur. traškučiai SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Virtos SAMSONO PAMARIO dešrelės, a. r., 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos SAMSONO PAMARIO dešrelės, a. r., 260 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM DELIZIOSO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM DELIZIOSO, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Alyvuog. aliejus BONO ITALIAN SELECTION,500ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuog. aliejus BONO ITALIAN SELECTION,500ml

    14.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,78 €/l

  • Dantų krapštukai, sterilizuotos 300vnt

    Dantų krapštukai, sterilizuotos 300vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Kietas muilas BLACK ORCHID PALMOLIVE, 90 g

    Kietas muilas BLACK ORCHID PALMOLIVE, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Juod. šokoladukų rinkinys LINKĖJIMAI, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladukų rinkinys LINKĖJIMAI, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Saulėgrąžų sėklų chalva RIMI, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų sėklų chalva RIMI, 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS, 75 ml
    2
    75 €
    36,67 €/l

    Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS, 75 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,53 €/l

  • Skalb. minkštiklis SILAN LOTUS, 50 sk., 1,1 l

    Skalb. minkštiklis SILAN LOTUS, 50 sk., 1,1 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,90 €/l

  • Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g
    Pagaminta Lietuvoje

    Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • Sūrio lazdelės JO su Gouda sūriu, 40 %, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės JO su Gouda sūriu, 40 %, 160 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,56 €/kg

  • Garinti grikiai BIORINA, 4 x 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Garinti grikiai BIORINA, 4 x 100 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,87 €/kg

  • Batonėlis su papaja THE BEGINNINGS, 40 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Batonėlis su papaja THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Ekol. moliūgų ir vištienos košė MAMUKO, 190 g
    -30%
    1
    67 €
    8,79 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. moliūgų ir vištienos košė MAMUKO, 190 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,58 €/kg

  • Žal. arbat. gėrim. LATTE MATCHA, 14 g x 6 vnt
    -40%
    1
    79 €
    21,31 €/kg

    Žal. arbat. gėrim. LATTE MATCHA, 14 g x 6 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,60 €/kg

  • Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g
    -40%
    0
    29 €
    7,25 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Raudonoji arbata RIMI SMART ROOIBOS, 20 x 2 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

Filtrai

Filtrai