Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vytintos FUET dešros užkandis a.r., 80g

    Vytintos FUET dešros užkandis a.r., 80g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 61,13 €/кг

  • Virtos KREKENAVOS dešrelės,be konserv., 240 g

    Virtos KREKENAVOS dešrelės,be konserv., 240 g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 12,29 €/кг

  • Marinuotas sprandinės šašlykas SAMSONO, 800 g

    Marinuotas sprandinės šašlykas SAMSONO, 800 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,49 €/кг

  • Silkių filė be aliej. ZIGMAS MATES, 190 g

    Silkių filė be aliej. ZIGMAS MATES, 190 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,68 €/кг

  • Tradicinis antipasto griežinėl. VERONI,110g
    Без глютена

    Tradicinis antipasto griežinėl. VERONI,110g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 48,09 €/кг

  • K.r. kiaulienos šoninė  Morliny, 1kg

    K.r. kiaulienos šoninė Morliny, 1kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Vyt. KLEBONIŠKA MOČIUTĖS dešra, a. r., 200 g

    Vyt. KLEBONIŠKA MOČIUTĖS dešra, a. r., 200 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,45 €/кг

  • Troškinta kiauliena BIOVELA, 240 g

    Troškinta kiauliena BIOVELA, 240 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

  • Karšt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos,1kg
    Для лучшей жизни

    Karšt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos,1kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Kalakutienos paštetas ARGETA, 95 g

    Kalakutienos paštetas ARGETA, 95 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Sūdytų vaivorykštin. upėtakio filė RIMI, 100g

    Sūdytų vaivorykštin. upėtakio filė RIMI, 100g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 46,90 €/кг

  • Vytinta kalakutienos dešra FUET, 150g

    Vytinta kalakutienos dešra FUET, 150g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,60 €/кг

  • Vyt.dešra SOSTINĖS MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, a.r.180gr

    Vyt.dešra SOSTINĖS MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, a.r.180gr

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,39 €

    Цена за единицу: 19,39 €/кг

  • Lėtai ruošta plėšyta kiauliena RIMI, 300g
    Для лучшей жизни

    Lėtai ruošta plėšyta kiauliena RIMI, 300g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,30 €/кг

  • Virtas rūkytas KRIVIO saliamis, a.r., 400 g

    Virtas rūkytas KRIVIO saliamis, a.r., 400 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,47 €/кг

  • Sūd.kiaul. nugarinė ALKSNIO DŪMAS, a.r., 1kg

    Sūd.kiaul. nugarinė ALKSNIO DŪMAS, a.r., 1kg

    13.29 € за кг

    Цена за единицу: 13,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • K.r. vištienos filė MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištienos filė MORLINY vak., I r., 1kg

    14.49 € за кг

    Цена за единицу: 14,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.57 kg 0.57kg

  • K. r. KLAIP. MAISTAS MĖGĖJŲ deš. II r. 1 kg

    K. r. KLAIP. MAISTAS MĖGĖJŲ deš. II r. 1 kg

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Kep.rūk. karka su č. KLAIPĖDOS MAISTAS, 1kg

    Kep.rūk. karka su č. KLAIPĖDOS MAISTAS, 1kg

    7.69 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.81 kg 0.81kg

  • Krabų skonio lazdelės VIČI CLASSIC, 500 g

    Krabų skonio lazdelės VIČI CLASSIC, 500 g

    5.45 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Mar. ISPANIŠKI kiaul. spr. kepsneliai, 400 g

    Mar. ISPANIŠKI kiaul. spr. kepsneliai, 400 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Kiaul. ir jautienos faršas RIMI SMART, 350 g
    Хорошая цена каждый день

    Kiaul. ir jautienos faršas RIMI SMART, 350 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,29 €/кг

  • GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  • Br. jautiena troškinimui FEEL THE BEEF, 400 g
    Для лучшей жизни

    Br. jautiena troškinimui FEEL THE BEEF, 400 g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,72 €/кг

  • K. r. KLAIPĖDOS kiaul. nugarinė, a. r., 100 g

    K. r. KLAIPĖDOS kiaul. nugarinė, a. r., 100 g

    1.54 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 15,40 €/кг

  • Krevečių pasta su avokadais ZIGMAS, 160 g

    Krevečių pasta su avokadais ZIGMAS, 160 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • Juodieji dirbtiniai ikrai EKSTRA, 100 g

    Juodieji dirbtiniai ikrai EKSTRA, 100 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

  • Virt. KLAIPĖDOS EKSTRA dešrelės, a. r., 260 g

    Virt. KLAIPĖDOS EKSTRA dešrelės, a. r., 260 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,73 €/кг

  • Paštetas su spang. GRAND-MERE, II r., 125 g

    Paštetas su spang. GRAND-MERE, II r., 125 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,12 €/кг

  • Švelniai parūkytos dešrelės 370g

    Švelniai parūkytos dešrelės 370g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 6,19 €/кг

  • Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Vytinta GINTARINĖ dešra, a.r., 200g
    6
    19 €
    30,95 €/кг

    Vytinta GINTARINĖ dešra, a.r., 200g

    10.29 € за шт.

    Цена за единицу: 51,45 €/кг

  • Meksikiet. salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    Meksikiet. salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,68 €/кг

  • Kepta silkių filė su pomid. padažu EDEGA,260g

    Kepta silkių filė su pomid. padažu EDEGA,260g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,19 €/кг

  • Virta GIMINIŲ DAKTARIŠKA dešra, 1 kg

    Virta GIMINIŲ DAKTARIŠKA dešra, 1 kg

    9.49 € за кг

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • KAIMIŠKAS šmotas MAŽEIKIŲ MĖSINĖ,a.r, 1 kg

    KAIMIŠKAS šmotas MAŽEIKIŲ MĖSINĖ,a.r, 1 kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.75 kg 0.75kg

  • Atšaldyta jautienos kulninė,1 kg

    Atšaldyta jautienos kulninė,1 kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2.4 kg 2.4kg

  • Tuno paštetas ARGETA, 95 g

    Tuno paštetas ARGETA, 95 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 22,00 €/кг

  • Gel. tuno filė al. al. S. BY RIMI, MSC, 200 g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Gel. tuno filė al. al. S. BY RIMI, MSC, 200 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 41,46 €/кг

  • Šalt. rūkytas KLASIKINIS saliamis, a.r., 200g
    2
    99 €
    14,95 €/кг

    Šalt. rūkytas KLASIKINIS saliamis, a.r., 200g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,95 €/кг

Фильтр

Фильтр