Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ravioliai su  sūrio įdaru RANA, 250 g

    Ravioliai su  sūrio įdaru RANA, 250 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Tešla picai MANTINGA, 400g

    Tešla picai MANTINGA, 400g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 5,37 €/кг

  • Lavašas su kepta vištiena FRESH WALK, 210 g

    Lavašas su kepta vištiena FRESH WALK, 210 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,76 €/кг

  • Lietiniai su kumpio ir sūrio įdaru , 400 g

    Lietiniai su kumpio ir sūrio įdaru , 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Humusas RIMI PLANET su mangais,kokosais, 180g

    Humusas RIMI PLANET su mangais,kokosais, 180g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 14,17 €/кг

  • Sumuštinis su kumpiu ir sūriu MEGA, 245g

    Sumuštinis su kumpiu ir sūriu MEGA, 245g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,20 €/кг

  • Sumuštinis su kumpiu ir sūriu BIG, 255 g

    Sumuštinis su kumpiu ir sūriu BIG, 255 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,37 €/кг

  • KIJEVO kotletas, 135g

    KIJEVO kotletas, 135g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,74 €/кг

  • Virtas vištienos vyniotinis su kmynais, 150 g

    Virtas vištienos vyniotinis su kmynais, 150 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 15,67 €/кг

  • Saldžiosios paprikos įd.sūriu, 200/150 g

    Saldžiosios paprikos įd.sūriu, 200/150 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Plovas, 1 kg

    Plovas, 1 kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Humusas SALLING, 310 g
    Подходит для веганов

    Humusas SALLING, 310 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,06 €/кг

  • Lavašas su rūkyta lašiša FRESH WALK,  210 g

    Lavašas su rūkyta lašiša FRESH WALK,  210 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,76 €/кг

  • Varškės sausainiai, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев
    Хорошая цена каждый день

    Varškės sausainiai, 1 kg

    9.99 € за кг
    Обычная цена: 13,99 €

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Švieži makaronai SALLING FETTUCCINE, 250 g

    Švieži makaronai SALLING FETTUCCINE, 250 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Ploni lietiniai blynai RIMI, 6x60g, 360g

    Ploni lietiniai blynai RIMI, 6x60g, 360g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Kibinas su kiaulienos sprandine PREMIUM, 100g

    Kibinas su kiaulienos sprandine PREMIUM, 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Bulvių plokštainis su š/r. šonine, 300g

    Bulvių plokštainis su š/r. šonine, 300g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,30 €/кг

  • Girasoli Selection by Rimi su lašiša 250g

    Girasoli Selection by Rimi su lašiša 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Sumuštinis su vištiena GIGA, 260 g

    Sumuštinis su vištiena GIGA, 260 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Sumuštinis su vištiena RIMI, 150g

    Sumuštinis su vištiena RIMI, 150g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,27 €/кг

  • Sumuštinis su vištienos kebabu BIG, 240 g

    Sumuštinis su vištienos kebabu BIG, 240 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Mini bandelės FAZER su cinamono įdaru, 240 g
    Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Mini bandelės FAZER su cinamono įdaru, 240 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Ital. apkepėlė su kumpiu FOOD ON FOOT, 125 g

    Ital. apkepėlė su kumpiu FOOD ON FOOT, 125 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Tarkuotų bulvių cepelinai su padažu, 480g

    Tarkuotų bulvių cepelinai su padažu, 480g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,19 €/кг

  • Lietiniai RIMI su varške 4x90g, 360g

    Lietiniai RIMI su varške 4x90g, 360g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Plikyti sausainiai, 1 kg

    Plikyti sausainiai, 1 kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Sluoksniuoti drebučiai, 250 g

    Sluoksniuoti drebučiai, 250 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Sumuštinis su vištienos kebabu MEGA, 255 g

    Sumuštinis su vištienos kebabu MEGA, 255 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,73 €/кг

  • Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru, 400 g

    Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru, 400 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,72 €/кг

  • Kibinai su vištienos įdaru, 210 g

    Kibinai su vištienos įdaru, 210 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Kepta duona  ČILI, 1kg
    Подходит для вегетарианцев

    Kepta duona ČILI, 1kg

    10.49 € за кг

    Цена за единицу: 10,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Lietiniai su rikotos ir aviečių įdaru, 400 g

    Lietiniai su rikotos ir aviečių įdaru, 400 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Sumuštinis su lašiša RIMI, 140g

    Sumuštinis su lašiša RIMI, 140g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 18,50 €/кг

  • Ital. apkepėlė trys sūriai FOOD ON FOOT, 125g

    Ital. apkepėlė trys sūriai FOOD ON FOOT, 125g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 6,80 €/кг

  • Sumuštinis su vištiena POLAR, 160g

    Sumuštinis su vištiena POLAR, 160g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,06 €/кг

  • Humusas KLASIKA, 200 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Humusas KLASIKA, 200 g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Kiaulienos trošk.su vover.ir bulvių koše,400g

    Kiaulienos trošk.su vover.ir bulvių koše,400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Geltonieji paprikos įd. sūriu, 200/150 g

    Geltonieji paprikos įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Virtas jautienos liežuvis, 1 kg

    Virtas jautienos liežuvis, 1 kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.28 kg 0.28kg

Фильтр

Фильтр