Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Viščiukų broil. skilviai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    Viščiukų broil. skilviai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Jautienos antrekoto pjausnys AGARAS, 260 g

    Jautienos antrekoto pjausnys AGARAS, 260 g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 28,81 €/кг

  • Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g

    Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • SKANDINAVIŠKA atlantinių silkių filė, 1 kg

    SKANDINAVIŠKA atlantinių silkių filė, 1 kg

    7.29 € за кг

    Цена за единицу: 7,29 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Vyt.dešros užk. FUET, a.r., 50g

    Vyt.dešros užk. FUET, a.r., 50g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 67,80 €/кг

  • Br.jaut.antrekoto didk.be k.KITCHEN ME,220g

    Br.jaut.antrekoto didk.be k.KITCHEN ME,220g

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,05 €/кг

  • Užtepėlė su ikrais ir krevetėmis ZIGMAS, 160g

    Užtepėlė su ikrais ir krevetėmis ZIGMAS, 160g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • Karš.rūk.višč.broil.ketvirtis RIMI SMART, KG

    Karš.rūk.višč.broil.ketvirtis RIMI SMART, KG

    3.49 € за кг

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Šviež.viščiukas broileris be antibiotikų, 1kg

    Šviež.viščiukas broileris be antibiotikų, 1kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.8 kg 1.8kg

  • Šalto rūkymo vaivor. upėtakio filė RIMI, 100g

    Šalto rūkymo vaivor. upėtakio filė RIMI, 100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Atšaldyta jautienos nugarinė be kaulo, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Atšaldyta jautienos nugarinė be kaulo, 1 kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Atšaldyta kiaulienos karka su kaulu, 1 kg

    Atšaldyta kiaulienos karka su kaulu, 1 kg

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Viš. broil. sparn. pet. RIMI, A kl., 500 g

    Viš. broil. sparn. pet. RIMI, A kl., 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Broilerių filė gabaliukai be antibiotikų,500g
    Для лучшей жизни

    Broilerių filė gabaliukai be antibiotikų,500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Ekologiški vištienos sparneliai RIMI, 410 g
    Органические продукты

    Ekologiški vištienos sparneliai RIMI, 410 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,73 €/кг

  • Atvėsinti galvijų liežuviai, 1 kg

    Atvėsinti galvijų liežuviai, 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.9 kg 1.9kg

  • Šaltai rūkyta lašišos filė RIMI, 120 g
    Для лучшей жизни

    Šaltai rūkyta lašišos filė RIMI, 120 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 39,08 €/кг

  • Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    2.65 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 2,91 €/кг

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš višt. filė be E, 400g

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš višt. filė be E, 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Virta įdar.karka su liežuviu VIGESTA,a.r.,1kg

    Virta įdar.karka su liežuviu VIGESTA,a.r.,1kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Šalt.rūk. kiaulienos šoninė BIOVELA, Ir., 1kg

    Šalt.rūk. kiaulienos šoninė BIOVELA, Ir., 1kg

    8.99 € за кг
    Обычная цена: 11,99 €

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Viščiukas broileris RIMI, 1 kg
    Хорошая цена каждый день

    Viščiukas broileris RIMI, 1 kg

    3.29 € за кг

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2.2 kg 2.2kg

  • Šal.rūk. amerikietiška šoninė RAKVERE, 150g

    Šal.rūk. amerikietiška šoninė RAKVERE, 150g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,60 €/кг

  • Šviežios ančiukų kulšelės LAPINO PUOTA, 1kg

    Šviežios ančiukų kulšelės LAPINO PUOTA, 1kg

    13.49 € за кг

    Цена за единицу: 13,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.65 kg 0.65kg

  • Karštai rūkytas Klaipėdos saliamis,500g

    Karštai rūkytas Klaipėdos saliamis,500g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,49 €

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Tunas savo sultyse SUN & SEA, 80 g
    Для лучшей жизни

    Tunas savo sultyse SUN & SEA, 80 g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 25,63 €/кг

  • Tunų gabaliukai savo sultyse SUN&SEA, 3 x 80g
    Для лучшей жизни

    Tunų gabaliukai savo sultyse SUN&SEA, 3 x 80g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,99 €/кг

  • Skumbrė aliejuje RIMI SMART, 240 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Skumbrė aliejuje RIMI SMART, 240 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 10,42 €/кг

  • Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Kapotas kiaulienos kumpis BIOVELA, 240 g

    Kapotas kiaulienos kumpis BIOVELA, 240 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Troškinta jautiena RIMI, 250g

    Troškinta jautiena RIMI, 250g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,16 €/кг

  • Vištienos dešrelės su dž.pomid. HEAT&EAT,270g

    Vištienos dešrelės su dž.pomid. HEAT&EAT,270g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Gel. tuno filė s. sul. S. BY RIMI, MSC, 200 g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Gel. tuno filė s. sul. S. BY RIMI, MSC, 200 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 38,50 €/кг

  • Karštai rūkyta argentininė jūros lydeka, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Karštai rūkyta argentininė jūros lydeka, 1 kg

    13.59 € за кг

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Troškinta jautiena BIOVELA, 240 g

    Troškinta jautiena BIOVELA, 240 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,38 €/кг

  • Karš. rūkyta KLEBONIŠKA nugarinė, a.r., 100g

    Karš. rūkyta KLEBONIŠKA nugarinė, a.r., 100g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 30,90 €/кг

  • Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/кг

  • Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,240g
    3
    89 €
    16,21 €/кг

    Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,240g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,04 €/кг

  • Užtepėlė su ikrais ir lašiša ZIGMAS, 160 g

    Užtepėlė su ikrais ir lašiša ZIGMAS, 160 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • K.r.dešrelės Medžiotojų ekstra,A,200g

    K.r.dešrelės Medžiotojų ekstra,A,200g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

Фильтр

Фильтр