Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kepti viščiuk.petukai saldžiarūgš.padaže, 1kg

    Kepti viščiuk.petukai saldžiarūgš.padaže, 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Sušiai su rūkyta lašiša, 300 g

    Sušiai su rūkyta lašiša, 300 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Kiaul.nugar. keps. su sūriu ir grybais 170g

    Kiaul.nugar. keps. su sūriu ir grybais 170g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,24 €/кг

  • MACARONS rinkinys, 130 g

    MACARONS rinkinys, 130 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 33,00 €/кг

  • BALTOJI mišrainė, 300 g

    BALTOJI mišrainė, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Mažas sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg

    Mažas sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg

    23.99 € за кг

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Bulviniai blynai, 1 kg

    Bulviniai blynai, 1 kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Pesto padažas SALLING, 200 g

    Pesto padažas SALLING, 200 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Lietiniai su mėsos ir daržovių įdaru, 400 g
    Хорошая цена каждый день

    Lietiniai su mėsos ir daržovių įdaru, 400 g

    3.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,87 €/кг

  • Kepti sušiai su rūkytu upėtakiu, 200 g

    Kepti sušiai su rūkytu upėtakiu, 200 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Mažas, sviestinis šakotis, 1 kg

    Mažas, sviestinis šakotis, 1 kg

    27.59 € за кг

    Цена за единицу: 27,59 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.72 kg 0.72kg

  • Kepta vištienos filė apvoliota džiūv., kg

    Kepta vištienos filė apvoliota džiūv., kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Vištienos sriuba MAMMA, 300 g

    Vištienos sriuba MAMMA, 300 g

    2.63 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 8,77 €/кг

  • Humusų rinkinys SALLING, 210 g
    Подходит для веганов

    Humusų rinkinys SALLING, 210 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,57 €/кг

  • Lietiniai RIMI su vyšnių įdaru, 360g

    Lietiniai RIMI su vyšnių įdaru, 360g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,86 €/кг

  • Bulvių košė, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев

    Bulvių košė, 1 kg

    6.49 € за кг

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Desertas DVIEMS su avietėmis, 300 g

    Desertas DVIEMS su avietėmis, 300 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Cezario salotos su kalakutiena, 280g

    Cezario salotos su kalakutiena, 280g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,68 €/кг

  • Mak. SEL. BY RIMI GRANTORTELLI, su bar. 250 g

    Mak. SEL. BY RIMI GRANTORTELLI, su bar. 250 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Mėsainis su višt. kotl. FOOD ON FOOT, 220 g

    Mėsainis su višt. kotl. FOOD ON FOOT, 220 g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,77 €/кг

  • Burokėlių salotos su pupelėmis, 300 g

    Burokėlių salotos su pupelėmis, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Pjaustomas šakočių tortas, 1kg

    Pjaustomas šakočių tortas, 1kg

    17.29 € за кг

    Цена за единицу: 17,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Keptas kiaulienos zrazas su bulvių koše, 350g

    Keptas kiaulienos zrazas su bulvių koše, 350g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,40 €/кг

  • Kepta vištienos file su bulvytėmis, 300 g

    Kepta vištienos file su bulvytėmis, 300 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Silkė pataluose, 300 g

    Silkė pataluose, 300 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

  • Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 300 g

    Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Plovas, 1 kg

    Plovas, 1 kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kibinas su kiaulienos įdaru, 105 g

    Kibinas su kiaulienos įdaru, 105 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Makaronai su rūkyta šonine, 300 g

    Makaronai su rūkyta šonine, 300 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,30 €/кг

  • Balandėliai troškinti su padažu, 400 g

    Balandėliai troškinti su padažu, 400 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • Sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg

    Sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg

    23.99 € за кг

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • GAIVIOSIOS salotos su varške, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев

    GAIVIOSIOS salotos su varške, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Azijietiški ryžiai su kiaušiniu, 250 g

    Azijietiški ryžiai su kiaušiniu, 250 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,63 €/кг

  • Keptų sušių sumuštinių rinkinys, 300 g

    Keptų sušių sumuštinių rinkinys, 300 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Bulviniai blynai su mėsa, 1 kg

    Bulviniai blynai su mėsa, 1 kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Barščiai MAMMA, 300 g

    Barščiai MAMMA, 300 g

    2.63 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 8,77 €/кг

  • Keptas kiaulienos sprandinės pjausnys, 220 g

    Keptas kiaulienos sprandinės pjausnys, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Tortas su uogytemis (vidutinis), 1 kg

    Tortas su uogytemis (vidutinis), 1 kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Bulviniai piršteliai su š. rūk. šonine, 1 kg

    Bulviniai piršteliai su š. rūk. šonine, 1 kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • ITALIŠKAS TIRAMISU pyragas, 1 kg/300 g

    ITALIŠKAS TIRAMISU pyragas, 1 kg/300 g

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

Фильтр

Фильтр