Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Burokėlių salotos su česnakais, 300 g

    Burokėlių salotos su česnakais, 300 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Skruzdėlynas medaus sk. J. SPAKAUSKIENES,200g

    Skruzdėlynas medaus sk. J. SPAKAUSKIENES,200g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 20,45 €/кг

  • Kep.k.suktinukas su šonine ir bulv.koše, 250g

    Kep.k.suktinukas su šonine ir bulv.koše, 250g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Maskarponės sūrio tortas su karamele, 700 g

    Maskarponės sūrio tortas su karamele, 700 g

    9.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

  • Sumuštinis su kump. mar. ag. SOFT BREAD, 185g

    Sumuštinis su kump. mar. ag. SOFT BREAD, 185g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Sumuštinis ŽALGIRIS su plėš. kiaul., 170 g

    Sumuštinis ŽALGIRIS su plėš. kiaul., 170 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,41 €/кг

  • Mažas ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg

    Mažas ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg

    14.99 € за кг
    Обычная цена: 18,99 €

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Želė tortas, 1 kg
    Без глютена

    Želė tortas, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Gruzdintas vištienos užkandis, 350 g

    Gruzdintas vištienos užkandis, 350 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,26 €/кг

  • Lęšių salotos, 300 g

    Lęšių salotos, 300 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Tortas RIEŠUTŲ MAGIJA (vidutinis), 1 kg

    Tortas RIEŠUTŲ MAGIJA (vidutinis), 1 kg

    17.99 € за кг

    Цена за единицу: 17,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.1 kg 1.1kg

  • Sušių rinkinys SAKURA, 550 g

    Sušių rinkinys SAKURA, 550 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,35 €/кг

  • Pikantiški kiaulių odelių traškučiai, 1 kg

    Pikantiški kiaulių odelių traškučiai, 1 kg

    22.99 € за кг

    Цена за единицу: 22,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.1 kg 0.1kg

  • Gruzdinti kalmarų žiedai su padažu, 350 g

    Gruzdinti kalmarų žiedai su padažu, 350 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Kakavos skonio šakotis, 250 g

    Kakavos skonio šakotis, 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Citrinų skonio šakotis, 250 g

    Citrinų skonio šakotis, 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 300 g

    Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 300 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Virtinukai MEZZELUNE SALLING su kump., 200 g

    Virtinukai MEZZELUNE SALLING su kump., 200 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Sumuštinis su mocarela POLAR,160 g

    Sumuštinis su mocarela POLAR,160 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,06 €/кг

  • Sumuštinis su šašlyko mėsa, pom., BBQ, 235 g

    Sumuštinis su šašlyko mėsa, pom., BBQ, 235 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 10,17 €/кг

  • BALTOJI mišrainė, 1 kg

    BALTOJI mišrainė, 1 kg

    5.49 € за кг

    Цена за единицу: 5,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Pyragas ŠIMTALAPIS,1 kg

    Pyragas ŠIMTALAPIS,1 kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.4 kg 1.4kg

  • Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g

    Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,62 €/кг

  • Gruzdinti svogūnai tešloje su padažu, 170g
    Подходит для вегетарианцев

    Gruzdinti svogūnai tešloje su padažu, 170g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,82 €/кг

  • Sumuštinis su karštai rūk.lašiša POLAR, 145 g

    Sumuštinis su karštai rūk.lašiša POLAR, 145 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Šakotis dėžutėje ROMNESA, 1 kg

    Šakotis dėžutėje ROMNESA, 1 kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Aviečių skonio šakotis, 250 g

    Aviečių skonio šakotis, 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Marinuotų kopūstų salotos, 200 g

    Marinuotų kopūstų salotos, 200 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Sušiai CALIFORNIA, 200g

    Sušiai CALIFORNIA, 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • CEZARIO salotos, 300 g

    CEZARIO salotos, 300 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • NAMINĖ mišrainė, 300 g

    NAMINĖ mišrainė, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Pistacijų ir aviečių tortas (mažas), 1 kg

    Pistacijų ir aviečių tortas (mažas), 1 kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kepti kiaulienos sprandinės kepsniai, 1kg

    Kepti kiaulienos sprandinės kepsniai, 1kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Vanilinis morenginis vyniotinis, 1 kg

    Vanilinis morenginis vyniotinis, 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.65 kg 0.65kg

  • Graikiš. užkandžių rinkinys GOURMANTE, 480 g

    Graikiš. užkandžių rinkinys GOURMANTE, 480 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,81 €/кг

  • Virtinukai MEZZELUNE SALLING su dešr., 200 g

    Virtinukai MEZZELUNE SALLING su dešr., 200 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Salotos su falafeliais ir jog. padažu, 270g
    Подходит для вегетарианцев

    Salotos su falafeliais ir jog. padažu, 270g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,48 €/кг

  • Eklerai TIRAMISU, 1 kg

    Eklerai TIRAMISU, 1 kg

    11.19 € за кг
    Обычная цена: 13,99 €

    Цена за единицу: 11,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Rinkinys prie alaus, 550 g

    Rinkinys prie alaus, 550 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,35 €/кг

  • Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 1 kg

    Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 1 kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

Фильтр

Фильтр