Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Virtas KREKENAVOS paštetas be konser., 150g

    Virtas KREKENAVOS paštetas be konser., 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Šaltai rūkyta kiaulienos šoninė ALKSNIO DŪMAS

    Šaltai rūkyta kiaulienos šoninė ALKSNIO DŪMAS

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Virt. jautienos kumpis gr. BEEF HAM, Ir.,90g

    Virt. jautienos kumpis gr. BEEF HAM, Ir.,90g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Karštai rūkytos dešrelės GIMINIŲ, I r., 800 g

    Karštai rūkytos dešrelės GIMINIŲ, I r., 800 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,74 €/кг

  • Viščiukų broilerių blauzdelės RIMI,A,1kg
    Для лучшей жизни

    Viščiukų broilerių blauzdelės RIMI,A,1kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Vyt.kap.jaut.kump. dešra BIOVELA, a.r., 200g
    6
    99 €
    34,95 €/кг

    Vyt.kap.jaut.kump. dešra BIOVELA, a.r., 200g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 57,45 €/кг

  • Vyt.kiaulien.saliamis MILANO, a.r., 1 kg

    Vyt.kiaulien.saliamis MILANO, a.r., 1 kg

    31.99 € за кг

    Цена за единицу: 31,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Troškinta kiauliena RIMI, 250g

    Troškinta kiauliena RIMI, 250g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,56 €/кг

  • Virtos viš.pien.dešrel.KAI NORISI MĖSOS,280g

    Virtos viš.pien.dešrel.KAI NORISI MĖSOS,280g

    2.25 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 8,04 €/кг

  • Vytinta dešra PEPPERONI BIOVELA, a. r., 90 g
    1
    89 €
    21,00 €/кг

    Vytinta dešra PEPPERONI BIOVELA, a. r., 90 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,22 €/кг

  • Kiaulienos šonkauliai RIMI,1 kg

    Kiaulienos šonkauliai RIMI,1 kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.65 kg 0.65kg

  • BOCMANO silkių filė su svogūnais ZIGMAS, 300g

    BOCMANO silkių filė su svogūnais ZIGMAS, 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  • Sūdyta lašiša VIČI, 100 g

    Sūdyta lašiša VIČI, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Plon. kiaul. dešrelės ATVAROM Į SVEČIUS, 400g

    Plon. kiaul. dešrelės ATVAROM Į SVEČIUS, 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Atšaldyta kiaulienos mentė be kaulo, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Atšaldyta kiaulienos mentė be kaulo, 1 kg

    5.49 € за кг

    Цена за единицу: 5,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Karšto rūkymo lašišų nugara RIMI SMART, 1 kg
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Karšto rūkymo lašišų nugara RIMI SMART, 1 kg

    3.85 € за кг

    Цена за единицу: 3,85 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • BOCMANO silkių filė meks. pad. ZIGMAS, 300 g

    BOCMANO silkių filė meks. pad. ZIGMAS, 300 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Š. r. atl. lašišų juostelės RIMI SMART, 200 g
    Хорошая цена каждый день

    Š. r. atl. lašišų juostelės RIMI SMART, 200 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Švž.triušienos mėsos juost.LAPINO PUOTA,200g
    Для лучшей жизни

    Švž.triušienos mėsos juost.LAPINO PUOTA,200g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,45 €/кг

  • Jautienos nugaros pjausnys AGARAS, 200 g

    Jautienos nugaros pjausnys AGARAS, 200 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė ARVI, A,1kg

    Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė ARVI, A,1kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Apk. šprotai pomidorų padaže RIMI SMART,240 g

    Apk. šprotai pomidorų padaže RIMI SMART,240 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,54 €/кг

  • Atšaldyta jautienos sprandinė be kaulo,1 kg

    Atšaldyta jautienos sprandinė be kaulo,1 kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Dešra SALAMIS MILANO griežinėliais, 70 g
    Без глютена

    Dešra SALAMIS MILANO griežinėliais, 70 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 71,29 €/кг

  • Vytinta ispaniška dešra FUETEC IBERICO, 150g

    Vytinta ispaniška dešra FUETEC IBERICO, 150g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,93 €/кг

  • Vyt. dešrelės SELECTION BY RIMI FUET, 150g
    2
    99 €
    19,93 €/кг

    Vyt. dešrelės SELECTION BY RIMI FUET, 150g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,93 €/кг

  • Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a. r., 160 g
    1
    29 €
    8,06 €/кг

    Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a. r., 160 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Šviežios ančiukų širdelės LAPINO PUOTA, 500 g
    Для лучшей жизни

    Šviežios ančiukų širdelės LAPINO PUOTA, 500 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • K. r. dešrelės MEDŽIOTOJŲ PREMIUM, a. r.,200g

    K. r. dešrelės MEDŽIOTOJŲ PREMIUM, a. r.,200g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Tunai savo sultyse JOHN WEST, 160 g
    Для лучшей жизни

    Tunai savo sultyse JOHN WEST, 160 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,44 €/кг

  • Karštai rūkyta Panevėžio filė, I r., 120 g

    Karštai rūkyta Panevėžio filė, I r., 120 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 14,08 €/кг

  • Itališkos salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    Itališkos salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,68 €/кг

  • Žuvies kukuliai RIMI SMART pom.pad.,240g
    Хорошая цена каждый день

    Žuvies kukuliai RIMI SMART pom.pad.,240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Virta SAMSONO PANERIO dešra, a.r., 330g
    1
    99 €
    6,03 €/кг

    Virta SAMSONO PANERIO dešra, a.r., 330g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,09 €/кг

  • Surimio lazdelės RIMI, atšaldytos, 300 g
    1
    69 €
    5,63 €/кг

    Surimio lazdelės RIMI, atšaldytos, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Šviežias triušis LAPINO PUOTA, 1 kg

    Šviežias triušis LAPINO PUOTA, 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.4 kg 1.4kg

  • Ekologiški upėtakių ikrai I LOVE ECO, 80 g
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiški upėtakių ikrai I LOVE ECO, 80 g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 143,63 €/кг

  • Jautienos išpjovos pjausniai AGARAS, 200 g
    Для лучшей жизни

    Jautienos išpjovos pjausniai AGARAS, 200 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Virtos dešrelės RIMI, A, 210g

    Virtos dešrelės RIMI, A, 210g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,05 €/кг

Фильтр

Фильтр