Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vyt. SERRANO kumpio su kaulu rinkinys, 6,5 kg

    Vyt. SERRANO kumpio su kaulu rinkinys, 6,5 kg

    124.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,23 €/кг

  • Šalt. rūkytas SVIRNO skilandukas, a. r., 1 kg

    Šalt. rūkytas SVIRNO skilandukas, a. r., 1 kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Vytintas kumpis apvaliais griežinėliais, 70 g
    Без глютена

    Vytintas kumpis apvaliais griežinėliais, 70 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,86 €/кг

  • Vyt. kiaul. kumpis PROSCIUTTO DI PARMA, 70 g

    Vyt. kiaul. kumpis PROSCIUTTO DI PARMA, 70 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 68,43 €/кг

  • Vytinta dešra FUET IBERICO, 150g

    Vytinta dešra FUET IBERICO, 150g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,93 €/кг

  • Šalt. rūk. ROKIŠKIO SKILANDUKAS, a. r., 300 g

    Šalt. rūk. ROKIŠKIO SKILANDUKAS, a. r., 300 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,19 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Mažai rūkytas LIETUVIŠKAS kumpis, a.r., 1kg

    Mažai rūkytas LIETUVIŠKAS kumpis, a.r., 1kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Šalt.rūk. kiaulienos filė ALKSNIO DŪMAS, 1kg

    Šalt.rūk. kiaulienos filė ALKSNIO DŪMAS, 1kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Vytintas kumpis SERRANO ARGAL, 10 mėn., 1 kg

    Vytintas kumpis SERRANO ARGAL, 10 mėn., 1 kg

    32.99 € за кг

    Цена за единицу: 32,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Vyt.kumpis PROSCIUTTO DI PARMA DISOSSATO, 1kg

    Vyt.kumpis PROSCIUTTO DI PARMA DISOSSATO, 1kg

    42.99 € за кг

    Цена за единицу: 42,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Jautiena guliašui, atšaldyta Rimi 400g
    Новинка

    Jautiena guliašui, atšaldyta Rimi 400g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Silkių filė gab. su kar. svogūn. VIČI, 210 g
    Новинка

    Silkių filė gab. su kar. svogūn. VIČI, 210 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,62 €/кг

  • Silkių filė gab. su kar. burokėl. VIČI, 210 g
    Новинка

    Silkių filė gab. su kar. burokėl. VIČI, 210 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,62 €/кг

  • Viščiukų filė be antibiotikų RIMI, 500 g

    Viščiukų filė be antibiotikų RIMI, 500 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Sūdyta ir pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100g
    2
    79 €
    27,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sūdyta ir pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Kalakutienos faršas RIMI, 500 g

    Kalakutienos faršas RIMI, 500 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Broilerių šlaunų mėsa be odos, be ant., 500 g
    Для лучшей жизни

    Broilerių šlaunų mėsa be odos, be ant., 500 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Atšaldyta smulkinta jautiena AGARAS, 20%,450g

    Atšaldyta smulkinta jautiena AGARAS, 20%,450g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Virt.kalakut. kumpis griež. BIOVELA, Ir., 90g
    Хорошая цена каждый день

    Virt.kalakut. kumpis griež. BIOVELA, Ir., 90g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 18,78 €/кг

  • Viščiukų krūtinėlių filė RIMI, 500 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Viščiukų krūtinėlių filė RIMI, 500 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, 20%, 500 g
    Хорошая цена каждый день

    Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, 20%, 500 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/кг

  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 35,90 €/кг

  • Švž., ketvirčiai VILNIAUS PAUKŠTYNAS, 1 kg

    Švž., ketvirčiai VILNIAUS PAUKŠTYNAS, 1 kg

    2.79 € за кг
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.75 kg 0.75kg

  • Broilerių vidinė filė be antibiotikų, 400 g
    Для лучшей жизни

    Broilerių vidinė filė be antibiotikų, 400 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,22 €/кг

  • Virtas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    Virtas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 39,29 €/кг

  • Kalakutų šlaunelė be kaulo ir odos
    Для лучшей жизни

    Kalakutų šlaunelė be kaulo ir odos

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • Atšaldyta smulkinta kiauliena, 30 %, 1kg
    Хорошая цена каждый день

    Atšaldyta smulkinta kiauliena, 30 %, 1kg

    4.79 € за кг

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Š. rūk. pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100 g
    2
    79 €
    27,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Š. rūk. pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 500 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 500 g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,98 €/кг

  • Š.rūk. kiaulienos šoninė BIOVELA, a.r., 140g

    Š.rūk. kiaulienos šoninė BIOVELA, a.r., 140g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 18,50 €/кг

  • Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 250 g
    Для лучшей жизни

    Lašišų filė be kaulų, be odos, RIMI, 250 g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 33,96 €/кг

  • Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su jod.,druska,210g

    Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su jod.,druska,210g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 860g
    Хорошая цена каждый день

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 860g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,80 €/кг

  • Viščiukų vidinė filė RIMI, 400 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Viščiukų vidinė filė RIMI, 400 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Jautienos kumpio kepsnys RIMI, 200 g
    Для лучшей жизни

    Jautienos kumpio kepsnys RIMI, 200 g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,45 €/кг

  • Švž. ančiukų filė su oda LAPINO PUOTA, 1 kg

    Švž. ančiukų filė su oda LAPINO PUOTA, 1 kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.53 kg 0.53kg

  • Šviež.viščiuko broilerio filė be antib., 500g
    Для лучшей жизни

    Šviež.viščiuko broilerio filė be antib., 500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Karštai rūkytas VALSTIEČIŲ kumpis, a.r., 105g

    Karštai rūkytas VALSTIEČIŲ kumpis, a.r., 105g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

  • Virtas KARALIŠKAS kalak. kumpis BIOVELA, 90 g

    Virtas KARALIŠKAS kalak. kumpis BIOVELA, 90 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Jautienos faršas RIMI SMART, atšald. 400 g
    Хорошая цена каждый день

    Jautienos faršas RIMI SMART, atšald. 400 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

Фильтр

Фильтр