Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žolelių ir česnakų mišinys 28gx14

    Žolelių ir česnakų mišinys 28gx14

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,36 €/kg

  • Batonėlis su vyšn. ir migd. GĖRYBĖ, 40 g
    Tinka veganams Be laktozės Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Batonėlis su vyšn. ir migd. GĖRYBĖ, 40 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,25 €/kg

  • Gelt. garstyčių švelnus padažas HEINZ, 240 g

    Gelt. garstyčių švelnus padažas HEINZ, 240 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,79 €/kg

  • Servet. RIMI SMART, 33 x 33 cm, 100 vnt.

    Servet. RIMI SMART, 33 x 33 cm, 100 vnt.

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Baltos skr. saul. sėklos YES su druska, 220 g
    -40%
    2
    07 €
    9,41 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltos skr. saul. sėklos YES su druska, 220 g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,68 €/kg

  • Natūralus mineralinis vanduo EVIAN, 0,5 l

    Natūralus mineralinis vanduo EVIAN, 0,5 l

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kanapių sėklos ZELTA RIEKSTS, 500 g
    -40%
    1
    61 €
    3,22 €/kg

    Kanapių sėklos ZELTA RIEKSTS, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Ūkiškas muilas SILA, 72 %, 180 g

    Ūkiškas muilas SILA, 72 %, 180 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,06 €/kg

  • Gaz. laimo avieč. sk. vanduo NEPTŪNAS, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gaz. laimo avieč. sk. vanduo NEPTŪNAS, 1,5 l

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rupi jūros druska CHALUPA GRUESA, 1 kg

    Rupi jūros druska CHALUPA GRUESA, 1 kg

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Mangų ir pasifl. uogų tyrė arb. MASHIE, 500ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų ir pasifl. uogų tyrė arb. MASHIE, 500ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,86 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI CONCHIGLIE, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI CONCHIGLIE, 500 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Gira TERVETE GODU, 0,5 l

    Gira TERVETE GODU, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,11 €/kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su višt., 85 g

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su višt., 85 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Kačiukams ėdalas NUTRIBALANCE su verš., 85 g

    Kačiukams ėdalas NUTRIBALANCE su verš., 85 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Kempinėlė SCRUB DADDY SCRUB MOMMY
    -50%
    2
    64 €
    2,64 €/vnt.

    Kempinėlė SCRUB DADDY SCRUB MOMMY

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Indų plovimo kempinė MCLEAN, 5 vnt.
    -50%
    0
    64 €
    0,13 €/vnt.

    Indų plovimo kempinė MCLEAN, 5 vnt.

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Sūr. kamuoliukai su trumais DŽIUGAS, 45%, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūr. kamuoliukai su trumais DŽIUGAS, 45%, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

Filtrai

Filtrai