Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sumušt. su saldž. višt. FOOD ON FOOT, 170 g

    Sumušt. su saldž. višt. FOOD ON FOOT, 170 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,59 €/кг

  • Avinžirnių salotos, 1 kg

    Avinžirnių salotos, 1 kg

    9.49 € за кг

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 200 g

    Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 200 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Kiaulių odelių traškuč. su priesk.ir sūr.,1kg

    Kiaulių odelių traškuč. su priesk.ir sūr.,1kg

    20.99 € за кг

    Цена за единицу: 20,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.1 kg 0.1kg

  • ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg

    ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg

    14.99 € за кг
    Обычная цена: 18,99 €

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Duonos sumuštinis RIMI su vištiena, 170 g

    Duonos sumuštinis RIMI su vištiena, 170 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,41 €/кг

  • Daržovių sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Без глютена "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Daržovių sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/л

  • Citrinų skonio šakotis, 1 kg

    Citrinų skonio šakotis, 1 kg

    21.99 € за кг

    Цена за единицу: 21,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Marinuotų kopūstų salotos, 1 kg

    Marinuotų kopūstų salotos, 1 kg

    6.49 € за кг

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Kanelės apelsininės, 180 g

    Kanelės apelsininės, 180 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 16,61 €/кг

  • Avinžirnių salotos, 250 g

    Avinžirnių salotos, 250 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • Šokoladainis SALLING PRINCIP, 285 g

    Šokoladainis SALLING PRINCIP, 285 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,51 €/кг

  • Sušiai su kepta vištiena, 200 g

    Sušiai su kepta vištiena, 200 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • GRAIKINĖS salotos, 250 g

    GRAIKINĖS salotos, 250 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Kanelės, 180 g

    Kanelės, 180 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 21,06 €/кг

  • Aštrios morkų salotos, 1 kg

    Aštrios morkų salotos, 1 kg

    6.59 € за кг

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 250 g

    MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 250 g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 1 kg

    MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 1 kg

    8.69 € за кг

    Цена за единицу: 8,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Sūrio tortas, 1 kg

    Sūrio tortas, 1 kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.05 kg 1.05kg

  • Sumušt. focaccia RIMI su moc. ir višt., 210 g

    Sumušt. focaccia RIMI su moc. ir višt., 210 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,24 €/кг

  • Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 1 kg

    Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 1 kg

    4.99 € за кг

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Aviečių skonio šakotis, 1 kg

    Aviečių skonio šakotis, 1 kg

    21.99 € за кг

    Цена за единицу: 21,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Virtas kiaulienos liežuvis, kg

    Virtas kiaulienos liežuvis, kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Kanelės su pistacijų kremu, 230 g

    Kanelės su pistacijų kremu, 230 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,35 €/кг

  • GRAIKINĖS salotos, 1 kg

    GRAIKINĖS salotos, 1 kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Žuvų kepsneliai, 1 kg (2 vnt.)

    Žuvų kepsneliai, 1 kg (2 vnt.)

    13.69 € за кг

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Kanelių rinkinys, 780 g

    Kanelių rinkinys, 780 g

    16.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,78 €/кг

  • Plikyti pyragaičiai su varškės kremu,1 kg

    Plikyti pyragaičiai su varškės kremu,1 kg

    Недоступно

  • Plikyti kavos skonio pyragaičiai, 1kg

    Plikyti kavos skonio pyragaičiai, 1kg

    Недоступно

  • Lazanija su bolonijos padažu RIMI 400g

    Lazanija su bolonijos padažu RIMI 400g

    Недоступно

  • Virtas kiaulienos liežuvis, 1 kg

    Virtas kiaulienos liežuvis, 1 kg

    Недоступно

  • Tortas Medutis, 1 kg (vidutinis)
    Подходит для вегетарианцев

    Tortas Medutis, 1 kg (vidutinis)

    Недоступно

  • Pyragas Medaus, 1kg
    Подходит для вегетарианцев

    Pyragas Medaus, 1kg

    Недоступно

  • NAPOLEONO pyragas, 400 g

    NAPOLEONO pyragas, 400 g

    Недоступно

  • Juodųjų serb. pyragas su morengu SEDUJA, 1 kg

    Juodųjų serb. pyragas su morengu SEDUJA, 1 kg

    Недоступно

  • Bulvių virtinukai SALLING GNOCCHI, 500 g

    Bulvių virtinukai SALLING GNOCCHI, 500 g

    Недоступно

  • Kiniškas trošk. su ryžiais ir kiauš., 350 g

    Kiniškas trošk. su ryžiais ir kiauš., 350 g

    Недоступно

  • Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 1kg

    Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 1kg

    Недоступно

  • Lietuviškas karbonadas, 200 g.

    Lietuviškas karbonadas, 200 g.

    Недоступно

  • Pyragas su varške ir avietėmis, 1 kg/300 g

    Pyragas su varške ir avietėmis, 1 kg/300 g

    Недоступно

Фильтр

Фильтр