Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vištienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Без глютена "Без лактозы "

    Vištienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/л

  • Humusas TRADICINIS GOURMET GREEN, 150 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Humusas TRADICINIS GOURMET GREEN, 150 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Žaliosios alyvuogės įd. sūriu, 200/150 g

    Žaliosios alyvuogės įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Varškės apkepas su persikais, 300 g

    Varškės apkepas su persikais, 300 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Šakotis, 1kg

    Šakotis, 1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

  • Trapusis šakotis ROMNESA, 1kg

    Trapusis šakotis ROMNESA, 1kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

  • Humusas su džiovintais pomidorais, 200 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Humusas su džiovintais pomidorais, 200 g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Kokosiniai sausainiai, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев

    Kokosiniai sausainiai, 1 kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Lietiniai su grybų įdaru, 400 g

    Lietiniai su grybų įdaru, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Lietiniai RIMI su kiauliena 4x90g, 360g

    Lietiniai RIMI su kiauliena 4x90g, 360g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • PANAKOTA desertas su braškėmis, 180 g
    Без глютена

    PANAKOTA desertas su braškėmis, 180 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Trošk.kopūstai su rūkytomis dešrelėmis, 300 g

    Trošk.kopūstai su rūkytomis dešrelėmis, 300 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,63 €/кг

  • Sumuštinis su šonine RIMI, 155g

    Sumuštinis su šonine RIMI, 155g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,71 €/кг

  • Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg

    Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 8,49 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Kepti varškėčiai, 180 g
    Подходит для вегетарианцев

    Kepti varškėčiai, 180 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,83 €/кг

  • Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g

    Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Keptos mažosios bulvytės, 1 kg

    Keptos mažosios bulvytės, 1 kg

    7.19 € за кг

    Цена за единицу: 7,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Maskarponės pyragas SŪRI KARAMELĖ, 165 g

    Maskarponės pyragas SŪRI KARAMELĖ, 165 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Žemaičių blynai, 260 g

    Žemaičių blynai, 260 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Lietiniai su jautienos ir sūrio įdaru, 400 g

    Lietiniai su jautienos ir sūrio įdaru, 400 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Tortas ŠAKOČIŲ, 1 kg

    Tortas ŠAKOČIŲ, 1 kg

    18.29 € за кг

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.3 kg 1.3kg

  • Traškios salotos su vištiena, 240 g

    Traškios salotos su vištiena, 240 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Lavašas su kepta vištiena RIMI EXPRESS, 215 g

    Lavašas su kepta vištiena RIMI EXPRESS, 215 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,23 €/кг

  • Mini bandelės FAZER su karam. sk. įd., 220 g
    Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Mini bandelės FAZER su karam. sk. įd., 220 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 11,59 €/кг

  • Desertas Nykštukas, 200 g
    Без глютена

    Desertas Nykštukas, 200 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Raudonieji pipirai įd. sūriu, 200/150 g
    "Без лактозы "

    Raudonieji pipirai įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Bulvių virt. GNOCCHI HAM & MOZZARELLA, 280 g

    Bulvių virt. GNOCCHI HAM & MOZZARELLA, 280 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,32 €/кг

  • Kepta vištiena su Basmati ryžiais, 300 g

    Kepta vištiena su Basmati ryžiais, 300 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,63 €/кг

  • Cannoli su maskarponės sūriu, 155 g

    Cannoli su maskarponės sūriu, 155 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,74 €/кг

  • Kibinai su kiaulienos įdaru, 210 g

    Kibinai su kiaulienos įdaru, 210 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Priedų prie sušių rinkinys, 15,5 g

    Priedų prie sušių rinkinys, 15,5 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 55,62 €/кг

  • Jautienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Без глютена "Без лактозы "

    Jautienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/л

  • Kijevo kotletas Premium, 190g

    Kijevo kotletas Premium, 190g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,37 €/кг

  • Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml

    Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,47 €/кг

  • Varškės sausainiai su abrikosų įdaru, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев

    Varškės sausainiai su abrikosų įdaru, 1 kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Pyragas su mėlynėmis LIETUVOS KEPĖJAS, 450 g
    Хорошая цена каждый день

    Pyragas su mėlynėmis LIETUVOS KEPĖJAS, 450 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,53 €/кг

  • Humusas su žalumynais, 200 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Humusas su žalumynais, 200 g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Varškės sausainiai su CREME BRULEE sk.įd.,1kg
    Подходит для вегетарианцев

    Varškės sausainiai su CREME BRULEE sk.įd.,1kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Virtinukai TORTELLONI SALLING, 250 g

    Virtinukai TORTELLONI SALLING, 250 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Kibinas su vištienos filė PREMIUM, 100 g

    Kibinas su vištienos filė PREMIUM, 100 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

Фильтр

Фильтр